Svadba 3. októbra 2009. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
a s tymto datumom je tu niekto?? ;-)
Odpovedať
Ahoj barborkam, ono to ma vsetko este cas, to len ja som este stale taka vytesena z tej myslienky, ze uz budem oficialne "jeho", ze uz teraz vsetko zhanam a riesim. Jankka ma pravdu v tom, co je najdolezitejsie, ja som k tomu plus prihodila saty :) Snazim sa premysliet si vsetko uz teraz, lebo o chvilku sa drahy zacne ucit na statnice a to s nim nebude rec, plus v lete ideme prerabat, lebo sme si kupili vlastny bytik, takze predpokladam, ze medzi aprilom a augustom toho vela nestihneme, alebo len pozvolne tie detaily. Preto riesim vsetko teraz. Co sa tyka matriky, s tym sa netrap, niektore pary chodia tyzden pred sobasom. A ten oktober uz nie je taky, ze by sa pre vas neusiel termin. Ale pre pokoj duse si to mozes vybavit uz teraz.
Odpovedať
diefcatko...no, ja som teraz v takej pozicii ze nemozem vybavovat nic, lebo sme v zahranici a vsetko sa bude vybavovat v maji ked prideme na dovolenku..to este len bude stres.. ;-) ked ja by som bola najradsej, keby ta svadba je uz na buduci mesiac, ale ked ono sa mi to taaaaak strasne vlecie :-| svad. saty su tuna naaadherne, ale kedze chcem, aby moja mamina isla somnou tak musim vyberat az na slovensku... :-| kolko ludi budete mat na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) barborkam neboj to v pohode stihas, matriku mas vybavenu za chvilu, len si nesmiete zabudnut zobrat so sebou original rodneho listu... :-) uz mas aj nejaku predstavu o satockach?
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj vsetko sa da - ja som tiez v susednej krajine :-D este ze existuje internet ;-)
Odpovedať
jankavladkova - jaj moja, nemam ani tusku..nechcem ist s kamoskami lebo tie by boli unesene z kazdych jednych siat a robili by moje rozhodnutie este tazsim :-) najlepsie ked pojdem s maminou, ta mi vzdy povie pravdu..ked mi pristanu ano, ked budem v nich vyzeraz zle tak nie...vybavene ;-) tak som premyslala nad klasickymi rovnymi, kedze mam chudsiu a vysoku postavu..Pronovias ma vela siat na tento styl... a vy babeny uz mate saty zajednane? daju vam to na tej matrike na pockanie alebo sa caka niekolko dni?
Odpovedať
Profilova fotka
barborkam, jasne len tam pojdete obaja - treba to podpisat, vypisete ziadost, predlozite rodne listy a obcianske preukazy, oni ti to potvrdia, povedia ti presny cas sobasa a mas to vybavene :-) pokial teda nebudes mat svadbu v kostole - vtedy treba dalsie vybavovacky alebo si neberies cudzinca- vtedy neviem. Ja uz mam saty objdenane- pridu mi v mojom cisle a budem ich mat ako prva :-), su tiez uzsieho strihu a pekne tvaruju postavu, bielucke, Jasmine bridal, mali by mi prist niekedy koncom juna zaciatkom jula.
Odpovedať
Profilova fotka
čauki babky:-) - neviem ako vy, ale ja si myslim že máme ešte kopu času -je pravda že myslim na svadbu asi dennodenne a treba sa mi učiť na štátnice a písať diplomku, no ked ono sa to nejako nedá. Stále hľadám nové veci, všetko čo ma zaujme a možno niečo z toho použijem aj na svadbičku. Inak mne kňaz v kostole povedal že na tú matriku bohate stačí ak pojdem po velkej noci alebo aj neskôr - že to vobec nesúri - akurat aby sme stíhali tie náuky, na ktoré sa nejako netešim - ani neviem prečo. :-) každá už máte šaty?aj popolnočné? lebo ja som u nás pozerala a vobec nič nemajú.. možno neskôr... zatim...
Odpovedať
katarinka23 - my sme to mali super, robili sme si nauky v Londyne. Boli sme tam 3 krat a hned nam vystavili aj licenciu na sobas aj potvdenie o naukach :-) mna to pravdupovediac celkom bavilo lebo tu mame takeho super sk farara, ktory pozval psychologicku, lekarku a rozne manzelske pary, aby nam rozpravali o manzelstve a tak.. :-) velmi poucne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katarinka tak my sme na tom stejne so skolou a teda aj postojomk casu ,datumom aj mestom :) kde mas hostinu a ktory kostol? ja v Maxime a Evanjelicky.. ja myslim ze v PO je spusta salonov - u mna problem vyska, potom ze som asi velmi narocna lebo sa mi z toho co na mna bolo skoro vsetko nepacilo a ked sa naslo nieco co sa mi pacilo tak to stalo tooolko penazi ze sa mi to uz nemohlo pacit ...tak som si dala sit satky na mieru na Ebay viz albumik to kreslene :))) Spolocenske este nemam ale ako som chodila po salonoch tak peknych popolnocnych maju spuuustu aj na pozicanie takze keby som nenasla tak to urcite poriesim takto..
Odpovedať
Profilova fotka
barborkam tak to ste mali celkom fajn - nam knaz povedal ze to bude 6 krat - tak uvidime - moj Pali je pravoslavny a o sa absolutne na to netesi:-) tak sa necham prekvapit.Mozno nas to tiez bude bavit tak jak vas dvoch.. Jankka my mame svadbu v Sorayi a rimo - na sidl III. - ten co vyzera ako plavaren:-) to kde je maxim? vobec ma teraz nenapada kde to je..;-) ale asi tam je pekne ked tam chcete mat svadbu. Joj a salony - sak som skoro vsetky presla...poskusala kopu šiat - vačšina boli krasne a cim viac som skusala tym viac som uz bola na važkach že ktore to budu a nakoniec som sa i tak rozhodla pre prve co som zbadala hned v prvom salone:-) - vtedy mi padli do oka ....su mozno trosku drahsie ale ta dajak sa mi natolko zapacili ze som si ich rezervovala, tak dufam ze sa budu pacit i nastavajucemu;-) pozerala som tie kresnene - a to si si sama navrhla, ci tam maju nejake predlohy? a nebojis sa ze ti pridu siroke ci uzke?juj ja by som sa asi bala tak riskovat
Odpovedať
Profilova fotka
maxim: http://hostinec.sk/gastro/MAXI001/ind... my sme uvazovali tiez sorayiu chvilku-rodicom sa pacila...medzitym ste ju asi vy vyfukli...ale ja uz som v tom case mierila na maxima :) ani ja som o nom predtym nevedela ale som sa zalubila z fotiek a na Vianoce sme to pozreli nazivo a rovno rezervli... ktore saticky si si teda vybrala ,mas v albume? ja som si nakoniec urobila obrazok sama z toho co sa mi paci-poslala vsetky pozadovane miery a su to profici taze nebojim ...navyse je tam korzet..-inak sa tam sije hlavne podla obrazku originalu alebo vybrat z ich vzorov...jasne ze je to trosku riskantnejsie ako ked vyberies konkretne hotove saty v salone ...ja som na to pozerala len zo zvedavosti ale presvedcili ma fotky a to ze som teda nemala salonoveho favorita... Takze snad budem mat saty ake sa mi pacia, a na mieru x-) ked si zvedava mrkni album anyma dnes jej prisli saty na diskuzi asapbuy alebo selmice...
Odpovedať
Profilova fotka
juuj mrkla som fotky v Maxime - krasne to tam je - nuž, keby som o ňom vedela skôr...:-) ale aj soraya je pekna - len nevedia robiť peknu vyzdobu - budem musiet niečo poriešiť sama - chýbajú mi tam kvety... a ja ich zbožňujem:-) Janka ako šatky mám už sice rezervované (salon Princess) ale našla som jedny krásne šaty - niečo na ten štýl čo máš také kreslene - san Patrick model prisma - no akurat ma mrzí že nie sú biele - su inač úzasné - krásne stoja, krajka, vlečka ...:-) no ja som zaťažená na bielu... a tak sa rozhodujem... a koľko vyjdu šaty cez Ebay? oplatia sa? a kedy by ti mali dojst?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati my mame fakt nejak moc podobny vkus..moje boli inspirovane najviac prisma :-D ale niektore veci mi na origo vadili tak som si to urobila po svojom...moje budu 7100czk aj so spodnickou zavojom a bolerkom...a cakacka je 6-7 tyzdnov..a nebudu take precacane - kvety budu z nasivanej krajky so snurovackou a sukna bude rozsirena trosku vyssie ako original-tam sa mi nepacilo ze to bolo asymetricky a jedna strana bola rozsirena nizsie a robili sa vlny a la "na nohach mi sedi chobotnicka" :-N ale bol to moj najvacsi favorit... v Princess boli aj pekne ale pre mna kratke :-( , este s. Life mi bol sympaticky...ale to uz som bola rozhodnuta ze ja budem mat svoj origo kusok... co sa tyka farby tak to poriesis najlepsie tak ze vyskusas - a ktora ti viacej pristane ;-) kvety do vyzdoby by si si musela zaplatit vsade.. ale ked si objednas z velkoskladu tak to moze vyjst dobre.. a ked sa ti nepaci vyzdoba aku robia tak si najdi obrazky ako sa ti paci a popytaj ich aby ti to urobili tak alebo nejaku kamosku poveris aby na to dohliadla a dotiahla to tak ako sa tebe paci 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte kocky uz som tu dlho nebola a zas som tu matriku nejak nestihla lebo sme mali brusnu chripku ale dufam ze o dva tyzdne tam uz pojdeme nech to mame za sebou lebo najprv podpiseme ziadosti u nas v TO a potom musime ist tam kde chceme mat svadbu a dohodnut si presny termin. Saty som bola skusat nasla som aj bordove mam ich v albume ale neviem ci by to nebol velky extrem
Odpovedať
Profilova fotka
Adi-tie biele co ich mas oznacene ako "naj" ti idu velmi pekne ,viacej ako bordove ;-) ale uz poznam aj nevesty co budu v ciernom,alb modrom.. - najdolezitejsie je aby nevesta bola spokojna :-D ..
Odpovedať
Profilova fotka
Su to len take foto z mobilu vsak uvidm maju im prist aj nejake nove tak okolo velkej noci tak sa pojdem potom pozriet.Videli ste tu tie videa na 1.manzelsky tanec velmi pekne len skoda ze tu na to nemame aj skolu :-|
Odpovedať
ahojte babizne, ja sa chystam tento pondelok co to poskusat tu v UK tak som stasne zvedava co na seba navleciem. Zatial prajem pekny vikend8-)
Odpovedať
ahojte, nam sa tie vybavovacky dosti pribrzdili, kedze si milacik na futbale (! ano presne tak, sportom k trvalej invalidite) pochramal koleno, a uz je mesiac o barlach :P Tak sa aspon vyzivam na nete :)
Odpovedať
No sranda dna... prisla som do prveho vyhliadnuteho salonu... a co som nezistila zatvorene, v pondelky a nedele, no tak dobre idem mrknut do druheho... a co tam... to iste... takze som sa otocila na opatku a :-S a snad mi to vyjde nabuduci UTOROK :-D PEKNY VECER.
Odpovedať
Profilova fotka
Griska - :-D to je zvlastne - to ako to ze tam maju zatvorene i v pondelky... teda - ale aspon sa budeš o to viac tešiť na ten utorok - držim ti palčeky - hadam niečo krasne najdeš. Ja už nemôžem hľadať lebo mne sa všetky pekné pačia a potom mám z toho zmätok a ďalšieho chrobáka v hlave. Žienky - ako ste inak pokročili v prípravách?
Odpovedať
Profilova fotka
Nijak...by som najradsej schovala kabel od notebooku ...lebo uz som na nom a svadbovych strankach trosku zavisla...pozeram obrucky aj ked este nehoria...co vy baby?uz mate vyhliadnute? a ty ako katka odkial budete mat vy?mna v PO nejak nic neoslovilo...
Odpovedať
Profilova fotka
heh no ja sa priznam - ja som ich pozerala len na strankach - pačia sa mi take dvojfarebne /biele,žlte/ zlato - mam asi i v albume ale v PO som pozerat nebola. a vobec nic pekne nemaju? no tak to si ma nepotešila ... :-| ako ja obručky a všetko ostatne budem zhaňať až po štatniciach - hoci neviem či dovtedy vydržim - každy deň kukam nejaké veci na svadbu...:-) ale na vyzdobu už väčšinu mám takže mám o starosť menej hi...
Odpovedať
Tak my mame uz vsetko poriesene okrem oblecenia nevesty a zenicha a svadobnych oznameni. Ostatne uz je poriesene alebo v procese vybavovania. Takze si myslim ze by nemal byt ziaden stres 8-) Ale ako poznam seba-nerozhodna a mojho draheho-velky kritik tak pojdeme na svadbu v mechoch :)))) ale nie zartujem... nieco len vymyslime.
Odpovedať
Profilova fotka
mame to za 6 mesiacov :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to fakt mi sme mali s priatelom aj vyrocie takze na svadbe budeme aj oslavovat ze sme spolu 5rokov ;-) Ide to teda riadne rychlo...
Odpovedať
Ahoj kočky! Keď vás tu tak čítam:) spomenula som si aj na seba... My sme sa brali 4.10.08. Tiež sme s prípravami začali rok dopredu a neskutočne to ubehlo!!!! Užívajte si preto všetky tie ceremónie pred svadbou:), aj keď sa toho zdá už niekedy dosť. A jedna rada, takmer všetko sa dá naplánovať, okrem počasia:). Nám zrána pršalo, a potom bolo celý deň zamračené. Myslela som si, že to bude úplná katastrofa:)! No naopak, v ten deň sú podstatné úplne iné veci, a či prší, sneží alebo svieti slniečko bude to pre vás ten najkrajší deň! :) Držím vám palce, nech vám výjde všetko podľa predstáv!:)
Odpovedať
aj ja som na tom tak, ze zhanat budem az po statniciach, ale hold, co robim na compe namiesto diplomky? :) asi tak... A aby som sa pochvalila, uz mame vybaveneho aj fotografa :)
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj imzuna tak uz sme tri :-D :-D :-D ...a padat sa ucit! :-p :-D
Odpovedať
no teeda, tak uz ma nielen v robote a doma, ale dokonca aj tu nahanaju s ucenim :-p to som teda dopadla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to vidis...aby nas to este nemrzelo ;-( ...ja tu este tiez strasim :-p ale uz padam...nech mame tu skolu z krku a mozme sa venovat svadbovaniu ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?