Svadba 3. októbra 2009. Ešte niekto?

Profilova fotka
a s tymto datumom je tu niekto?? ;-)
Odpovedať
1
2
7
Profilova fotka
... a stale nik...iba ja :-(
Odpovedať
Ahoj, tak dalsia buduca nevesta s tymto datumom... ako si na tom s pripravami ty? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No zajtra ideme kupit obrucky u nas sa rusi jedno zlatnictvo tak maju super zlavy.Prvu skusku siat mam za sebou a aj satky a do vlasov mam vybrate a kamera a video tiez a zacinam hladat nejake pekne svadob.oznamenia. A ty ako?
Odpovedať
ahoj, no my este nemame celkom datum svadby ale uvazujeme v rozpati od konca augusta 2009 do oktobra... ale ako tu citam kazda sa uz pripravuje saty, sala , kameraman atd atd a ja som len vo faze rozhodovania sa pre malinku alebo strednu svadbu a teda fakt mam husiu kozu ked citam ze vy u mate polovicu veci za sebou...........a ja este ani datum
Odpovedať
No my sme si vybrali termin podla fotografa... proste sme boli konecne prinuteni si vybrat termin a basta, takze, mu velmi dakujeme on bol ten prvy push pre nas, a som tomu vdacna :) So svadobnymi som na jednom kupujeme pohladnice z UNICEF a dostredu dame na pauzaku oznamenie. Saty necham na neskor chystam sa este trosku schudnut :))) a po obrucky si ideme v maji na romanticky vikend do Prahy. tak zatim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No datum sme mali uz raz zmeneny najprv je podstatny dobry fotograf kameraman a starejsi treba si dat niekolko terminov a zacat na tom pracovat lebo keby som zacala skor svadbu mame v septembri ale uz je to beznadejne obsadene
Odpovedať
To ano, a pritom som sa smiala kamaratke z Polska, ktora mi hovorila ze u nich minimalne rok a pol az dva pred svadbou rezervovavas si miestnost.... a u nas nakoniec skoro to iste...len s fotografom, no ale radsej skor a mat to co chces a si predstavujes ako neskor. Ja mam momentalne skoro kazdu druhu noc nocne mory, ze mam den svadby a nis sa nestihlo vybavit ani saty nemam ani jedlo, ani kvety, proste hostia chodia a ja ich vytam v teplakoch a davam im jest domace chlebicky, proste trauma... ked to ma byt do oktobra tak asi umriem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
griska11 ale neboj sa tu je taka super vec na tejto stranke ze svadobny planovac a zacni si planovat podla neho tam je vsetko aby si na nic nezabudla ja sa tiez toho drzim ;-)
Odpovedať
dobra rada asi si to mrknem
Odpovedať
Profilova fotka
fakt je to tam super a mozes zacat planovat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
x-)
Odpovedať
Ahoj tak ako sa dari? My sme dnes potvrdili kolace a volali sme na farsky urad u nas v meste maju na ten termin este volne, dokonca si budeme moct vyberat cas... super, zajtra letime do Ba potom do PP tak dufam, ze za tych par dni vybavime co sa bude dat, ostatne pocka. Tiez som nam zarezervovala letenku a hotel v Prahe, takze v maji vyrazame na nakup nasich svadobnych prstenov :-D To sme tu zatial len dve s tymto terminom svadby to sa mi nechce verit...... tak pridajte sa babizne.... pekny vecer 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No zatial nas je malo ale to casom narastie hadam no mi mame teraz nejake ine problemy priatel mal havariu tak sa svadbe nevenujeme len dufam ze sa nebude muset prekladat :-|
Odpovedať
OOOO tak to mi je luto, dufam, ze to nieje nic vazne a o chvilku bude fit :-D Pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera som bala v svadobnej agenture u mamininej kamosky tak uz mam aj daco nove vybavila mi cukrara a pecene prasiatko a dala mi nove rady uz som aj zacala pracovat na Svadob.oznameniach budem ich robit nakoniec sama nasla som prekrasny papier a kupila som si vyrezavatko v tvare srdca a okrajove mi pozicaju z agenturi tak som hned spokojnejsia
Odpovedať
No vidis pomalicky sa rozbehnes a v juni -juli uz budes mat vsetko vybavene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no v to dufam len aby sa nam uz svadba neprekladala lebo prvy datum sme mali 5.september a zrazu az oktober tak uvidime ako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zatial nas je s tymto datumom malo ale casom nas tu hadam pribudne ;-)
Odpovedať
Veru veru stale sme tu len dve... akej farby budes mat svadbu? my sa nevieme dohodnut... daj nejaky typ???
Odpovedať
Profilova fotka
no chcela som najprv modro bielu ale starka povedala ze modru maju zidia a tak som to prehodnotila a budeme mat kremovo zeleno bielu x-)
Odpovedať
babka je vtiparka :-D ja som tiez chcela bielo zelenkavo-taka jablckova a fialovu ale tri farby sa mi zda vela radsej ostaneme pri dvoch a kedze k tomu nasa sala je v takom salasniockom duchu nechcem dat nejaku taku divu zlatu aby sa to nebilo s interierom, takze sa rozhodujeme na bielo bordovej alebo bielo zelenej alebo bielo-capuccinovej ja ti neviem to je bieda...
Odpovedať
Profilova fotka
no bordova je celkom pekna ale ja uz mam nejake doplnky k tej zelenej
Odpovedať
Profilova fotka
griska a stale len mi dve uz mam aj starejsieho aj dj joj konecne x-)
Odpovedať
No vyzera to zatial tak, ale neva... mame to aspon take intimne. Ja som tiez rozmyslala nad starejsim ale nakoniec, som to zavrhla, nviem si predstavit cudzieho cloveka, ktory nepozna moju alebo damianovu rodinu aby robil zabavu....mne to pride take divne. Ale to je na uvazeni kazdeho. My sme nakoniec rezervovali skupinu Esprit z Michaloviec, co som aj rada a tesim sa na nich, su to mlady chlapci, ktori hraju aj ludovky aj moderne... takze sa tesim hlavne na tie 80-90te roky... to budem saliet. Tak este pekny vikend ti prajem... idem nas balit-ideme na dovolenku. Tak asi za 2 tyzdne papa 8-)
Odpovedať
U nas sa to tiez crta na tento datum, takze tak :)
Odpovedať
Ahojte babenky, no my mame zatial termin stanoveny na 26.9.2009, ale asi ho budeme prekladat na 3.10.2009, lebo nas starejsi ma volno iba vtedy a on je fakt uzasny. A to vam poviem, ze ma iba 27 rokov! Sice mam z toho zmiesane pocity, lebo uz som si zvykla na tu myslienku, ze 26.9. ale neviem, ci by mi nebolo luto, keby som on prisla len preto, ze sa mi nechce prekladat termin. Ale na 26.9. uz mame salu a fotografa, ti vsak maju volno aj 3.10. Tak ja fakt neviem, co robit. Este som poriadne nic nevybavila a je tu prva dilema :)
Odpovedať
Profilova fotka
dijefcatko no tak treba ale konat lebo mi sme mali termin na 5.septembra a zvrtlo sa to kvoli foto a video ale kazdemu to vyhovuje na tento datum tak nam uz len treba salu len sa nevieme rozhodnut kde ci v hotely alebo v kulturnom dome :-|
Odpovedať
Ahojte babenky, tak uz to mame oficialne vybavene, bude to 3.10.2009. Uz sa velmi tesim. Mame vybavenu salu, hudbu, fotografa, starejsieho, aj faru, takze hadam to najdolezitejsie, teda mame tych ludi, ktorych sme chceli. Takze o chvilku sa pustim do nahanania satociek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zacala opacne najprv som sa obzerala po satoch ale este som neni 100%rozhodnuta ved to ma cas ;-)
Odpovedať
Satocky ma az tak velmi netrapia, tiez preto, ze v tomto termine je u nas v RS iba nasa svadba, takze satocky nebudu obsadene. Na webstranke toho salonu som si uz jedny vyhliadla a dokonca som ich tu videla v pripravnych albumoch na babach. Takze v sobotu ich idem skusat a dufam, ze sadnu. Oznamenia sme si uz vybrali, takze len urobit, ale to ma asi cas, alebo? Som sama prekvapena, ako sa ta svadba zacina rysovat. Je to iba tyzden, co viem, ze nejaka bude a celkom uz par veci mame. A to to ani rodicia este nevedia. Iba moja svedkyna a manikerka 8-)
Odpovedať
1
2
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?