Svadba 3.9.2011

Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den ;-) Ako ste na tom s pripravami????
Odpovedať
1
2
11
Profilova fotka
ahoj,aj my bueme mat svadbu 3.septembra :-) zatial mame zajednanu len salu ale ostatne sa uz vybavuje :-) ty si natom s pripravami ako?
Odpovedať
No my mame salu, fotografku , strajsi+dj v jednom, zatial sa rozhodujeme ktoreho s kameramanov si vyebrieme a riesime aranzerku. My mame v ponuke 3 pre tu nasu salu tak nemusim zahanat kade tade...
Odpovedať
Profilova fotka
Kameramana mam vybrateho,uz len dufat ze bude volny,aranzerku si etse musim zohnat...
Odpovedať
a saty si si skusala???alebo vies ake budes mat??? ja mam prvu skusku za sebou ale vobec ma ziadne neoslovili :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale kdeze,saty sa chystam kupit ale predtym si ich pojdem vyskusat do nejakeho salonu kde ich maju a podla toho si budem kupovat...ja mam par tipov a dufam ze sa mi budu aj hodit a budem v nichvyzerat krasne :) ty chces aky tip siat?
Odpovedať
My sa tiez budeme brat 3. septembra, ale to je zatial jedine, co mame - termin :-D
Odpovedať
Ahoj holky, také jsme si s přítelem vybrali tento termín. Zatím máme ten termín :-) , kapelu, skoro už i prostor na hostinu a možná fotografa. Úplně se děsím, kolik zařizování to bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taaaaak my uz mame aj kameramana zajednaneho(toho co som chcela) aj kostol,tu aranzerku som si este nevybrala ale vaham medzi dvoma :-)
Odpovedať
no ja sa pripajam do temy, mame uz salu a DJ. To je zatial vsetko...
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sme si zajednali uz aj dj-a takze teraz idem hladat saty :-)
Odpovedať
ahojte baby, pridávam sa :-) my mame zatial salu, dj, fotograf a toasi tak všetko :-) dufam ze termin bude vyhovovat všetkym, lebo sme ho už 2x menili :-S
Odpovedať
Profilova fotka
My máme zatím jen místo obřadu a hostiny, chci se do toho pořádně pustit po Novém roce.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, pridávam sa k vám, aj my máme termín 3.9.2011. Už máme objednanú sálu, hudbu a aj fotografku. Dnes sme si boli vybrať obrúčky, lebo som to už dlhšie nemohla vydržať :-D
Odpovedať
hm, ja sa tesim na veltrh, lebo si chcem vybrat obrucky tam:)
Odpovedať
Ten veľtrh je dobrý nápad, určite si vyberieš. Ja som bola u nás v klenotníctve a keď som ich zbadala, hneď som vedela, že sú vyrobené pre nás. Láska na prvý pohľad. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj:) Tak my do toho jdeme taky 3.9. Zatím máme domluvený kostel, kněze, kadeřnici, sál... a pak by se dalo říct že i aranžerku:D a fotografa... ale to je rodinná záležitost, takže vlastně s tím nebylo moc práce... Jak jste na tom se šatkama? Já furt prohlížím na netu... ale ještě jsem nebyla nikde zkoušet... ;-)
Odpovedať
@katarina212 tak to je krasne :) nemas foto?
Odpovedať
ahoj, foto nemám, ale hneď ako budú doma tak fotku spravím a ukážem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my sme si vybrali tento datum, aka nahoda.. zatial mame sme boli len u farara, povedala som si, ze od noveho roku zacnem s pripravami, takze surfujem po internete a zhanam vsetko.. :-) saty idem hladat a skusat koncom januara, zaciatkom februara s mojou kamaratkou, velmi sa tesim!!! skvele pripravy vam damy zelam! ;-)
Odpovedať
@katarina212 super, budem sa tesit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak jak koukám, tak jsem asi hodně pozadu, svatbu máme 3.9.2011 a jediné co máme tak je zamluvený obřad :-) mám co dohánět :-)
Odpovedať
@nikiga ahojky, neboj, vsetko zvladnes, a mozno budes mat skor vsetky vecicky povybavovane a zariadene ako my :-D drzim teda prsteky :-)
Odpovedať
tu sa aj ja pridavam,ze mame iba termin vybraty a vobec neviem ako mam zacat :-( dufam ze to vsetko zvôadnem..
Odpovedať
@daniella23 tak to sme dve:-)) my mame termin 24.9.2011 a zatial mam len restauraciu rezervovanu a taktiez neviem, co skor a co a v akom poradi sa ma. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hunka dekuji za podporu budu podavat info o dalsim prubehu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mi máme 3.9. :-) Práve zháňam a vybavujem sálu, ale už je v TT všetko obsadené :-( Som zúfalááá ;-(
Odpovedať
ale uz od pondelku idem do toho,pride ma pozriet kamoska tam mi hadam trosku pomoze :-)
Odpovedať
@leila13 tak skus niekde v okli, mozno nejake male dedinky skryvaju nieco pekne :-D
Odpovedať
tak uz sa mi podarilo zohnat salu :-) tym ze mam malo ludi to nebolo take tazke..
Odpovedať
@daniella23 kolko mate ludi :-) ?
Odpovedať
1
2
11
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?