Svadba 3.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den ;-) Ako ste na tom s pripravami????
Odpovedať
Profilova fotka
@funnybunny Počkej, jak to myslíš "výluka MHD", jako že nebude jezdit MHD? :-o To snad ne... =-)
Odpovedať
@makovaapanenka http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/doc...
Odpovedať
Profilova fotka
@funnybunny Ale bude jezdit náhradní doprava :-) Ale stejně nechápu, co v těch Modřanech zase opravují, vždyť to snad dělají každý rok ]-(
Odpovedať
No já bydlim v Podolí a tramvaj končí na Výtoni...Navíc jestli jsem dobře četla náhradní doprava bude jezdit jen do 21:30, takže pokud se někde zdržim - třeba na rozlučce :o) - tak poťapu domu pěšky, grrr
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte buduce nevesticky, chcem sa spytat, ci ste uz odosielali svadobne oznamenia a ak nie, tak kedy mate v plane? My ich este ani nemame vyrobene =-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2402: Ahoj, my už jo, ale nějaký zbytky ještě čekaj na osobní předání.:-)
Odpovedať
@katka2402 nic si z toho nerob, nase sa sice robia, ale datum este nie je na 1000%, takze az budu vsetky papiere pokope tj polovica augustu, cela rodina a vsetky ostatni vedia o tom, ze bude svadba, tak to im musi stacit 3tyzdne dopredu
Odpovedať
Profilova fotka
my máme první nástřel sv.oznámení, ale ještě se předělává, myslím, že nejpozději na začítku srpna ho chcememít rozdáno :-)
Odpovedať
:))))) moj prvy prispevok v tomto fore:) Pripajam sa k vam dievcata:) aj my sa chystame na 3.9:) prave som ale nastavajucemu vravela, ze polovicu vybavene mame, ale ked zacneme hned od zajtra, budeme mat co robit. a viete co mi na to povedal?? :))) ze jeho kamarat vybavil svadbu za 3 dni:D zenil sa minulu sobotu:)))) tak asi ma pravdu... to len my baby schceme mat vsetko dokonale....:) ale nech bude ten den akykolvek, bude jedinecny:) nenechajte sa znechutit:)))) vela zdaru dievky!! :))))))
Odpovedať
:) no....pokial povedal, ze KAMARAT vybavil svadbu za tri dni, tak je to mozne. Chlapi sa nepotrebuju licit, nepotrebuju dvoje siat, ku kazdym zvlast toponaky, nepotrebuju sa cesat.... Chlap pride do obchodu, kupi si oblek, topanky , zvlast kravatu k nasim popolnockam..... vychadza to tak na tri dni :) :) Oni nemusia riesit kopec veci..... :)
Odpovedať
@katka2402 my oznamenia odosielame priebezne uz asi od maja. Ako prvým sme rozniesli tym , ktori su na svadobnu hostinu pozvani. To bolo este v maji. A postupne rozposielame ostatnym. Mam doma poslednych cca 30 na odoslanie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wenduska26 kamarat- aj so svojou vtedy astavajucou. zistili totiz, ze sa im ujalo semienko, tak to chceli co najskor- asi aby to nebolo vidiet. ako to chodi...:) ten chalan a(ani jeho zienka) pred mesiacom este netusil, ze dnes uz bude zenac :DDDDD
Odpovedať
Heeej baby, ako ste na tom s pripravami? Mate uz vsetko? Uz sa nam to pomaly ale isto blizi ;-)
Odpovedať
ako? spolieham sa, ze vetko vybavim 3tyzdne pred, ale oznamka sa tlacia, perniky napecene, vyzdobu premyslena pracuje sa na nej a saty a pod. na ukrajine sa kupia v 1den v auguste a prstene sa idu vyberat teraz ziadny stres, ja stresujem uz pomaly rok a prislo som o 10r, nervy sttrasne a teraz myslim len na dovolenku apo nej vsetko sa zacina
Odpovedať
Tak jak jste na tom? U nás se oznámení tisknou, tak snad je do konce měsíce všichni už budou mít.O víkendu jsme zařídili svatební cestu a dort, schází nám vyzvednout hotové prstýnky a vymyslet zasedací pořádek..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevěsty, nevím si rady, jaké šaty vybrat, tak bych vás chtěla poprosit o radu či názor: http://www.beremese.cz/fotoblog/leni1... klidně buďte zlé ;-) předem díky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@leni13 no ohodnotila som ta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi29 děkuji :-) každý názor je dobrý!
Odpovedať
Profilova fotka
...a mám vybrané šaty. Děkuji všem, které jste hodnotily, i když nakonec je volba jiná... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To je zvláštne že všetci všetko tak skoro vybavujete,my sme sa 5.8.rozhodli sa zobrať a 3.9.bude svadba.
Odpovedať
@esmha my mame tiez svadbu, ak sa stihnu papiere a este nemama nic, len sa tlacia oznamka, vyzdoba a to vsetko, joj a este pernicky. ale ja som sikulka a verim, ze vsetko zvladnem 2tyzdne pred, kedy budeme mat potvrdeny datum
Odpovedať
Profilova fotka
Aké papiere vybavujete? My máme tak trošku inú svadbu ako tí ostatní.. x-)
Odpovedať
@esmha moj snubenec je cudzinec
Odpovedať
Profilova fotka
aha jasné,no u nás behať po úradoch a niečo vybavovať,každý sa tvári ako keby zjedol vševeda a nevie podať ani základné info..všetko vypíšte a zapíšte,kopec zbytočností a kopec nervov 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
a snúbenec je odkiaľ snúbenec?
Odpovedať
Profilova fotka
@esmha Jak "jinou" svatbu máte? :-)
Odpovedať
@esmha zahranicami cca 2300km no to mi vrav, ved najprv tie papiere, aj som teraz bola za nim doma, doniesla papiere a nepostacuju, tak dakujem, on pride o 2tyzdne, tak dufam, ze vsetko bude ok, ak nie, svadba len za hranicami a ziadne Sk
Odpovedať
Ahoj holky, před časem jsem sem párkrát napsala,ale už je to fakt dlouho. Potřebovala bych poradit s nějakým programem na svatbu ( hry atd ) nevíte o něčem? Napište mi prosím,to je poslední co mi schází :-| dík moc
Odpovedať
dobre ranko damy, nejak zapadame prachom :) to ste vsetky take zaneprazdnene? hehe @verunka888 ja registrujem len take to.. ked si zenich a nevesta sadnu chrbtom k sebe, vyzuju sa, vymenia si jednu botu a dj starejsi alebo lusia sa ich pytaju otazky na ktore je odpoved "manzel alebo manzelka".. podla toho oni mavaju botou (zenska bota znamena ze manzelka a muzska ze manzel :) ) moze to byt sranda len pozor na to aby boli hostia pripraveni.. nie ze im posle dj mikrofon a nikto nebude chciet nic hovorit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?