Svadba 3.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den ;-) Ako ste na tom s pripravami????
Odpovedať
Profilova fotka
@allinka_k já si to taky myslím a stále k tomu přistupuji optimisticky, nechci nic hrotit a když se na něco zapomene alespoň se na to bude o to víc vzpomínat, hlavní aby byl ženich nevěsta a zbytek už se nějak zpumprlíkuje :-)
Odpovedať
@lenka_enka vauuuuuuuuu to mate tolko ludi ? my mame tak max. do 80 aspon dufam, este ten pocet sa stale kolise. Aj ja uz mam saty rezervovane v salone, ja som Polsko a UK pre pokoj v rodine zrusila :) ja teraz riesim pohare a pomaly aj pozvanky, neviem kde si dat zrobit, nemas nejaky tip ?
Odpovedať
@kissina noo :) a to je zatial len +- :) nasi maju vela surodencov a ti maju vela deti...a este celu partiu - a sme na 120ke Co sa tyka poharov, tak tie som kupila na hlavnej- krasne, jednoduche ( lebo sa mi nepacia srdiecka a obrucky a holubice :-P) su na tich take vzory a swarovskeho krystal- za 25e. Oznamenia si chceme navrhnut sami a dat si to len niekde vytlacit...sme take kreativne duse :) ale na vystave "svadba 2011" som sa zaregistrovala v jednom obchode- Sagitta-ke, tak tam mam nejaku zlavu....ale netusim inak ako sa pohybuju ceny....ale uz by bolo treba zistovat :) ak najdes nieco co sa vyplati, daj vediet ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiga tak koukám, že jsem to nějak zvorala a odpovídala na lednový příspěvek :D to asi z toho nadšení, že nejsem jediná pozadu :D ale teď už začínám být klidnější, máme místo, restauraci, šaty a vizážistku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@allinka_k no tak to si na tom porad lépe než já :-) kadeřnici ani vizážistku zatím nemám, ženich ještě nemá vůbec nic, ale už m ám alespoň předestavu co bude mít na sobě, u mě nakonec taky vyhráli ty bílé šaty :-)
Odpovedať
Mam taky cudny pocit z toho, ze sa nedostavuje stres :) mamina vysaluje a planuje a ja mam akosi "na haku" 8-) Som zvedava, ci sa tona mna dovali v auguste :-D Ved mame este kopu casu, nie ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, hlasim se do klubu. 14 hod Mnisek pod Brdy.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ako pokracuju vase pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 Tak já mám šaty, domluvené jídlo v restauraci, zarezervovaného fotografa, předběžně domluvenékytky, v úterý máme schůzku s DJ a váháme mezi dvěma tvary dortu, ale už víme, jakou chceme náplň i kde si ho necháme péct :-) Kadeřnice i kosmetička už viděly šaty a s kadeřnicí jsem předběžně domluvená na typu účesu. Dnes jsem se chtěla v cestovkách poptat, jestli nabízejí nějaké novomanželské slevy, ale dvě ze tří, kam jsem chtěla jít, už tam nesídlí, a ve třetí mi řekli, že prý ne :-| Ale samozřejmě mi nezapomněli vnutit katalog exkluzivních zájezdů na míru, kdybychom si náhodou nevybrali z jejich standardní nabídky... Tak já se ptám na slevu a ona mi cpe exclusive :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cestovky su uz take...ponukaju ti opak toho co chces ty :D...my nevieme ake menu budeme mat...nechcem klasiku(plneny kur.rezen a bravcovy na prirodno s hribikmi) ale nieco ine ale to neviem co je :DDDD snad nas nieco napadne ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridávam sa do klubu :) Ja sa to snažím brať s nadhľadom... tak snáď to bude všetko ok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 vitaj medzi nami 3.septembrovymi :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cuculiatko88 vitám vitám :)) Ale nás tu je :) Prečo ste si vybrali tento dátum? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cattleya22 :my sme chceli svadbu pred hodami v snubencovej dedine a vyslo to na 3.9 a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 my sme chceli svadbu buď na jar alebo na jeseň a keďže moji rodičia mali svadbu v ten istý dátum, tak sme zvolili september :) Musím si prečítať celú túto diskusiu, aby som vedela, čo už všetko máš :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 my uz mame vacsinu ..luz len par "drobnosti"nam chyba :D ako ste natom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 ja mám pocit, že takmer nič nemáme... ešte nám treba ísť dojednať na úrad, nemáme dohodnuté menu, podrobnosti s DJom, drahý nemá oblek... treba zabezpečiť alko/nealko, zákusky a tak... na všetko som sama a nestíham to... :(
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez nemame menu,zakusky musim vymysliet ake :) matriku s kostolom snad vybavime tento mesiac :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 my budeme mať svadbu len na úrade, takže aspoň ten kostol odpadá.... zákusky objednávaš, alebo pečiete doma? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 zakusky objednavam..budeme mat okolo 100 ludi takze to by sme tolko nenapiekli :D
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 Ejhaaa, tak to bude zábava ako sa patrí :) Akurát čítam tvoj "profil" - tiež ste hokejoví maniaci? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 noo hej sme...dokonca sme sa aj spoznali na hokeji..takze hokej nas spaja a zboznujeme ho obaja :)...aj vy ste hokejovi?
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 aj my sme... teda ja som predtým sledovala len MS a OH, ale odkedy sme spolu, tak začínam mať prehľad aj o extralige ;-) Myslím, že je pre pár fajn vec, ak má spoločné záujmy :-)
Odpovedať
saaaakris, zacinam si lamat hlavu s obruckami a oznamkami.. co s tym co s tym.. kde sa tie moje idealne schovavaju kurnik sopa?!!! :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@me_to_you ahoj :) pokukala si už dostupné zlatíctva v meste? Známa si dávala vyrábať obrúčky "na mieru" a vyšlo ich to celkom v pohode :)
Odpovedať
@cattleya22 praveze vobec :D mne sa tak nechce.. jedine sme skusali na veltrhu a tam nas nic neohurilo.. ked sme vyberali zasnubny prstienok bola som z predajni v ba - teda skor na obchodnej a tam v centre velmi znechutena.. ceny mali kludne navyse 50-70% ako to na co vam to ohodnoti znalec.. :-( preto uz ani nemam chut tuna nieco hladat.. a nikto mi zlatnika v BA, ktory by mi vyrobil nejake na zakazku podla toho ake si zmyslime, nevie odporucit...
Odpovedať
Profilova fotka
@me_to_you Mne sa tiež nechcelo... urobili sme to tak, že sme šli do mesta "akože" kuknúť ponuku. V druhom zlatníctve sa nám strašne páčili prstienky, ale nemali našu veľkosť, tak sa predavačka normálne obliekla (bolo to vo februári) a šla s nami do ich druhej predajne, kde nám prstienky našla, urobila ešte k tomu aj zľavu a tak nás ukecala, že sme ich kúpili a neľutujeme. Namiesto 360€ nás vyšli 300€. Chápem, že v BA sú ceny vysoké - čo tak si spraviť výletík niekde mimo a poobzerať sa? Na mnohých miestach gravírujú aj na počkanie :) Čo sa oznámení týka - ja som si robila sama... sú síce jednoduché, ale vzhľadom na náš rozpočet to bol múdry krok:) Koľko budete mať ľudí? :-)
Odpovedať
@cattleya22 my uz mame problem len sa zosuladit a spolu ist vyberat tie obrucky :-) no ale nejako to budeme musiet vyriesit :-) tiez si chceme robit oznamenia sami, len ked ja som taka nerozhodna..nieco pekne jednoduche decentne, ziadne nariasene perletove nevesty.. kazdym vyberom na tuto svadbu trpim :-p ludi tak do 60.. a vobec netusim co vsetko mi este chyba :) zatial mam zaklad ako miesto, jedlo, hudba, moje saty a od dnes snad aj pierka...
Odpovedať
Profilova fotka
@me_to_you Tak ty si moja krvná skupina :-) Oznamká som si pokukala na nete, nabrala som inšpiráciu a vyrobila asi tri varianty, z ktorých sme zvolili ten najjednoduchší. Perleťová tam miesto nemá. Skôr milé, vtipné, nevtieravé čosi... a nakoniec, čo si ľudia najviac pamätajú zo svadby? Hudbu, atmosféru, jedlo... na detaily ako servítky a sviečky každý zabudne :) Podstatné veci máš vybavené... Do 60, to bude pohodka... mne s organizovaním fakt pomohol ten svadobný plánovač. A výzdobu si robíš sama?
Odpovedať
@cattleya22 zatial sama, este raz skusim pozriet co to ponuka za vyzdobu hotel kde mame hostinu, ale nejako sa mi to nepozdava, take nic za pomerne vela penez.. tak asi zapriahnem okolie a bude sa zdobit :-) aj ked casovo neviem kedy... ideal by bol mat nejaku pani co to doobeda vyzdobi.. vy to mate ako vymyslene? trosku sme sa akurat handrkovali za tie oznamka a v celku sme sa zhodli.. presli sme si fazou "jej to je super napad, ako to vytlacis, kto to bude strihat a skladat?" k faze "no co zo zbytocneho papiera sa spravia pozvanky k stolu a menovky".. takze dohoda je, ja nakreslim..partner z toho spravi oznamko.. no som zvedava :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?