Svadba 3.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den ;-) Ako ste na tom s pripravami????
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 Ahoj, my máme místo obřadu i hostiny a fotografa, já mám šaty, předjednané kytky a jsem domluvená s kosmetičkou a kadeřnicí - té jsem zrovna dnes ukazovala svoje šaty a účesy, které by se mi líbily, a jí se líbí taky :-) Už máme taky představu o dortu, respektive o korpusech a náplních, teď se jen rozhodujeme pro tvar :-) Jak jste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka ahoj,my mame uz skoro vsetko,uz len nejake malickosti treba...tortu uz mame objednanu nakolko sa nam zapacila iba jedna :)kadernicku mam tiez zajednanu uz od januara ,ale este neviem aky uces budem mat :)
Odpovedať
Ahojky holčiny, no my se budeme brát na jednom statku ve Všeticích ( www.hotel-vsetice.cz ), je to kousek od Neveklova a kde vy? ;-) koukám,že už jste s příprava dost daleko,já jsem taková,že mám pořád dost času :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 ahojky no my mame salu, kostol, kameramana, kadernicku, vyzdobu, fotografku :))) saty si budem vyberat asi nabuduci mesiac..a kolace objedname v lete :) svadbu mame v BA :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mucik333 tak už je mám doma, jsou nádherné!!! Jen trošku větší na brichu, toš využiji i tetu švadlenku :-)))) t už máš šatečky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky:-) hlásím se do klubu:-) koukám, že jsme hodně pozadu...Máme termín, místo na hostinu, seznam hostů a máme se rádi:-) Šaty jsem zkoušela, mám favority (viz mé fotoalbum, č.1), ale chci je jt zamluvit s mamkou, aby nebyla ochuzenáo svatební salon :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@verunka888 My na Chvalském zámku v Praze
Odpovedať
@samarkaaa ahojky, tak to gratuluji, to je perfektni, mohla bys pak dat fotku do alba? nebo uz tam je? mrknu se mooooc rada:-) nooo, ja byla vcera poprvni neco zkouset, vybrala jsem si dvoje, nemuzu se ted absolutne rozhodnout, dam je do svyho alba, pokud bys mohla, mrkni se a porad, diky:-)
Odpovedať
@makovaapanenka taky jsem na něj koukala,je to tam pěkný,ale nakonec mě víc lákalo něco za Prahou :-) dala jsem do fotoblogu svoje fotky v šatech,tak se podívej,jestli chceš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@verunka888 Nádherné šaty, moc ti sluší!II :-) Odkud jsou?
Odpovedať
Profilova fotka
Včera jsme si zamluvili fotografa, mám radost, že jsme se zase hnuli kousek kupředu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím a přidávám se, také 3. 9. . Akorát tady čtu, jak už jste daleko s přípravami, no pěkně to flákám :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@agataaa neboooj, my na tom nejsme kdovíjak skvěle...Hlavně mít místo na hostinu a termín:-) A kde to budete mít?
Odpovedať
Profilova fotka
@orlando Tak to jo, to máme, ale měla jsem spoustu plánu, jak budu vyrábět, připravovat, atd. ,ale skutek utek :-) Večer příjdu z práce a jen obdivuju nevěsty na beremku, jak jsou schopné, ale než se do něčeho dám, tak je půlnoc :-) Obřad bude v kostele sv. Havla v Mladé Boleslavi a hostina v naší oblíbené hospůdce (přesun asi 10 min) :-) Navíc jsem chtěla živou hudbu do kostela a nemůžu sehnat, taktéž boty, vlasy, atd. :-) Ale říkám si času dost, než pak koukám na beremko :-) Ale děkuju za uklidnění ;-) Btw: krásné šatky, máš v albu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@agataaa děkuju, koukala jsem na tvá hodnocení, nakonec to ale budou šaty č.1. Ještě je teda nemám zamluvený, protože teď poblíž Plzně otevírají veliký nový salon, tak to půjdu ještě okouknout a bude to. Kadeřníka taky nemám, bílé boty snad nikdo nevyrábí nebo já nevím....Jinak jsem si taky říkala, jak budu vyrábět a jak budu stráááášně kreativní, ale nějak se doma neshodneme v tom, co bych měla vyrobit. Držím palce na kapelu. Jinak taky chválím tvůj vkus, moc pěkné album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@orlando Tak koukám na jedničky, jsou taky moc pěkné...v podstatě už včera jsem si říkala, jaké máš štěstí, že vypadáš moc hezky v jakýchkoliv šatičkách, tak jsem taky kolikrát klikala :-) v, jedničky jsem sice asi neklikla, ale jsou hezounké..no uvidíš, co ještě potkáš při té otvíračce, ale řekla bych, že podle těch, co máš v albíčku, určitě vedle nesáhneš ;-) Já jsem to měla jasné, vzala jsem první, které jsem (ještě ke všemu) vybrala podle fotky a jiné už jsem ani nezkoušela :-) Teď mě ale čeká hon na doplňky..a jak píšeš s botkama je potíž, navíc já mám šatky barevné, tak vůbec nevím, jak to poladím :-) Mému je všechno jedno, do ničeho mi nemluví, ale mně to zase samotnou nebaví vymýšlet :-) Ju a děkuju za pochvalu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj všem, tak pokud všechno dobře dopadne, tak by naše svatba měla být také 3.9.2011. když čtu jak už dlouho dopředu máte spoustu věcí zařízených, mám z toho trochu hrůzu...k dnešku mám teprve rezervovaný termín a místo obřadu, tak doufám že všechno dohoním... září zdar a 3. obzvláště :-)
Odpovedať
kuk tak sa vitam medzi spolunevestami prvy septembrovy vikend :) caute baby :)) whow.. normalne mi dych vyrazilo ked som pozrela co vsetko ste uz mali rok dopredu :) ja som po zasnubach len rychlo vybavila kostol aby nebol problem kvoli dispenzu.. a ostatne som si nechala az na teraz... tak ako pokracujete?
Odpovedať
@makovaapanenka Moc moc děkuju,taky z nich mám velkou radost :-D jsou z Adiny v Holešovicích
Odpovedať
Profilova fotka
@verunka888 Já mám taky šaty z Adiny, ale na Pankráci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@me_to_you Ahoj :-) Dnes mi poslali kalkulaci na raut, úplně se mi z těch dobrůtek začaly sbíhat sliny, ale cena je maličko vyšší, než jsem si představovala... Ještě to musím probrat se snoubencem, ale to bude bůhvíkdy, on má na všechno dost času :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka jééé, ten tvůj má taky času dost? Jsem ráda, že v tom nejsem sama ;-) Když tady vidím aktivní skoromanžele, tak tiše závidím...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak holky, taky jsem už trochu postoupila v přípravách na ten Velký Den, mám na profilu foto finální verze šatů, koukněte a řekněte které se vám na mě líbí víc, bílá - či krémová, tak trošku ještě váham, ale prstýnky jsou 100% teď koukám po dortech, termín a místo zamluveno, restaurace tak na 50% :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@orlando No jasně, takových je nás víc, to se neboj :-) Ten můj má na všechno času dost, ale zároveň chce mít o všem přehled, tak musím někdy vynaložit opravdu velké diplomatické úsilí, abych ho k něčemu přiměla :-D
Odpovedať
@lenka_enka ahoj, my mame vo Fricovciach v kastieli, nadherne prostredie :) ktoru salu ti zrusili? my v podstate mame zakladne veci rezervovane, sala, kamera, fotograf, sobas a ostatne sa pomalicky doriesi :) a uz si bola na Ukrajine, vraj sa tam oplati ist na satky, a ktomu vraj nadherne :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, zasnoubili jsme se teprve před dvěma týdny, ale taky plánujeme tenhle den...zatím jsem vybrala jenom šaty, restauraci máme taky rezervovanou, ale s místem na obřad je to horší..
Odpovedať
Ahoj dievcata. My sme vcera trosku postupili dalej co sa priprav tyka a vybrali sme si obrucky, neobjednavali sme zatial, lebo je este skoro ale aspon uz mame prehlad kolko to bude stat. Len nikde neviem najst take stipceky na menovky. Chcela som obycajne karticky s menami popripinat na pohare. Ale nikde nemaju take neutralne stipce co by sa hodili aj na svadbu. Vzdy len nejake so zabkami a podobnymi zvieratkami. Neviete poradit??
Odpovedať
@kissina jeej, fricovsky kastiel je krsny a romanticky :) ale my by sme sa tam nevosli :) zrusili nas vo vukove, ale uz mame zarezervovanu OA, a je tam tiez pekne :) Na ukrajinu som sa povodne chystala na saty, ale uz som si zarezervovala jedny tu v Po :) cize na UKR pojdem akurat na letne oblecenie niekedy v maji :) my mame tiez taky zakad - stale si nahovaram, ze mame skoro vsetko, ale stale sa vyplavuje nieco nove, pri com sa plesnem po cele ze "ahaaaa, este tootoo :) "
Odpovedať
@mionag ahoj, u nas maju take stipceky v umeleckych potrebach, a tiez v takom obchodiku, kde maju drevene a prutene veci- tam maju take male drevene stipceky, nie je na nich ziadna zabka :) su len roznofarebne, tak si mozes vybrat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiga neboj, my jsme na tom podobně a myslím, že se to dá pořád zvládnout ;)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?