Svadba 3.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den ;-) Ako ste na tom s pripravami????
Odpovedať
Profilova fotka
tak prave som si objednala svadobne saty,dufam ze mi pridu v poriadku a budu take ako na obrazku a nie ziadny smejd .... :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Baby... ja len že... tento dátum je i môj dátum ;) :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee My to budeme mít v Hradci nad Moravicí, do Prahy se stěhuji až po svatbě :-D
Odpovedať
@lilivka supeeeeeeeeeeeer :-D pekne sa tu rozrastame :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88: Pochlub se, jaké šaty sis objednala, ať se taky pokocháme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee Jak jsi na tom s restaurací? Máš už něco? Kolik vás bude?
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka: Bohužel nemám, chci se kouknout do jedný restaurace v Karlíně, co vypadá slibně, ale ještě nevim, jak tam vařej. Bude nás 30-40, spíš 30.
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim nevesty, taky se pridavam k tomuto datumu:) jsem ze stredni Moravy..my mame zatim rezervovany kostel, misto na hostinu, kapelu, kameramana, ted jsme ve fazi hledani fotografa..a nemuzeme si vybrat..
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee toto su oni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88: Nádhera, jsou moc krásný. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88: Tak pak musíš poslat fotku, až přijdou.;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee urcite vam ju poslem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nevee Tak ta kamarádka, která se taky vdávala ve Vrtbovské zahradě, měla pak hostinu v Magické zahradě v Nuslích a vařili tam fakt skvěle! :-) A v Karlíně byly vždycky dobré restaurace, aspoň před povodněmi, ale ono se to může měnit rok od roku podle kuchaře. Jinak mám kromě fotografa zarezervovaného i DJ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka: Ty jo, tak jsi byla veleúspěšná! :-) Já jsem chtěla napřed Petřínské terasy, ale pak jsem se na ně vyprdla, protože měli divný jednání a skrytý náklady snad ve všem, za všechno chtěli nějaký příplatek, takže nic. Magickou zahradu neznám, ale juknu na ní. My chceme jen vesměs rodinný oběd až do pozdního odpoledne a navečer se ještě pojedem do Prahy fotit asi, čimž to ukončíme, tancování ani večeři už nechceme.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej aj aj sa vydavam tento den, vsetkym gratulujem a zelam vela uspechov!
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee No tak to by ta Magická zahrada mohla být přímo pro vás, jestli nezměnili kuchaře! Má i zahradu, takže by se tam daly taky udělat nějaké fotky :-) Každopádně Ti přeju šťastný výběr :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka: Díky! :-)
Odpovedať
@cuculiatko88 velmi pekne :-)
Odpovedať
@teddynkova vitaj medzi nami :) konecne aj niekto zo "severu " :-D
Odpovedať
takze okrem saly a DJ si mozem odfajknut aj fotografku, kameramana mat nebudeme. A zajtra idem skusat saty.
Odpovedať
Ahoj holky, taky se přidávám do klubu :-) Svatbu máme 3.9.2011, už máme zařízený obřad, hostinu, fotografa, kameramana a dokonce i autobus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@allisea Vítej :-) A kde to máte, že se budete muset přepravovat autobusem?
Odpovedať
Já jsem z Jižní Moravy, obřad budeme mít na zámku v Buchlovicíh a hostinu potom ve městě, které je odtud vzdálené cca 25 km, takže jsme objednaly autobus, který nám svatebčany přepraví z našeho města na obřad a odtud potom na hostinu :-)
Odpovedať
@allisea Ahojky taky jsem z jižní moravy.A svatbu jsme chtěli taky na zámku v buchlovicích ale termíny nám nevyšly
Odpovedať
@sorbonik A kde ji nakonec budete mít? Už máš všechno připravený, když máte termín v červenci? Teda ale nečekala jsem, že s tím bude tolik nervů :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hunka dakujem :)))
Odpovedať
Svatba bude ve Slavkově na zámku
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pozerám, že nás septembrových je celkom dosť :), tak my sme si práve včera konečne ujednotili počet ľudí :) z malej svadby 20 ľudí je to nakoniec 46 :) nad sálou ešte premýšľame, v nedeľu ideme za našim pánom farárom, fotograf bude priateľov bratranec :) ak nás neodmietne :) hádam nie! hudba určite živá, len ešte musíme obtelefonovať skupiny, ktoré poznáme. Výzdobu si robím sama s kamoškou, keďže som robila jeden čas v kvetinárstve a ona je tam doteraz :) šaty to ešte neviem, kamoška si objednávala teraz z aukro.sk a fakt nádherne jej prišli za 185 € aj s poštovným, novučké ani neporušené upravené na jej miery, tak nad tým tiež premýšľam, len by som potrebovala vedieť čo by mi približne sedelo :) A hlavne rozhodli sme sa do toho nezapájať mamičky :) zatiaľ súhlasili tak uvidíme :)
Odpovedať
caute baby, tak ako ste na tom s prípravami teraz? vidim , ze sa tu dlhu dobu nik nezastavil :-S
Odpovedať
@hunka no mne sa to uz pomaly zacina rysovat, okrem saly uz mame DJa, fotografku, saty, obrucky. tak sa celkom vytesujem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?