Svadba 3.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den ;-) Ako ste na tom s pripravami????
Odpovedať
@verunka888 i já mám stejný problm. Našla jsem pár nápadů i tady na Beremese ale všechno je to nějaký trapný
Odpovedať
@me_to_you moc děkuji za tvou odpověď,ale je to bohužel ta samá hra kterou měla moje kamarádka před měsícem na svatbě a jelikož máme hodně společných kamarádů,tak se to myslim moc nehodí :-( kdyby tě něco napadlo tak mi dej vědět dík :-)
Odpovedať
@funnybunny já jsem nějakou dobu vůbec neřešila a pak říkám,že by fakt něco chtělo vymyslet,aby neopadla zábava :-) je blbý,že skroro všechny ty hry jsou trochu trapný...................
Odpovedať
@verunka888 je to tak, je len par hier..stale dokola.. to iste, nic nove sa na taketo prilezitosti nejako nehodi... :) a ono povedzme si uprimne, "nutit" niekoho hrat sa ak na to nema chut naladu alebo ak na to proste nema povahu..nic moc.. a o to horsie ak bude ludi takto viac.. bude to cele len nutene... ale co takto nejaky mini program radsej? bud brusna tanecnica, ohnova show, kuzelnik alebo ako mame my, karikaturista?
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka Nuž iná je pm čoskoro 50 rokov,tri deti,jedno manželstvo za sebou a ďalšie pred sebou.Takbude iná,iba s našimi 5 deťmi.Teším sa.Nikomu sme to ešte nepovedali,zoberieme sa a na druhý deň,robíme oslavu.Tam je pozvaná celá rodina a my im až vtedy oznámime že sme manželia :-D
Odpovedať
@verunka888 ahoj verunko, koukala jsem na ty Všetice - na fotkách vypadají nádherně. Jaké je s nimi jednání? Jsou vstřícní a milí? :-) díky moc za info, asi se tam taky pojedem podívat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zase začali tie hnusné nočné mory :(
Odpovedať
@miuriko Ahoj Miuriko, Všetice jsou fakt perfektní, je to tam krásný podle mě ideální pro svatbu :-) jednání s nimi je taky bez problému, snaží se ti co nejvíce vyjít vstříc. A na kdy plánujete svatbu. My to máme 3.9.,tak sem pak můžu dát fotky,aby jsi měla lepší představu
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Mně taky... :-|
Odpovedať
@me_to_you áš pravdu,že někoho do něčeho nutit je hloupost asi to necháme jen na tradicích. :-) Ten tvůj nápads tou břišní tanečnicí atd je dobrý,ale ne mě je to malinko výstřední. jinak moc dík za rady :-)
Odpovedať
@cattleya22 Ahoj, taky je máš :-) je to šílený, zdá se mi nic není hotovo a lidí se nabavěj, strašný :-)
Odpovedať
@verunka888 Ahoj Verunko, tak to jsem moc ráda. Včera mi zrovna od nich přišla svatební nabídka a vypadá to dobře, tak se tam asi o víkendu pojedem podívat :-) Termín máme až za rok v září, takže času na vybírání spousta... Budete tam mít všechno? Obřad v zahradě nebo nad tou jejich jízdárnou? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@miuriko jj budeme tam mít všechno, obřad bude na takovým plácku pod statkem,tak snad bude dobrý počasí, toho se trochu děsim. To jsi začala s přípravama fakt brzy :-) a nakolik vám udělali tu svatební nabídku?
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 @makovaapanenka @verunka888 Baby aj ja ich mam... ale take nechutne sny. Dufam, že skutocnost bude pravy opak :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka a čo sa sníva tebe? Mne také, že nestíham, nie som učesaná, namaľovaná, nemám zašnurované šaty a už stojím na úrade a všetci sa smejú... a ja sa strašne chcem zobudiť a neviem ... @verunka888 presne toto... och to naše podvedomie... @boba85 ja sa už konečne chcem vyspať.... bude všetko ok :)
Odpovedať
@verunka888 Neboj, počasí vyjde! :-) Vždyť teprve teď přichází léto :-) Můžu se ještě zeptat, jak to máte naplánovaný po obřadu? Půjdete se najíst a kamarády pošlete domů, aby se vrátili na party? Nebo pro ně máte připravený občerstvení a program během toho, co budete jíst? Trochu přemýšlím nad tím, jestli nepřehodit oběd a obřad. Nejdřív bychom se s rodinou najedli, potom obřad a pak už jen párty se všemi dohromady. Nevím, nevím... Teď bychom chtěli hlavně vyřešit místo a fotografku a pak si dát volno a koncem jara začít řešit všechno ostatní... Nechci se dostat do situace, kdy se nám bude nějaký místo líbit, ale jak na potvoru už by měli zarezervováno. Nabídku velmi obecnou nám udělal na něco málo pod sto tisíc... Ale jsou v tom už i všechny ubytovací kapacity. co vy? na kolik to máte?
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Tak naposled se mi zdálo, že jsem se po obřadu fotila a mezitím všichni zmizeli vyřizovat nové doklady a já vůbec nevěděla, kam mám jít a co mám dělat, a měla jsem strašný strach, že mě matrikářka seřve a dostanu pokutu. Zůstali tam se mnou jen naši, ale máma celou dobu vydávala takové divné zvuky, jako když hodně hlasitě uchází pneumatika, a odmítala přestat, bylo to k zbláznění! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka mali by sme si to zapisovať a natočiť horor.... najhoršie je, že sa na to zobudím okolo piatej, hodinu ležím v posteli a potom sa ďalšie dve motkám po byte a predýchavam :((
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, co počasí na 3.9., vypadá to zatim zajímavě, co... Co jsem koukala, ukazujou na příští tejden dost déšť, tak snad budeme mít hezky.
Odpovedať
Profilova fotka
Bratislava zatial hlasi pekne slnecne pocasie, boze hlavne nech neprsi. Prosiiiiiiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 mne sa sniva, ze kruzime okolo obradnej siene a neviem ju najst. Alebo ze mi neprisla kadernicka, tak stresujem co teraz... naposledy sa mi snivalo, že sa nam svadobna torta rozpustila, lebo bolo moc teplo... no hroza. A najlepsie bolo ked sa mi snivalo, ze som zabudla koho si berem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@boba85 Presne to isté som mala aj ja - nevedela som, koho si beriem a chceli ma vydať za bývalého a mne dačo nesedelo, ale ani za svet som na to nevedela prísť, koho si mám brať. Až keď som sa zobudila, tak som so strachom kukla vedľa seba, kto tam leží :D :D
Odpovedať
Ahojte, aj mne sa sníval hororový sen :-) nedávno. Našťastie zatiaľ len jeden. Snívalo sa mi, že som sa obliekala do svadobných šiat a keď som bola už oblečená, pozrela som sa do zrkadla a bola som strapatá, neučesaná, nenamaľovaná. Začala som strašne panikárčiť a ked som sa pozrela na ostatných, sedeli u nás všeci len v teplákoch a dívali sa na telku. Nikto nejavil žiaden záujem. Potom som prišla na to, že neni nič vyzdobené a až plač ma zobudil :-D Našťastie to bol len sen a realita bude hádam iná.
Odpovedať
Profilova fotka
@milkaz kolektívne nám preskakuje, ako vidím :D
Odpovedať
Tak co holky, už se těšíte? ;-) Mě se zatím naštěstí hororové sny nezdají. Dnes poslední den v práci, za slečnu, nakrmení dravé zvěře první várkou koláčků a cukroví. 8-) Zítra pilování posledních příprav
Odpovedať
Profilova fotka
@funnybunny včera som mala veľmi ťažký deň... pokazilo sa nám auto, 12 hodín sme boli na ceste do Žiliny, na poslednú chvíľu sme vybavili kamarátove auto na sobotu...a tak strašne som chcela nášho Peugeotíka :((( Nechtárka v piatok nerobí (budem mať vlastné nechty, nie gelové, len mi ich musí nalakovať, tak som zvedavá, ako to vydržia)... a neviem prečo nám prevádzkárka volala, že vybavuje návleky na stoličky, keď sme ich my nechceli... ale dnes som už kľudnejšia...
Odpovedať
@cattleya22 s tím autem to je teda pech :-| ale hlavně že máte náhradní. Opravit už to nestihnete? Nehtařka v pátek nerobí,jak to? Tak to mohla říct dřív, mohla sis domluvit jinou! tohle nesnášim, s někým se na něčem domluvíš a pak je všechno jinak :-| Já budu mít taky jen upravené a nalakované svoje nehty, jdu v pátek ráno. Nevím sice kdo je ve slovenštině prevádzkárka, ale je hezký že zavolala ne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@funnybunny opravené budeme mať až o týždeň, je to zložitejšia oprava. Nerobí v piatok, pretože rekonštruujú budovu, dala vedieť hneď ako mohla... ale je to vybavené, už mám nechtíky :) Je to vlastne majiteľka tej reštiky a tiež je to už vybavené :)
Odpovedať
A je to za nami :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, jak to uděláte s dárky.budete je rozbalovat a kdy po dortu nabo až na rautu??? já si s tím pořád lámu hlavu.Moje mamka chce rozbalovat dárky,Tomové mámě je to jedno. .....tak co??nemám ráda tokové to jéééé to je krásný.Možná bych to dala za úkol svědkovi ženicha - je to docela šoumen, moh by z toho udělat legraci :-) co myslíte holky????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?