Svadba 3.7.2010. Je tu ešte niekto s týmto termínom?

Profilova fotka
Dolny Kubin
Odpovedať
1
2
nikto iny?:)
Odpovedať
ešte ja. Nitra
Odpovedať
jaaj..to je nas tak malo na tento termin?:) ako ste na tom baby vy?:)
Odpovedať
Profilova fotka
Senec
Odpovedať
Bratislava
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Humenne
Odpovedať
baby, nepiste len odkial ste, ale napiste viac :) co uz vsetko mate,alebo nemate..a tak :)
Odpovedať
tak sa teda s vami podelím, čo sa mi podarilo vybaviť. sálu mám zajednanú, takisto aj obrad na úrade. poháre sú kúpené, šaty rezervované.kamera, fotograf aj dj zajednaní. už máme aj kalkuláciu, teda čo nás to približne vyjde na 60 ľudí. a ostatné mám zatiaľ v hlave a kedže je tento mesiac v nitre svadobná výstava, tak to tam pôjdem omrknúť a potom budem pokračovať v dalších prípravách. už mám z toho tááááááákúúúúúúúúúúúú hlavu
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mam kostol, salu a hudbu a teraz riesim menu, farbu, vyzdoby a fotografa, tortu a kyticu... ostatne vsetko v hlave a excelovskej tabulke ;-) a saty ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako ste na tom? ja nic nove :-)
Odpovedať
my mame rezervaciu na hostinu a saty..inac nic :) hladame aj dj, aj foto aj kameramana..ale vsetko je strasne drahe, takze hladame lacnejsie moznosti..nemate niekto nejaky kontakt?
Odpovedať
arcanea a odkiaľ si????
Odpovedať
Článok sa načítava...
z KE :)
Odpovedať
fú, tak to ti teda vôbec neviem poradiť
Odpovedať
Profilova fotka
Orava ;-) Ale v zahranici.. :) Takze stres..
Odpovedať
Profilova fotka
baby, saty uz mate?
Odpovedať
ja už šaty mám. zajednala som si ich asi pred dvoma týždnami v Piešťanoch v salóne Sisi.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako ste na tom? co uz mate, nemate?
Odpovedať
Profilova fotka
takže my už máme zajednaný obrad, sálu, foto, kameru, dj-a, mám vybraté kvetinárstvo, šaty idem riešiť teraz v sobotu, už sú v podstate vybraté, teraz ich idem dať ušit. teraz idem objednať obrúčky, potom oznámenia. oblek musíme dať ušiť. výzdobu nám budú robiť priamo v hoteli, to uz je dohodnute. ostatne veci este musim premysliet. jaj, este som zabudla na vlasy a licenie, aj to uz mam dohodnute, torty a zakusky riesime.
Odpovedať
to je super, že už toho toľko máš. ja mám dj - a, fotografa, kameramana, sálu, svadobné aj popolnočné šaty. dnes nám majú prísť obrúčky. oznámenia sú v štádiu riešenia. oblek taký problém nebude, len musím dať ušiť košelu, pomaly nakupujem výzdobu. kaderníčka zajednaná. aj zákusky už mám poriešené.........
Odpovedať
Profilova fotka
JA mam saty, bizu, jedlo, vyzdobu, kostol, kameru, salu a DJ.....a statnice :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my uz mame dohodnuty obrad v kostole, salu, predbezne menu, vyzdobu, hudbu, fotografa, kameramana, mam svadobne saty a dohodnutu kadernicku, ubytovanie pre hosti, alkohol, obrucky predbezne tiez vybrate torta sa riesi, zakusky tiez, vino o mesiac, musime este kompletne porisit oblecenie zenicha :-|
Odpovedať
ahojte nevesty, ja mam tiez svadbu 3.7.2010 v BB a zajednane uz mame salu, saty, poare, menovky,kadernicku, foto, kameru, dj-a,...teraz zhanam nejake pekne topanky.neviete mi poradit?
Odpovedať
darling, tak to máme spoločný problém s topánkami. Nikde nemôžem nič nájsť. chcem totiž topánky s 8 až 10 cm opätkom a všade majú len na nízkych, čo max 5 cm. ale ešte počkám, príde jar a to bude väčší výber. teda aspoň dúfam
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, darling, ja budem mat topanky so 7 cm opatkami, ale tusim tam boli aj vyssie opatky, dost velky vyber, mne ich ponukli v salone priamo k satam a mne sa celkom pacili - jednoduche, ale pekne... poslem Vam do IP ;-)
Odpovedať
na to sa spolieham aj ja ze teraz pride do obchodov nova kolekcia tak dufam ze nieco pekne najdem
Odpovedať
ahojte, my sme sa rozhodli vziat 1.aprila a termin svadby sme si dali tiez na 3.7.v Banskej Bystrici ;-) ...za tych par tyzdnov sme si zajednali miestnost na sobas(vedecka kniznica), restiku na hostinu(restauracia pod Tanecnicou v Tajove-ratame tak do 60 hosti), mam saty z Designu, DJ, fotografku, konecne od dnes aj oznamenia 8-) . ...dohodnuty termin s kadernickou, kozmetickou, nechty...zajtra riesim kvety a ostanu este kolace, torta a asi to najhlavnejsie.Obrucky. :-) ...vcelku je to pohoda, ked skoro vsetky kamosky sa povydavali a su mudre kde co zohnat :-D
Odpovedať
ahojte baby, tak topánky som zohnala nakoniec v Trenčíne. zákusky mám vyriešené, a vlastne aj asi všetko. už len čakám na deň D. prakticky som už celá oblečená, len náušničky mi chýbajú. ale to sa dá vyriešiť v priebehu hodiny. pierka mi urobil kolega, nakúpila som mu všetok materiál a mohol sa činiť. dokonca sme už zohnali aj auto, čo sme hladali dosť dlho. tak vám všetkým želám, aby ste postíhali a hlavne našli všetko čo chcete :)))
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi aj ja chcem takeho kolegu :-) inak si sikovna, mne este zopar veci chyba :-)
Odpovedať
Ahojte kocky, pridavam sa. My to mame v BA. Mame v podstate vsetko este zhaname cukraren a drobnosti (clip in vlasky, darceky pre hosti). Uvazujem, ci rozlucka so slobodou .. ?? Drzim palce vsetkym!!! :-) :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?