Svadba 3.7.2010. Je tu ešte niekto s týmto termínom?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dolny Kubin
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
ahojte, tak my to máme tiež 3.7. v nr.. :-) skoro všetko už je pripravené, akurát neviem kde si mám dať upiecť tortu.. viete mi poradiť niekoho šikovného v nitre alebo okolí? díík ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby zacinam pri vas chytat stresy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, má to niektorá z vás tiež v kostole u sv.Gorazda na klokočine v nr? lebo by som chcela vedieť ako to tam je s výzdobou..
Odpovedať
my to máme na úrade
Odpovedať
Profilova fotka
no už som tu dávno nebola, my už máme skoro všetko, už iba drobnosti chýbajú. a potom samozrejme ešte musíme natrénovať prvý tanec s prekvapkom, urobiť plán na svadobný deň, zasadací poriadok... Tak si držme palce aby sme to stihli a nech sa vydari ten velky den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, hlavne nech sa vydarí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ako vy dievčatá, ale ja pomaly začínam šalieť :-) stále rozmýšlam či mám všetko, čo ešte treba, ešte do toho sme sťahovali moju mamu, no hotový blázninec :-D
Odpovedať
uz sa nam to bliiiziii :P
Odpovedať
Profilova fotka
uz stresujem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :-)
Odpovedať
baby, už len pár dní............ čo, rozlúčka bola??????? Moja bola skvelá, hlavne ked nás o jednej v noci prepadol ženích aj s partiou. a to sme mali rozlúčky v ten istý deň, ale pre istotu v iných mestách :))))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zuzi, ako ??? Ja mam pocit, ze som kopec veci zabudla
Odpovedať
už nech je to za nami, nejak ma to prestáva baviť :-) :-) ja už len doťahujem posledné veci. včera som mala skúšky šiat, dorábku melíru, išla som na nechty, kedže ja v práci dlhé nosiť nemôžem, tak sa z nich strašne teším :-) :-) :-) :-) celý den som zhánala sviečky. nemohla som nič nájsť a ked som našla, tak ich mali málo. ale nakoniec sa podarilo. ešte musíme vybaviť autíčko. nejaké síce sú, ale ešte sa rozhodujeme a neboj, všetko dobre dopadne :-) :-)
Odpovedať
ahojte kocky :-) bol to moj vysnivany datum, 3.7.2010---3+7=10 :-) :-) :-) ale nakoniec sme si vybrali 18.9. dufam, ze vam to vyjde podla vasich predstav, budem na vas silnoooo mysliet :-N ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
zuzi, ja som zvedava na tie tyrkysove kvietky ;-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pomooc, nic nestiham dufam, ze vsetko klapne ako má, drzim palce kocky :-)
Odpovedať
bubi, ved mas este dva dni.. ;-) stihas, neboj.. ;-) :-)
Odpovedať
mariynka, tak na tie kvietky som zvedavá aj ja. hovorila mi, že to nebude žiadny problém a už mi nebude ani vadiť, ked to bude aj do modra hned, ako budem môcť, hodím foto
Odpovedať
kocky, myslim na Vas :-) :-) :-) pocasie je super, uzite si toooo :-) :-) :-) zuzi, tesim sa na fotky x-) a drzim palce ;-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte, tak uz to mate za sebou.. x-) x-) x-) gratulujem mladym paniam :-N ;-) :-) :-) a tesim sa na fotky z vasho dna D :-) :-) :-)
Odpovedať
no, počasie nám vyšlo fakt super :)) Prakticky sme všetko postíhali načas, len škoda, že sme sa nemohli dlhšie fotiť v parku. Chceli sme aj na hrade, ale v NITRE boli nejaké slávnosti a bolo tam veľa ľudí a tak sme šli rovno do parku. Hostina bola super, užili sme si to :))) Kľudne by som si to zopakovala. Nejaké amatérske fotečky už sú, len si musím nájsť viac času a sadnúť si nad to
Odpovedať
zuziii, gratulujeeem, ukaz nam aspon kvietky.. :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
Zajtra sa s tým pohrám :)))
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky, mame to za sebou :-) počasie bolo úžasné :-) svadba bola super, hostia spokojní, bavili sme sa do 6 do rana :-D par amaterskych foto uz mam v albume, aj ja by som si to zopakovala :-)
Odpovedať
zuzi, kedy sa dockame tych fotiek??? :-D :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
Hello baby, tak sme to vsetky uspesne zvladli. Krasny manzelsky zivot!!!
Odpovedať
Profilova fotka
vela stastia manzelky :-) tak uz je to za nami... prve dojmy ;-) ???
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?