Menu Forum

Svadba 3.10.2015

13. aug 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
majocka04
Registrovala sa 27. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 63 príspevkov a 7 inzerátov. Má 3 priateľov. Okres Levoča.
  • Svadba bola 3. októbra 2015
    okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
majocka04
Registrovala sa 27. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 63 príspevkov a 7 inzerátov. Má 3 priateľov. Okres Levoča.
    okres Poprad
 Kto má ešte takýto termín? a čo všetko už mate vybavené?
13. apr 2015 o 12:34  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
papii
3
Registrovala sa 27. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 72 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
papii
3
Registrovala sa 27. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 72 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 My mame 17.10. a zatial mame kostol, salu,fotografa, kameramana, hudbu a objednane obrucky emoticon
13. apr 2015 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majka2504
1
Registrovala sa 6. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
majka2504
1
Registrovala sa 6. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Okres Bratislava.
 my mame 3.10. a mame zatial hotel, fotografa, DJ, a vybrate obrucky emoticon a ja uz mam saty rezervovane emoticon a pomaly kukam po popolnocnych satach a drobnostiach
13. apr 2015 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veroniatko24
2
Registrovala sa 24. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
veroniatko24
2
Registrovala sa 24. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Trenčín.
 tento krásny dátum máme i my emoticon a máme kostol, teraz chodíme na náuky práve, máme sálu, mám rezervované šaty, máme poháre, podbradníky, zajednané obrúčky, zajednané koláče (len ten počet ešte nie), alko, nealko...a hlavne už začínam mať predstavu i o výzdobe. tento týždeň ideme oznamká dávať robiť a už usilovne hľadám popolnočky. a ešte, ženích má už oblek, i keď ten možno ešte dáko zmeníme... emoticon
13. apr 2015 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

Baby, len pre pripad, 3.10 mame zatial volno ak by nahodou ( hudba, nasvietenie, starejsi atd emoticon k dispo .... ) ...
13. apr 2015 o 18:59  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petulda555
26
Registrovala sa 18. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 20 priateľov. Šaľa, okres Šaľa.
fotoportrét
fotoportrét
petulda555
26
Registrovala sa 18. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 20 priateľov. Šaľa, okres Šaľa.
 Aj my máme 3.10. v BA emoticon Máme sálu, oznámenie, jedlo, fotografa, tortu, ja mám šaty svadobné a aj popolnočné a máme vyhliadnuté aj obrúčky. Naobjednávané mám nejaké veci na výzdobu, tak sa teším keď prídu emoticon Pomaly začínam vyrábať aj pierka pre hostí a tiež darčeky emoticon
13. apr 2015 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majocka04
    okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
majocka04
    okres Poprad
 fuuu, tak teraz som začala byť v strese :D my máme kostol, sálu, skupinu, fotografa, kameramana, koláče, alko kúpené, výzdobu mám zajednanú tiež a inak asi nič...so šatami mám mierny problém, buď sa mi nepáčia, alebo nemajú na mňa číslo....priateľ má na všetko čas, on bude asi oblek riešiť týždeň pred svadbou...
14. apr 2015 o 12:03  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

Dobry den, Na termin 3.10.2015 Vieme pre Vas zabezpecit Foto aj Video.
Je to posledny volny termin u nas.
Krasny den zelam Marina
13. aug 2015 o 09:47  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to