Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
Nezávidim ti...ale hlavné máš z krku a neviem ako ostatné, ale ja sa veľmi veľmi teším.....šaty kde si si rezervovala a čo ťa vyšli? Ja robím finančný prieskum, lebo veľa ľudí odrbáva:)
Odpovedať
Profilova fotka
saty mam z Vranova za 8000 tisic , aj so zavojom aj s bizu
Odpovedať
Profilova fotka
Fu, pekne....máš aj foto? Alebo na čo si stavila, na originalitu, alebo klasiku? Bránila som sa šatám bez ramienok a práve také mam:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez takym branila , ale nakoniec mam take , on mi dorobia stuhu okolo krku ty za kolko mas saty?
Odpovedať
Profilova fotka
No, ani sa nepýtaj:( Mňa moje vyšli 15 990----neviem, či to robilo to miesto BA, alebo salonom, neviem, ale nemohla som im odolať..odolávala som 2 týždne, ale nedalo sa.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by som asi vahala ci by som dala tolko za pozicanie
Odpovedať
Profilova fotka
Ver mi, aj ja som váhala....veľmi....ale sú tak nádherné....aspoň mne sa páčia, že sa nedalo odolať....
Odpovedať
Profilova fotka
Musím utekať, ešte sa stavím, papa a prajem pekný dník...
Odpovedať
Profilova fotka
a foto nemas ?
Odpovedať
Profilova fotka
daj mail a pošlem..alebo si na stránke www.salonnicole.sk najdi šaty od návrhara provias, albeo nejak tak a názov je RIMA. šaty su naživo biele ako sned a tie výšivky sa krásne ligocu...
Odpovedať
Profilova fotka
pronovias je meno tej rady
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som ti mail do IP
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby zakusky kedy objednavate ?
Odpovedať
Profilova fotka
lydka aj ty mas pekne saty, no clovek si nakoniec vyberie take saty, co sa im najprv brani
Odpovedať
Profilova fotka
No ďakujem a myslím, že máš pravdu:) Človek si vyberie práve tie šaty, ktorým sa človek bráni najviac:) A zákusky už som teraz u jednej pani zaobjednala termín , počet kusov a aké....Pre istotu...
Odpovedať
Profilova fotka
kolko budete mat ludi ?
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko zakuskov na osobu ste pocitali ? a co vas stoji jeden kus ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ľudí budeme mať 96 a zákuskov 2000...možno si niekto povie, že je to veľa, ale ja som si povedala, že nedovolím, aby ľudia ked pôjdu domov mali po 5 zákuskov v krabici. Jeden kus nás výjde cca na 4,50. Samozrejme že budu aj torty, ale to už donesú hostia, takže aj tie sa pokrájaju. Potrebujeme si to deň vopred všetko krabice označiť a nadeliť, aby potom nebol chaos ku koncu s delenim koláčikov a tak....
Odpovedať
Profilova fotka
lydka - to je super cena zakuskov
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, aj ja si myslím a zákusky som jedla, takže môžem potvrdiť, že sú super- chutné a dobre vyzerajú. Júj Ivuš, ale ked si uvedomím, čo všetko ešte nemáme vybavené:( do plaču je mi:(
Odpovedať
Profilova fotka
ty pracujes? ci studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
mas dost vela veci , preco ti je do placu ?
Odpovedať
Profilova fotka
Prečo? No lebo pracujem, po práci operujeme, chodím do školy a svadbu riešim úplne samučká :-( Maminka má ešte malého brata (9)r. a svokra (teda budúca) je v zahraničí...priateľ má toho toľko, že som rada, že príde večer domov a oddýchne, lebo minule sa mi zakymácal vo dverách a vyzeral na infarkt. A ja celý deň vysím ta telefóne a vybavujem...a už je mi z toho do plaču. Bývam v BA a svadba je v KE...Tak si asi vieš predstaviť:)
Odpovedať
Profilova fotka
a co studujes ?
Odpovedať
Profilova fotka
no nezavidim ti , mas toho velmi vela , a po svadbe v BA ostavate ?
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme tu už 2 roky a tu aj ostávame. Možno si to nepovie každý, ale ja som nesmierne rada, že zostávame v BA. No je toho veľa, ale začala som redukovať a ako prvé padli sité veci v práci, čo dneska nenarobilo dobrú vodu... :-S Uvidíme:) Ivka a ty ako študuješ a pracuješ a čo študuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
ja studujem socialnu pracu v KE
Odpovedať
Profilova fotka
V Ke? Ja v BA:D a to si na bakalarskom, alebo magisterskom?
Odpovedať
Profilova fotka
uz na magisterskom v poslednom rocniku
Odpovedať
Profilova fotka
Hm jak j ti dobre:) a kde sa potom plánuješ uplatniť?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?