Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ma 37 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja 23 , na svadbe budem mat 24
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 27
Odpovedať
Profilova fotka
asi som najmladsia
Odpovedať
ahojte nevesticky :-D tak som opat po par dnoch tu ;-) uckam sa, lebo vo februari mam statnice ,tak tu nemozem chodit ako by som chcela, bo ma to tu veeelmi rozptyluje ]-( ale co uz :-| raz za cas zbehnem :-N inak Ivi, sme na tom podobne ja budem mat 1. augusta 24 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte Baby, riesite vek? Zaujimava tema ;-) Ja mam okruhle (a nie je to 20) :-D . Ako pokracujete si pripravami?
Odpovedať
Cauko ja budem mať 22 a ževraj sa mám vdávať (nieje to priskoro ?) :-( Nikdy som si nemyslela že ako 22 ročná budem vydatááá (tá myšlienka ma vôbec neteší) Mne je dobre teras,no on to nechápe
Odpovedať
Profilova fotka
tak preco sa potom ides vydavat ?
Odpovedať
Profilova fotka
No a ja budem mať 23 a veľmi sa teším, že chlap s ktorým som 7 rokov, bude môj manžel....Baby akú hudbu ste si rezervovali a koľko cca pýtaju? Tie naše sa zastavili na hranici kdesi okolo 15 000....a fotografa nemám šajnu koho kde splaším, nakoľko bývam v BA a svadba bude v KE. Inak čo sa šiatk týka, vrelo odporúčam salon Nicole v bratislave kontkretne v Auparku, je tam milá predavačka a šaty požičaju ak aj nevestička nieje z BA...tam ú kráááááááááásne modely....Veľa šťastia!
Odpovedať
Profilova fotka
preco mate s izer uvedeny rovnak datum svadby 30 november 1999, ked svadba ma byt august 2009
Odpovedať
Profilova fotka
Lebo to bolo v nastaveniach a to som si teraz opravila:) Ešte som sa tu dobre nezorientovala:)
Odpovedať
Profilova fotka
Oznámenia máte baby? Ivka ty ako?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oznamenia este neriesim , mam teraz pauzu od priprav
Odpovedať
Profilova fotka
lydkab my mame hudbu Signal , pytaju 10 tisic sk
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, Signal, to som ešte nepočula...a 10 000 je super... Sklama ma hudba Roland, lebo si myslím, ženednali ferovo. Ale tak nakoniec máme Bikaver a uvidíme:) Asi si na tom tak ako ja, že potrebuješ pauzu čo? :-D Mne už šibe zo všetkého a to si ešte oznámka vyrábam sama...keby som vedela, čo ma čaká, ani do toho nejdem ( mám na mysli oznámka) a kde máš termín, v akom kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
bikaver su super , si z nizneho hrusova , my tam budeme mat svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
Počúvala som teraz na nete Signál a chalani sú dobrý:)
Odpovedať
Profilova fotka
kde si ich pocula? daj link
Odpovedať
Profilova fotka
Áno a sú to vľmi milý a ochotný chlapci...bola som veľmi prekvapená , aký je ich prstup....Úplne super:)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli skupinu Ton, ale smola...o Rolande ehovoriac, ako sklamali....ale z tých Bikaver mám veľmi veľmi dobrý pocit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ty si vari Signál ešte nepočula?????
Odpovedať
Profilova fotka
no moj drahy ich nechcel len kvoli tomu, ze su hrusovcania, na domacich svadbach sa zvykne opit
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze pocula, boli sme na svadbe jde hrali, urobili super zabavu
Odpovedať
Profilova fotka
vy kde mate svadbu v KE?
Odpovedať
Profilova fotka
Jáj:) Inak, koľko ľudí budete mať? Lbo my ked sme začali rátať a zastavili sme sa pri čísle 96 prišlo mi do plaču.... ;-( Šaty máš?
Odpovedať
Profilova fotka
No v Ke v šebastovciach...je tam krásna sála, starostka sa stará a je o veľmi milá osôbka....požičala nám aj návleky zo saténu so stuhami, no krása....Inak, Ivka, čo všetko už máš hotové? Mám pocit, že akosi zaotávam.... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze moja spoluziacka mala v novembri svadbu v Sebastovciach mam kameramana, hudbu, fotografa, miestnost, kucharky - robia i vyzdobu , svadobne saty, svad. topanky, pohare, saty i topanky na redovy
Odpovedať
Profilova fotka
O kriste, ty toho máš:) to si odkedy vybavovala?:) inak koho máš ako kuchárky? Niesu náhodou z HE?
Odpovedať
Profilova fotka
z Pavloviec nad uhom
Odpovedať
Profilova fotka
no od oktobra sa venujeme svadbe, ale to len kvoli tomu , ze teraz uz nemam cas, pisem diplomovku , potom mam stanice
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?