Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
tak 17 je prilis vela, my mame za 10000sk
Odpovedať
Profilova fotka
Ved prave. Ako chapem, ze si vypyatju trocha viac, kedze musia cestovat ale nie o 9000. To troska prehnali. No ale hadam nieco najdem..
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze najdes, je este len januar , ved niekto robi i svadby narychlo
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence. Tak vdaka za vsetky novorocne a vianocne blahopriania. Vitaj pinggy. Dat za kapelu 17.000 mi pride fakt vela. Mozno su skvely....ale az tolko? Chapem ze musia doviezt aparaturu, cely vecer hrat...ale je to prehnane...
Odpovedať
Profilova fotka
peyana , ty ako pokracujes s pripravami ?
Odpovedať
Profilova fotka
no ivka,momentalne sme vyplatili salu, podali sme ziadost na matriku a rozoslala som ziadosti o cenove ponuky na vyzdobu saly. Musim przinat ze je to uz vyse ´3 tyzdnov..a tristvrte z nich sa mi este neozvalo.....zda sa ze niekto nechce zarobit :), cakala som troska promptnejsie reakcie. Je zaujimave ze jedna firma ti je ochotna urobit tu istu vyzdobu za 15, druha za 40 000. No treba sa obzerat. a co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
my zaklad uz mame vsetko , ale iba farara , a pomaly sa zaciname obzerat za obruckami ,
Odpovedať
ahojte dievcata, pinggi vitam ta medzi nami ;-) peyana, mam pocit, ze aj tych 15000 je za vyzdobudost - treba sa ale zase pozriet, co vsetko do toho zahrnaju... vidim kocky ze ste sikovne, moj drahy idezajtra este len salu zarezervovat, tak dufam, ze sa podari, inak ideme slimacim tempom :-N ozaj neviete ako dopadla benito, dlho tu nebola...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky....vcera bola asi nejaka extra erupcia na slnku.....alebo to bolo tym magickym datumom 09/01/09...ale drahy klakol na koleno druhykrat, poziadal ma o odpustenie vsetkych jeho prehreskov, povedal ze mam miluje a stale si ma chce vziat....a vratil mi snubny :)..takze svadba nakoniec mozno predsalen bude :) Apropo...Vsetko dobre do noveho roku :) p.s. pre istotu som sa ale objednala k vestkyni :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Kocky, pridavam sa k vam do temy. Zaciatkom roka ma priatel poziadal o ruku a dohodli sme sa ne termine 29.8. Uvidime podla volnych sal, mozno budeme posuvat. ;-) Tesim sa na vsetky tie prijemne vybavovacky, asi to bude na dialku zaujimave.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj benito. tak ta s velkou radostou vitame naspat :-) . tak dlho si sa neozyvala az som sa zlakla ze happyend nebude. ALE JE!!! je to super a verim ze to vitazne dotiahnete nielen do 29.8.2009. dnes mam pocit ze cely den je jedna obrovska katastrofa....ale je aspon taketo prijemne zakoncenie :-D
Odpovedať
ahoj brco aj teba vitame v klube SNP ;-) benito gratulujeme a tesime sa ze si naspat ;-) peyana a co sa stalo??? tyka sa to svadbicky???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
benito , tiez ta rada vitam , a tesim sa s tebou , my sme vcera tiez preberali vaznejsiu temu , ale uz je to za nami
Odpovedať
ivka a co sa stalo??? ma to suvis so svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
no moj drahy sa boji ze ma neurobi stastnou , ma predsvadobnu depku , ale vcera sme sa vykecali , obidvaja poplakali , a myslim ze nas to poslinilo , a mame sa este radsej
Odpovedať
no super tak predsa plati ze zle sa na dobre obrati ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim ze taku predsvadobnu depku ma asi kazdy chlap, je to predsa dolezita zmena v zivote
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, ivka, netyka sa to svatby :). nastastie..... skor som len mala tazke dni. poznas to, ked sa toho na cloveka nahrnie velmi vela a este som do toho aj dostala nadchu ktorej som sa nemohla zbavyt dva tyzdne. ale uz je konecne klud. v nedelu som sa vyborne vyspala, konecne sa mi ulavilo aj zdravotne...takze dnes znova hura veselo planovat a zariadovat :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj brco, vitaj. Si z Kosic?
Odpovedať
Profilova fotka
a zabudla som vam podakovat za to,ze ste mi drzali palceky :-) uz som si pomaly pripadala ako vo filme Slunce, seno... kde trikrat posielali oznamenia... :-) Ale aj tak my obidve setry zahlasili, ze ony si saty budu kupovat az tyzden pred svadbou...pre pripad, ze by nebola a nemali by kde robu vyuzit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no super ta potesili
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peyana, dakujem. Ano som z Kosic, aj ked pracovne ma odvialo na opacny koniec Slovenska. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ta vitam
Odpovedať
Profilova fotka
Takze brco podla starej tradicie sa svadba robi u nevesty co? ;-) Benito mas len sestry? Ak ano, tak si na tom ako ja, som najmladsia...
Odpovedať
Profilova fotka
ano peya...mam 2 sestry....ale ja som v nasom pripade najstarsia...a obe mladsie ma uz davno s vydajom predbehli :))
Odpovedať
Profilova fotka
no niekedy su mladsie sikovnejsie :)))))))
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no jasne ze ano..hlavne najmladsie! Ale zasa mezdi mnou a sestrami je dost velky vekovy rozdiel, cize u nas to slo pekne poporiadku. Ivka, aj ty sa pochval surodencami.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam starsiu sestru - samozrejme slobodnu , a mladsieho bata
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne :) u nas sa prva vydavala stredna....boze to uz je rokov, ved jej dcera mala teraz 16 :), pred 6 rokmi najmladsia....a to je o 9 rokov mladsia odo mna :) nasi su radi, ze by sa konecne mohli 'zbavit' aj najstarsej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby a vy kolko mate rokov ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?