Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja este som chvalabohu neplakala, ale urcite ma to neobide.
Odpovedať
hmm kvoli sale :-| lebo sme tam zbytocne sli mali tam akciu, takze sme nic nevybavili a uz mi praskli z toho nervy, ale az velmi- lebo som povedala ze ani brat sa nemusime :-N ale vyjasnili sme si to po 5 minutach tichej domacnosti, bozku trpezlivost ma so mnou mily :-D ked ja som strasne nerozhodna a uz ma to nebavi tolko vyberat, navyse nie som ani v ke, takze sme casovo obmedzeni...ach dlhe rozpravanie
Odpovedať
Profilova fotka
no take nervy este zazijeme asi vsetky, aj tie musia sem tam prasknut, a ste boli dohodnuty ze pridete pozriet salu?
Odpovedať
Profilova fotka
mne zasa minule praskli nervy koli financiam......ale moj mily sa toho aby som mu navrhla zrusenie svadby nedocka :-D. ked oni to beru vsetko tak v pohode.....vsetko sa vybavi...na vsetko je caaaas.....a hlavne ocakavaju ze vsetko sa vybavy same.... ;-) že bobaľku?
Odpovedať
Profilova fotka
kde sa stravili nase zvysne nevesty?
Odpovedať
Profilova fotka
No pred vianocami ma kazdy asi vela povinnosti. mna mrzi ze sa neozyva benito....keby sa veci dali do poriadku urcite by sem zasla znova...ale mam pocit ze asi nie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak babule....prebehla debata...mozno to pomohlo, mozno nie.....drahy teraz taha medove motuze...je same tutu-mutu....ale odpovedi na zasadnu otazku sa vyhyba.....a prsten ma stale on :-(
Odpovedať
hmm benito mozno sa chysta dat ti prsten na Vianoce, ako odpustenie ;-) , ved to je taky cas, atmosfera... a to ze ideme pozerat salu sme sa dohodli my dvaja, aj ked som drahemu navrhla, nech prevadzkarke zavola, povedal, ze tam urcite bude... no bola aj s dalsimi 100 ludmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
benito , tie si myslim ze to mozno urobi na Vianoce adka - tak vies keby si bola dohodnuta , to by bolo ine, ste mohli ocakavat, ze tam bude nejaka akcia
Odpovedať
Profilova fotka
benito, som rada ze si sa ozvala....asi to bude chciet viac rozhovorov. Ale na odpovedi na zasadne otazky trvaj a nevzdaj sa ich.
Odpovedať
Profilova fotka
adka ale ved to je prave super ze ste tam boli pocas svadby, aspon ste videli ako to tam vyzera nie? nieje nic lepsie ako si to pozriet za chodu. Hned ste mohli vediet ci sa vam tam paci alebo nie...
Odpovedať
Profilova fotka
peyana...teraz sa tyzden nevidime...takze ma cas na rozmyslanie.....cez vikend prebehne druhe kolo otazok len aby boli aj odpovede drzte mi palceky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
neboj, budeme drzat. to vies, vsetky mame radi sladke americke konce :-D . hlavne mysli na to ze to cele dobre dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
benito, ja sa tiez pridavam k dzaniu palcekov
Odpovedať
Aj ja budem drzat palceky!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam...aj za palceky aj za moralnu podporu....mam to tu tazke, ziadna kamoska, ziadna butlava vrba...tak ste mi zostali len vy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme radi , ze ti aspon takto mozeme pomoct
Odpovedať
Profilova fotka
benito, mozem sa opytat co robis v UK? myslim kde pracujes a tak.....ake mesto?
Odpovedať
Profilova fotka
peyana:.. pracujem v jednej strojarskej firme v Derby ako vyrobny technik a programator pre laser :)
Odpovedať
Profilova fotka
a planujes tam ostat, alebo by si sa po case chcela vratit spat. vyhovuje ti cudzokrajna mentalita?
Odpovedať
Profilova fotka
no casom by som urcite chcela odtialto odist....len neviem kam, ci na rodnu hrudu, alebo sa posunut niekam inam. Uvidim casom....ale zatial nad tym neuvazujem...chcela b som vidiet OH 2012 v Londyne a odtialto to tam ma na skok :)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to tu dost dlhodobe plany :). vidiet na zivo hlavne otvorenie OH musi byt zazitok na cely zivot. ako dopadlo druhe okolo otazk a odpovedi?
Odpovedať
Profilova fotka
ani neviem...tak nejak to ostalo bez tych odpovedi...ako som ocakavala :-( ale nechcem si kazit naladu na sviatky este viac ako ju mam ...tak pockam o vianociach PRAJEM VESELE VIANOCE A STASTNY NOVY ROK :-)
Odpovedať
Profilova fotka
benito , ja osobne by som potrebovala vediet na com som, a keby som mala take problemy, ci si ho vziat alebo nie, urcite by som celu svadbu prelozila
Odpovedať
Profilova fotka
holky prajem vam vsetko dobre do noveho roka
Odpovedať
Ahoj kocky pripajam sa a prajem vsetko dobre do noveho rocika a ze vraj je veeeelmi vhodny na svadby a uzatvaranie manzelstiev tak nam drzim prsteky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no super , tak snad sme si dobry rok vybrali
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. Aj ja mam tento termin. celkom sa mi to pacilo, aspon bude na vyrocie vzdy volno. Neviete nahodou niektora o nejakej dobre kapele, cca 3 ludia. Diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
pinggy , vitaj medzi nami , no ja z vychodu ti asi velmi neporadim
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, dakujem za privitanie. No skoda, tu na MS som nasla odporucania na jednu kapelu vraj su skvely vyborny a beru tak 8000. Tak som ich este minuly rok zarezervovala a vcera mi zahlasil cenu ze 17 tis.Akoze pardon, ale toto nie je vobec seriozne jednanie, tak teraz chytro nahanam nieco ine
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?