Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
annamarii: nieje za co, zda sa ze mas este chvilku casu :-) , ale verim ze tvoje predstavy uz teraz naplno pracuju.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak sa vam podarilo vybavit zakladne veci ? uz sa nam to krati
Odpovedať
ahojte kocky... tak my stale maturujeme s tou salou, brzdi nas to, ze som mimo ke, cize ked tam dojdem, musime si ju ist omrknut, s kostolom dufam nebude problem, kedze pan farar povedal, ze termin treba nahlasit 3 mesiace pred svadbou- co sa mi nezda, :-| asi tam zbehneme skor ;-) inak sme sa vobec nepohli....akosi mame na vsetko cas (teda my dvaja s drahym :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
adka - tak termin v kostole ani my nemame, lebo nam vraveli ze to staci 3 mesiace pred svadbou, ale ked budes mat sobas v KE , tak s tym problem moze byt . My tiez po velkej noci zbehneme na faru
Odpovedať
Profilova fotka
to adka.pp: urcite mas pravdu ohladne toho kostola. Termin sice moze byt volny, ale uz si nebudes moct vybrat vhodny cas. aspon u nas v presove uz baby objednavaju kostol teraz. Ja byt na tvojom mieste, urcite pana farara vezmem frontannym utokom :)
Odpovedať
hmmm myslim, ze pri nakblizsej prilezitosti to pojdeme vybavit- aj ked u nas sa kostol dost odvija od miesta hostiny, takze asi najprv budeme musiet fakt vyriesit tu salu a pak kostolicek. inak na aky cas si davate sobas? co je podla vas najvyhovujucejsie??? myslite, ze v auguste je uz o 16:00 neskoro??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, myslim ze je to absolutne perfektny cas. My tiez uvazujeme dat sobas tak na 15.30, alebo 16.00. V prvom rade mas o dost viac casu na obliekanie a fotenie a v lete je este dlho vidiet. Takze mne to neskoro nepride..
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez myslim ze 15:30 alebo 16:OO
Odpovedať
Profilova fotka
aj tak ti svadobny cirkus zacne uz tyzden vopred :), tak hodina hore dole :-D
Odpovedať
keby len hodinu vopred, mam pocit, ze sa to uz zacalo a nekonciiiiiiii to a nekonciiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:) december je troska skoro na svadobny cirkus, ci nie?
Odpovedať
ale jasne ja sa smejem... podla draheho mame casu az do maja, sa dusoval, ze v podstate aj mesiac pred staci :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
taketo vtipne hlasky poznam aj ja. az ked sme zacali vybavovat pochopil ze az tak skoro to nieje. nebude to nahodou tym, ze vacsinou taketo veci vybavuju zeny a muzi o tom nemaju predstavu? mala som na tuto temu veeeelmi dlhu debatu s mojim kolegom.....vyzeralo to ako keby som ja rozpravala po svahilsky a on rozpraval po mongolsky.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky to poznam i ja , moj vravel ze vsetko staci organizovat 2 -3 mesiace pred , minule sme boli pozerat svadobne pohare, a vyberali sme ktore sa nam pacia, a on ze do auguste este tolko poharov uvidim. tak sme nekupili ziadne. Zase to ostane iba na mne .
Odpovedať
Profilova fotka
ivy....vies oni sice hovoria ze je casu .....je casu, len si neuvedomuju ze potom bude na jeden mesiac sialene vela veci na vybavovanie...z ktorych sa oni elegantne vyzuju (prinajhorsom) a nevesty lietaju ako spinave pradlo. Nevidim nic zle na tom, ze si clovek nachysta potrebne veci vopred....aj tak potom bude stres tak naco si ho zvacsovat. Teraz si mozeme veci v klude vybrat, popozerat a hlavne nevyberat v zhone a strese...
Odpovedať
Profilova fotka
a ja o rok, stanicujem , tak to budem mat dost pestre pred svadbou , tak radsej teraz postupne si vsetko nakupujem a tak aspon pocitujem ze vela miniem
Odpovedať
jeeej ivka aj statnicujem, takze aby toho nebolo malo, aj stresy navyse budeme mat :-( inak mam otazku ohladom siat, dajme tomu, ze si teraz nejake vyberiem, ale ked pridemv maji na 2. skusku uz budu vyzerat uplne inak ako teraz- tak obnosene :-| tak co s tym?, nemam si ist saty pozerat radsej neskor, aby som potom nebola sklamana???
Odpovedať
Profilova fotka
adka ja som dohodnnuta , ze mi moje saty odlozi a nikomu ich nevypoziacia do augusta. som pocula ze aj v KE sa to robi , vsak si teraz nejake objednaj co sa ti pacia, a ked ich v maji nebudes chciet tak si vyberies nieco ine, ale nemyslim si ze tie iste saty , bude mat 2O neviest do augusta, vsak kazdy ma aj inu postavu, iny vkus. mozem sa spytat kde a co studujes?
Odpovedať
hmmm to nie je zly napad, aby mi ich rezervovali... musim sa na to opytat- vymyslene to mas dobre :-D studujem v nitre na UKF (ucitelstvo slovinu, etiku)- ked panbozko da, tak aj zostatnicujem a bude zo mna pani ucitelka :-D a ty ivka??? nebudeme kolegyne hi hi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja v KE na katolickej studujem socialnu pracu. no rezervovali mi tie saty kvoli tomu , ze snubenec pracuje s manzelom zenskej co vlastni svadobny salon
Odpovedať
tak to mas stastie, asi ti dali aj dobru cenu ;-) som zvedava inak kolko v takej pozicovni zacalujem :-( ...
Odpovedať
Profilova fotka
som pocula ze v KE do 15 tisic.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule...tak neviem ci ostanem vo vasm kruzku... :-( :-( :-( vratila som snubny prsten drahemu, lebo sa nevie vysporiadat so svojou minulostou... ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj beni, tak ale to je vazne. nechcem vyzvedat, ale naozaj bolo vratenie prstena tou poslednou moznostou? pevne verim ze urobi vsetko pre to aby ti ho mohol nasadit znova, drzim palce! Si ok?
Odpovedať
Profilova fotka
beni , je mi to luto, ale niekedy je to mozno lepsie rozhodnutie, nez sa vydat a potom sa rozvadzat.
Odpovedať
Profilova fotka
peyana: neviem ci bolo poslednou, ale jedinou ktoru som v tom momente nasla....ok teda fakt nie som...ja tiez verim, ze urobi co treba, aj ked poviem pravdu, moc tomu neverim..zatial som nic nerusila..clovek nikdy nevie..ale je mi vazne tak ..na psychiatra..ak nie nieco ine ;-( ivka: mozno....
Odpovedať
Profilova fotka
benito - myslim ze by ste si to mali vyjasnit, a nie cakat kto co urobi a ci to urobi, my zeny mame niekdy uplne zmyslanie ako muzi, a dost casto sa stava, ze muz to nepochopi, pokial mu to zena rovno nepovie. za rozhovor nic nedas , a budete v tom mat cim skor jasno
Odpovedať
Profilova fotka
benito, hlavu hore, mysli aspon troska pozitivne. ak sa uz raz rozhodol ze ta poziada o ruku a chce s tebou stravit cely zivot, urobi vsetko pre to aby sa to vyriesilo. Ak nie tak to nestoji za to. Ako pisala ivka, po svadbe by to bolo este 10x tazsie rozhodnutie. bud statocna a nezabudaj na komprpomis. obaja musite urobit rovnaky krok.
Odpovedať
na 100% suhlasim s babami, hlavu hore, vsetko sa vyriesi... inak aj ja som si dnes uz kvoli svadbe poplakala... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
adi a preco? poplakali sme si uz asi viacere :-D , len mame kazda iny dovod.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?