Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
tak baby uz len paar dni..uz mi kruti zaludok =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda baby... :) uz len 3 dni... :) ako sa citite?? ja akosi ani neviem.. :D
Odpovedať
no s tym odvolavanim sme na tom rovnako...ale u nas ide viac menej o zdravotne a pracovne dovody...no ale co uz :-S inak baby ja intenzivne sledujem pocasie a kazdy den je to ine... tak len dufam ze nam na foteni nezaprsi...
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, mna asi svihne. ja kazdy den sledujem pocasie a vychadza to asi tak ze nam bude prsat cely den. uz verim na zakon schvalnosti. My mame obrad vonku a aj fotenie takze to bude cele na figu a na nalade mi to teda nepridava :-( . dnes som bola na nechtikoch a aj obocie som si dala upravit a nafarbit.akurat sa mi tazko pise na klavesnici, hihi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky. ja som este celkom v klude.pocasie uz ani nesledujem, kaslem na to, aj tak s tym nic neurobim.pred 2 mesiacmi sa mi vydavala kamoska a predpoved mala 0% zrazok a lialo jej ako z krhly. takze ja stale verim tomu, ze bude pekne...aj ked neviem preco je tento rok to pockio take hnusne, ze cez tyzden ked som v praci je vonku 30 stupnov a ked sa ide relaxovat a ide vikend tak sa kazi... ale hlavy hore bude pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky, ja uz ani neviem co by mi skor vyhovovalo, mam tiez stiahnuty zaludok a istym sposobom myslim nato, aby uz bolo po, ale viem ze po tom mi to príde luto. A pocasie, este v pondelok som sa vytesovala ze bude 32 stupnov a az do dnesneho dna mi umerne klesala nalada podla prepovedi. Ale dazd je stale oproti tomu nic, ako ked mne v nedelu napisala sms pani, ktora nam mala robit svadobnu tortu, ze nam ju nespravi. Bez nejakeho blizsieho vysvetlenia - sprava v sms. Tak to mi nebolo vsetko jedno. :-|
Odpovedať
ahojte baby,,,,viete co sa hovori,ked bude prsat,tak nam prsi stastie...a o co viac sa vsetko sere pred svadbou o to bude lepsie manzelstvo a to je to podstatne.... :-D aspon sa nebudeme potit a nebude sa nam roztekat makeup a bude lepsi vzduch...treba vsetko brat s optimizmom... len jediny problem mam,ze kde sa ppjdem fotit,ked bude prsat...neviete mi baby z BA poradit? inak aj vas nastavajuci nie je vobec nervozny ?lebo moj vobec on sa nestresuje a ja uz od pondelka som pomaly na prasky :-p
Odpovedať
presne tak, nema zmysel sa stresovat nad tym co neovplynime..ako je pocasie.. eternity...ani moj nevykazuje ziadnu nervozitu, on sa tesi na sobotu, ak osi to uzije a hlavne ten zivot potom ;-) drzim nam palce..verim ze pre vsetky to bude nezabudnutelny dnik uz len 2!!!! drzte sa
Odpovedať
no kocky u nas je to zatial normalmierne stresiky chytam zatil z toho, aby sme nic nezabudli co mame... co sa tyka pocka tak by som bola rada aby aspon pocas fotenia neprsalo lebo na to som sa fakt tesila, mame sice rezervovavne aj divadlo ale exterier je exterier :-| no nevadi, inak ja zase viem ze ked prsi tak budeme bohati :-D tak ked v noci trosku zaprsi tak sa nenahnevam... ;-) dievcence prajem vm vsetkym kraaaaasnu svadbicku aby vsetko vyslo podla vasich predstav aby ste si tento den uzili do sytosti a ostali vam na neho len tie najrajsie spomienky :-D ;-) Drzme si palce... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, tak my mame z 80 ludi 60 a aj to nam este takych 6 moze odpadnut :-| . pocasie mi zatial vychadza celkom v pohode, sice nie velmi slnecno ale aspon bez dazda :-) , tak dufam, ze ta predpoved vyjde. A u nas sa zase hovori, ze ked prsi, tak prsia peniaze novomanzelom ;-) . Ja som dnes bola na nechtiky a stres ma teda uz poriadne chyta, kedze ja mam den D uz zajtra :-. . Hlavne, ked som bola v kostole na spoved a predstavila si, ze ako tam budem stat, tak som mala teda dost :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
no babeny aj ui nás stresujem prevažne iba ja. drahý má na všetko čas. iba dnes sme kupovali košeľu a poplnočnú kravatu. no by ma piclo ak by nemali jeho veľkosť!!! inak o chvíľu si idem pre šatočky tak sa už teším. dúfam, že sa nič nepokazí a pokiľ ide o počasie, nech si prší doobeda a pak večer a poobede keď sa koná obrad a fotí sa nech je bez dažďa. ale nakázať sa to nedá. tak čo už. videla som známemu fotečky keď pršalo a mal ich nádhrené. fotili sa vo vani, na posteli a tak. a bol to dosť úlet. tak možno spáchame dačo také.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby , ake by to bolo keby som vam ako zakladatelky temy nezapriala k zajtrasiemu dnu vsetko dobre , nech vam to vyjde podla predstav , a užite si to poriadne . Ja radsej utekam z reality , idem ku kamoskam na vikend , lebo rozmyslat doma o tom ake by to bolo ak by sa to vsetko nestalo mi urcite neurobi dobre . Tak este raz baby užite si to , je to vas Den .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babenky !!! aj ja sa pridávam k blahoželaniu ;-) tak nech nám to všetkým zajtra vyjde podľa našich predstááááv :-D :-D :-D a hlavne nech aj to počasie vydržíííííí ....... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
haaaalo vydate panie ako vam dopadli svadbicky???? u nas to bolo nadherne rozpravkove... skoda len ze to tak rychlo uletelo- by som sa vydavala aj tri dni :-D este aj pocasicko nam kraaaasne vyslo proste super- len som spala 2,5 hodinky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dnes!!! vsetkym blahozelam !!! Nam v BA prsalo a pocasie bolo otras ale cely sobas a oslava bola super!!!
Odpovedať
ahojte panie :) tak vsetko krasne vam prajem my sme mali tiez uprsane pocasie, ale sme sa na tom zabavali..a aj na foteni... vraj sa kazdy zabaval ako davno nie, tak sa z toho tesim, jedlo bolo uzasne a nic sa nepokazilo..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. u nás prestalo pršať tesne pred odobierkou, takže bola dnu v dome a preto ju nevideli všetci čo ma strašne mrzí, ale čo už uvidia to na DVD. pak už nepršalo. fotenie bolo tiež fajn, akurát, že som mala premočené nohy z tťej mokrej trávy. a pak party tá bola úžasná. fakt nad očakávania. neľutujem ani jeden cent čo sme za to zaplatili. a fakt môžem všetkých dodávateľov len odporučiť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, teda uz panie. u nas to s pocasim bolo hrozne. ako som aj ocakavala. prsalo cely cas, takze ani sobas nebol vonku ako sme planovali. vsetko bolo vyzdobene ale samozrjme to zmoklo a na poslednu chvilu sa rozhodlo ze sobas bude na matrike.ale nevadi, zabavili sme sa a stastia nam naprsalo az az.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. No ja som mala stastie, ze sme tu svadbu dali na 28.8, pretoze o den neskor bolo pocasie dost uprsane. Svadba bola uzasna, nad moje ocakavania. Kadernicka mi spravila krasny uces aj ked som mala v plane iny :-N a vizazistka ma nalicila krasne aj bez skusky. A ziadne trapasy sa nekonali :-D , len som v tych satach nevedela chodit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vsetky mlade panicky:))) s pocasim to rano vyzeralo biedne, ale ked som sa obliekala prestalo prsat a vydzalo to az do rana. ale bavili sme sa super, uz mam aj prve odozvy a vsetkym sa velmi pacilo. Musim povedat, ze za pripravami mi bude smutno, asi si otvorim nejaku svadobnu agenturu :-D
Odpovedať
:-D vsak aj mne bude za tymi pripravami smutno...sme sa cely rok po castiach venovali svadbickam a zrazu je to fuc...no co uz...hlavne ze sme vsetko dobre prichystali :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
smutno je aj mne. na sobasi skoro vsetkym tiekli slzy a ja nic. na mna to prichadza az teraz. bol to krasny pocit a je mi smutno ze je uz po tom. najradsej by som to vsetko aj s pripravami vratila spet. :-( x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee nám svadba tiež dopadla super.. perfektne sme sa zabavili aj hostia,, každý si chváli to som rada.. len to počasie.. akurát nám dosť fukalo cez fotenie a potom sa to vylepšilo.. nebolo aspon sparno.. hrozne rýchlo to ubehlo.. ja by som si spravila ešte jednu hihi... pinggy trubili sme ti z auta,, ked sme sa isli fotit, uz ste boli nastupení, a ked sme isli z fotenia uz vám gratulovali... hrozne sa to inak poposuvalo.. uz nam bolo aj chladno a boli sme nervozni,, ale neva.. aspon sme sa zisli.. isli sme ale o pol 5 do kostola...
Odpovedať
Profilova fotka
no za pripravami je smutno aj mne. uz nemam preco obzerat svadobne obrazky z netu :-D . Najviac luto mi bolo za satami, ze si ich uz neobleciem :-( . Asi sa este zahram na nevestu a pojdem skusat saty do salonov :-D . Ma uz niektora z vas fotky zo svadby?
Odpovedať
my mame domace foto...krasne vysli a uz by sme mali aj od fotohrafa, len sme zabudli kluc, ale videli sme ich a velmi sa pacili :)) mne je luto aj svadobnej kytice..bola nadherna
Odpovedať
Profilova fotka
no...mne este dovcera celkom kyticka drzala, ale dnes uz teda vyzera biedne. som si ju chcela vysusit, ale asi pojde do kosa :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my este nemame.. fotografka isla na dovolenku,, ale uz poslala nejake tri foto... ja som ju dala susit tiez, dufam ze vydrzi.. a nejako to bude vyzerat.. som zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim vsetky....po dlhsom case som tu o5....pocasie ani nam nevyslo na 1, ale co uz, hlavne,ze vyslo vsetko ostatne.. prajeme vela zdravicka, stasticka a hlavne lasky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. sestrula: no trubenie sme veru nepoculi, ja som bola asi este troska mimo:)) ale bolo to tam dost na kocku pred tym kostolom. My sme prisli o 14.55 a ti pred nami este boli v kostle. Sice vonku uz neprsalo, ale oni sa akosi neunuvali vyjst von z kostola a gratulovali im vo vnutri. Tak som tam stala zboku pri kostole :))Hlavne, ze ked sme mali to poucenie, tak ti prvi sa pytali, ze ci emaju prist pol hodinu pred zacatim sobasa a nakoniec asi prisli tiez neskoro, ked o 15.10 este neboli vonku. A tym po nas tusim neprisiel ten ch knaz na cas, teda tak som pocula. no to je tiez neseriozne, ked vedeli ze este idete vy. Ale tak aspon, ze bola zabava a nebolo tak dusno ako v piatok, ved to bolo umorne
Odpovedať
caute baby...ja som tak dnes spominala co sa dialo pred tyzdnom...a tisko zavidela tym, co to maju dnes... tak strasne rychlo to ubehlo, az mi je to luto...ale snad vela krasnych chvil este pred nami.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?