Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
ale na SHMu je predpoved max na 10 dni, takze "nas; datum tam este nie je. teda aspon ja som tam dlhodobejsiu predpoved doteraz nikdy nenasla. ale treba verit, ze bude pekne, ja som o tom presvedcena :))))
Odpovedať
Profilova fotka
pinggy..no schvalne som si pozrela pocasie na odkaze, co si nechala....a na 29.8. tam je zamracene s obcasnym dazdom na celom uzemi SVK a teplota 20 stupnov....kde si prosim vzala, ze v TT bude 31? to je tak 80km od nas, ak tam tolko bude, tak sa tam hadam aj premiestnime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuu, som to mrkla.. a fakt na TT hlasia 18 - 24 °C... no tych 18 nie je moc :-( tak uvidime, nechame sa prekvapit.. asi si budem musiet aj nejake tie bolerka pozicat zo salonu... pre istotu,, aj večer asi bude chladný ... aspon sa nebudu zakusky topit ;-) :-D ;-)
Odpovedať
Caute baby, ja mam tiez svadbu 29.8.2008, ale na pocasie mam lepsiu stranku....http://www.accuweather.com/......tu im predpoved vychadza na 90%, co mam skusenosti a je tam predpoved na 10 - 15 dni dopredu, ale tak dopredu je to uz tazsie zistit. Ale podla tejto predpovede by malo byt slnecno, aj ked nie celkom teplo. Ved si to kuknite. Ale babz, bude pekne, len sa nestresujte...xixix
Odpovedať
baby ako bude tak bude, je to nas den a pocasim si ho nenechame pokazit!!!
Odpovedať
Profilova fotka
benito, ked som to pozerala min tyzden tak tam bolo 31. oni to menia kazy den. ale pocasie medzi TT a TN ( co je od dubnice kusok) sa dost vyzrazne lisi. V trencine asi tak pred mesiacom kazdy den lialo a mne mamina z domu pisala, ze je strasne sucho a ze kedy uz bude konecne prsat. takze tych 80km urcitu ulohu zohrava. ale bude pekne a fertig ;)
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre, pinggy, verim ti, ze bude pekne...ja teraz absolutne neviem ake su rozdiely pocasia na svk :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj v ramci republiky, aj v ramci predpovedi ;)) napr. vcera malo na 100% prsat. chvilku sa ajmracilo asi tak hodku, ale potom zase vysli slniecko. takze tie predpovede su asi na nic. mne napr. vcera moj nastavaju svokor povedal, ze bude liat. som si myslela, ze no ved vam v ilave nech prsi, ale nam v TT nebude. no ale nebudem zla, nech je pekne aj v dubnici, ved to je blizko :))))
Odpovedať
Profilova fotka
pinggy ...beries si Ilavcana?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sledujem tu stranku s pocasim a nejak sa ta predpoved kazdym dnom vylepsuje...uz tam nemam dazd :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to uz radsej ani nesledujem ;-) nebudem sa zbytočne deptať.. uvidím ako bude,, nenechám si náš deň ničím pokaziť :-D nech je ako chce, my si to aj tak užijeme :-) :-) :-) už nech je piatok, dúfam, že sa konečne vyspím, budúci týždeň mám dovolenku,, hrozne sa na ňu teším, aj keď to budú behačky.. ale potrebujem ju ako soľ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Benito, ano beriem si Ilavcana ;)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj tweetinka ano som z pp, svadba bude v ke lebo buduci manzel je z kosic a aj my tu mame nejaku rodinku (starku...)- takto nam to vlastne vyhovovalo najviac ;-) a raz ked sa nas budu deti pytat ze kde sme mali svadbu tak im ukazeme ze vidis synak tu :-D a vy preco tak na vychod???
Odpovedať
Profilova fotka
pinggy...parada....tak to mas zenich z IL, nevesta z GA a svadba v TT...bomba :-) apropo...nada...gratuliren, uz je z teba vydata pani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak hadam nebudeme len na jednom mieste ;))) V TT sme sa zoznamili a stravili najkrajsie studenstske roky. jeden cas sme tam aj chceli byvat a ked to dopadlo takto tak aspon svadba nech tam je:))) ale u nas v Seredi mi saly moc nevyhovovali, tak aj preto sme volili Trnavu.
Odpovedať
Profilova fotka
aha a este kyticu a vyzdobu nam z DCA ( aby toho nebolo malo), lebo Guru je skratka Guru..
Odpovedať
Profilova fotka
jej, tak kyticu budem mat aj ja od Guruho...a este ikebanu na hlavny stol :)
Odpovedať
Profilova fotka
a pinggy, pozeram, ze mame aj rovnaku tortu, zelenu s motylmi a vyzdobu tiez do zelena ;-) aby toho nebolo malo, tak aj ja som studovala v TT...bohuzial som sa tam s nikym nezoznamila..alebo bohudik :-) inak by som nestretla toho mojho Don Chuana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, a na ktorej uni si studovala? My s drahym mame MTFku, ale za celych 5 rokov sme sa nikdy nestretli, az na doktorandskom, ked som sa zjavila na ich katedre;)))
Odpovedať
Profilova fotka
tak dufam, ze nam Guru tie kytky nezameni ;)))), este aj do vyzdoby sme sa trafili, hmm asi mame dost podobny vkus :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som robila tiez MtF, ale este v minulom tisicroci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ale musim povedat ze to na tebe nie je vidiet;)) kludne mozes konkurovat aj takym, co promovali tento rok
Odpovedať
Profilova fotka
srdecna vdaka.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka.pp tak my sme sa rozhodli hlavne preto, lebo muzik bude mat dvakrat tolko ludi asi a tiez tam jeho rodina ma vacsie znamosti, takze vybavia nejake tie zlavy ;-)
Odpovedať
babyyy o tyzden v takyto cas... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata Tak ja uz som pani!!! V anglicku my vyslo pocasie krasne........najteplejsi den v lete 31!!! :-D Bolo az prilis teplo.....ale mali sme to vonku a aj potom zahradnu partu...tak bolo super..... Inak sme na par veci zabudli ze ich musime dobehnut na SK este ze tak!!! x-) Tak na ostro to bude ok!!!Dufam pocasie vyjde aj pre Bratislavu dobre!!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
piggy Dakujem za link lebo uz mam infarktove stavy naozaj len dufat ze nebude prsat!!!!! ja som sa bala na anglickej ze bude a nakoniec my na slovenskej zaprsi!!! :-( panecku dufam ze nie lebo my nemame transport len kracame s kostola do hotela!!.....Len treba dufat! |-|
Odpovedať
nadi tak to sme na tom podobne...ale nastastie to nemame daleko... len tie saty uz potom asi nebudu biele :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, no u nas stresy vrcholia, lebo asi polovica ludi nam odvolava. Hlavne, ze vsetko je uz zabezpecene. Neviem, co budem robit s tym alkoholom a kolacmi :-| . Tak sa pokusame nejak doplnit stav, ale je to uz aj take hlupe volat niekoho na poslednu chvilu. No ale ja si svadbu pokazit nenecham, ale hnevam sa dost ]-(
Odpovedať
aj nam sa par odvolali...ale prezijeme :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?