Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Adka.pp: Co sa tyka vyzdvihnutia siat.. noo... bolo by asi lepsie si ich osobne vyzdvihnut, aj ked kocka v salone uvidi nastavajuceho, nebude rozbalovat vak a ukazovat vsetky casti tvojej vybavy! :-) hadam, bude tak pozorna ! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka....skus teraz troska cstejsie byt viac nalicena, nech si drahy zvykne...potom to uz nebude taky sok....ja mam tiez modrosede oci a stale neviem ake tiene zvolit...ruzove su super, ale ja budem mamt orazovu kyticu..to by nevyzeralo ok...tkaze asi skor nieco zemite...zlato hnede..mozno..skuska bude az nejakyten den pred svadbou...dufam...a saty si nemozes vyzdvihnut uz vo stvrtok?..nedalo by sa s nimi nejako dohodnut?..skus :-) ...vela stastia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky... mne tiez bolo povedané, že pre šaty si môžem prísť už vo štvrtok, to mi vyhovuje,, lebo v piatok idem na nechty a koláče sa budú rozdávať.. :-D a čo sa týka make upu,, no to je zložitééé... lebo niekomu nesvedčí vštko. ja som mala 1 skúšku make upu, dala mi ružovo fialkové.. ale na fotkách to vyzerá skôr ako sivá :-( a moc som to mala lesklé.. pritom sa maľujem, ale skôr s hnedou,, v zrkadle to ešte ušlo. ale keď som sa odfotila, moc sa mi to lesklo.. tak idem este na 1 skusku,, a kytica bude marhulková.. tak skusime taku farbu s hnedou,, nie leskle ale mantne.. tak som zvedava.. foto zo skusky make upu mam aj na albume,, tak si to Aďka pozri... mam hnede oči, čize siva mi ani nejde.. skus sa dohodnut nech ti spravi este 1 skusku make upu,, aby si sa v tom citila aj ty dobre...
Odpovedať
ja mam uplne modre oci a licim sa do fialkova...tym sa nic nepokazi...snad :-D
Odpovedať
ja pre istotu aby som "nemala" este vacsi stres som si polezala 4 dni v nemocnici....kebyze sa mi to stane tesne pred svadbou tak sa asi zaskrtim....
Odpovedať
ja som bola na skuske make upu,ale ta vizazistka ma moc dobre nenalicila....asi sama dobre viem,co mi viac svedci,takze sa budem malovat sama+mi pomoze bududca svagrinka.....aspon sa nikam nemusim v ten den nahlit a trepat,ale budem pekne doma stresovat :-D
Odpovedať
ahojte baby...po dlhom case sa pripajam.....pozeram, ze pripravy finisuju...ech ved tak to ma byt..verim, ze nam to vsetkym vyde tak ako si predstavujeme.. hmm a preco ste si vlastne vybrali tento nas datum??
Odpovedať
no vittaj amonka ty si tu tiez taky prilezitostny navstevnik ako ja :-D hmmm... u nas som ten datum vyberala ja- drahemu to bolo viac-menej jedno- a mne sa pacilo ze budeme mat na vyrocie svadby kazdorocne volno :-D x-)
Odpovedať
cavino adka..hej hej malo som tu bola u nas vyberal datum moj mily...som mu nakazala..ked budem po skole a nech si este uzijem leto ;-) no a tak vybral SNP...vraj aby nezabudol, tak uvidime ako to dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
nas dovod bol tiez povodne taky, ze si lahsie zapamatame datum, ale nam nakoniec nevysiel, tak bude den skor. Ale dobre vediet, ze budeme mat den potom volno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes tak vidim ze otazka o datume!!!tak my mame svadbu 19.8 v londyne a tak sa to nejako siklo na 29.8.na slovensku.......az ked som so sestrou hovorila o 29 tak ona ze ved to je na SNP!!!ja tuna slovensky kalendar s sttnymi svatkami nemam!nejako sa to tak hodilo......... ;-) nepozeral niekto este tu predpoved!!???? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
:-) my sme si spociatku vobec neuvedomili, co je to za den...chceli sme svadbu koncom leta..a tento datum nam vyhovoval...a teraz je to este viac super, prave kvoli tomu volnu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babky, tak ako? uz sa nam to krati a ja mam z toho celeho chaoz a soky. ale hadam to zvladneme. Dnes som s objednala na nechtiky a kadernicku. Kadernicku preto tak neskoro lebbo povodna to zrusila lebo jej nedali na den svadby volno z prace.Takze som na rychlo zhanala druhu ale uz som nasla, tak dufam, ze ma nesklame. ;-)
Odpovedať
tak baby...druhe ohlasky za nami...uff sa to blizi neskutocne :-N
Odpovedať
ahojte...baby este 12 dni... paaani ale to leti...ani sa nenazdame a uz sme vydate panie :-D no ja dnes idem po 2 krat na skusku make upu inak pripravy su v plnom prude- doma sme okna vyumyvali, finisujeme uz s pripravami vyzdoby...no hlavne aby to cele dobre dopadlo dnes som pozerala pocasie-tak na stvrtok 27. hlasia teplo tak snad vydrzi aj do soboty ;-) este baby som sa chcela opytat pierka davate aj detom??? ja mam pre ne pripravene len sa bojim ci ich nepopicha spendlik :-N a druha otazocka ake pierka ste zvolili pre rodicov a svedkov??? ozaj nadi- nech vam ta anglicka svadba dobadne na jednicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky. uz sa nam to krati, ja uz stresujem v plnom prude :)))). Co sa tyka licenia, mna to dost bavi a tak si sem tam precitam aj nejake clanky a popozeram nejake tie posledne trendy. na svadobne licenie sa vobec neodporucaju farby hnedej. to len tak pre inspiraciu, pretoze na fotkach to robi dojem uplakanych oci, tak snad som niekomu pomohla.. A dobre predpovede su na www.meteoprog.sk. da sa to tam navolit podla regionu. tie co mame svadbu v TT a okoli, hlasia 31 stupnov, tak hadam to tak bude ;)))))
Odpovedať
Profilova fotka
pingy no tak to si mi tu ani nemala davat ten link...mne vyslo, ze v Michalovciach bude prsat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ma mrzi ber to len tak orientacne :))) treba si povedat, ze bude svietiti slniecko a vyjde to :))
Odpovedať
Profilova fotka
no hej...ja tomu celkom verim, lebo mne nikdy predpovede nevysli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kočky... :) My mame svadbu v Ziline a vypada, ze bude vazne prsat... ale, asi skutocne treba ticho verit a dufat, ze bude krasne... :) a aj keby aj prsalo.. mam pocit, ze moju radost mi nejaky obycajny dazd neskazi... Teda dufam.. :D
Odpovedať
Profilova fotka
mne by dazd tiez nejak extra nevadil, len keby aspon na fotenie bolo ako tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak, to by bolo fajn.. na to fotenie... my mame fotografa iba na vonok, nebudeme mat atelierove fotky, takze ak bude prsat, tak si neviem predstavit, ako sa budeme fotit.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,, po dlhšom čase sa pridávam.. :-) ej baby veru sa to blíži... už budúci týždeň :-) dufam ze vsetko vyjde ako má byť a bude krásne počasie,, treba fakt veriť, že sa vyčasí,,, aj keď by pršalo, že bude len chvíľku,, tento vík som mala rozlúčku so slobodou na chate,, bolo úúúúžasne :-D :-D :-D toľko sme sa narehotali,, ako asi nikdy...
Odpovedať
Profilova fotka
prebehlo to ako voda. My organizujeme svadbu od novembra, ked sme to povedali nasim najblizsim, tak vsetci ze a to je daloko, az na rok. a uz je to na buduci tyzden, ani sa mi verit nechce. mne bude za tymi svadobnyi pripravami aj luto ;(((( celkom som si to uzivala, az na min.tyzden, kedy som ochorela a dnes este tiez nie som celkom fit, ale uz mi ta nadcha dufam koci :))))
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze treba verit, ze bude krasne,.. inak, aj ja som mala tento vikend rozlucku.. a teda... taku akciu som uz velmi dlho nezazila.. :D bolo fakt super.. :D
Odpovedať
babyyyy nam hlasia 92% pravdepodobnost dazda a 15- 19 stupnov.....akoze na infarkt :-S :-| :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj adka.pp a kde si na to prišla? na dákej stránke? a to platí pre celé Slovensko, abo ako? no už sa to blíži a mne určite na pohodičke nepridá, ak bude nepriaznivá predpoveď počasia!!!
Odpovedať
ahoj tynda pinggy tu hodila link - mozes si na nom poziret predpoved pre svoj region... ja len dufam ze v ke sa to vylepsi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ti neviem, bo keď som pozerala shmú tak tam bolo inak, a v podstate každú stránku, ktorú pozriem, tak sa trochu líši. však uvidíme. dážď je šťastie, ale nie pre nevestu v ten deň. no ešte nezúfam, dlhodobým predpovediam sa vôbec veriť nedá. prajem nám všetkým, ab nám svietilo slniečko.
Odpovedať
Profilova fotka
no adi, tak sme na tom podobne. ale ja nezufam. ozaj si nepamatam, kedy mi vysla predpoved :-N . pozeram, ze si tiez z popradu a svadbu mas mimo. preco ste sa tak rozhodli?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?