Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
ahojte baby....aj ja som tu, a už sa tiež nemôžem dočkať toho dátumu.....ja mám už DJ, výzdobu v sále zajednanú, svadobné poháre, veľa balonov...šaty si ešte obzerám zatial mi nepadli žiadne do oka...budem mať zlato-bielu výzdobu....
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj medzi nami
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. tento krasny datum sme si aj my vybrali - tak som sa z radostou zacitala do vasej temy a hned aj naplasila ze ako je to z tou matrikou :-( , idem volat...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak u nas v Presove je to nastastie OK. A len pre zaujimavost mi povedali ze kazde mesto ma vyhradene sobasne dni, kedy musia sobasit sviatok, nesviatok. V Presove je to stvrtok a sobota. Huraaa.
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj peyana :-) som rada, ze names problemy s uradom... tina: ja som sa rozhodla pre zeleno-oranzovy mix...pride mi to take svieze :-) ivka: ako pokracujes s pripravami?..je pravda, ze ja som trosku polavila...bo najdolezitejsie mam z krku a na ostatne uz potrebujem osobne stretnutia...saty stale nic :-| ...tak dufam, ze kym nejake objavim, vyformujem trosku postavu :-N
Odpovedať
ahojte... ja som tiež ešte neobjavila žiadne šaty...už som skušala také jedny, ale boli také ťažké.....že som sa rozhodla úplne iný ty šiat, než aké som si skušala a pritom boli také krásne...keďže to bude teplo v auguste...(pevne verím) tak chcem niečo ľahké....a jednoduché....dufám že niečo také nájdem....
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem velmi pekne za privitanie benito. pozeram kocky ze ste tu uz vsetky v plnom prude a ja som si uz pripadala ako neuroticka ze vsetko tak vopred vybavujem :-D . Takze uz mam zahovorenu salu a vybaveneho kameramana. Teraz najcastejsie zhanam kontakty na dj-jov, ale je to bieda. A co sa tyka saly, tak si brusim zuby na zlatu vyzdobu x-)
Odpovedať
ahoj peyana. aj ja som si už zajednala zlatú výzdobu....od ajourvictoria...je krásna presne odla mojich predstáv...ja si ešte niečo dozdobým sama...balony zlaté a biele už mám tiež doma....DJ už mám....som rada len rakeramana ešte musím nájsť..a rýchlo zajednať sálu lebo bude neskoro....toto sú dôležité veci ktoré treba skôr objednať.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tina82....o sale mi ani nehovor....mala som v plane tri...vsetky vybuchli, jedna kvoli obsadenemu terminu, jedna ide do predaja, takze mi nevedeli povedat co bude a tretia bola prilis draha....nakoniec som nasla jednu, ktora sa nastastie paci aj drahemu, je to hotel brezina v tn, uprostred lesoparku, takze paradicka...ale tiez bolo na male...terminy okolo snp obsadene, len tento jeden volny :-) ...saty asi z ebay-a...objednavam odtial vela veci a som celkom spokojna...iba si potrebujem odskusat nieco podobne v salone, aby som vedela typ a hlavne farbu...neviem ci sa mi hodi snehobiela,alebo ivory
Odpovedať
Profilova fotka
to tina: ja som tiez rozmyslal ze neico dam urobyt agenture a nieco si este pozhanam sama. Chcela by som priblizne podobnu vyzdobu ako ty....biele navleky s maslami, nejaku tu ikebanu so svieckami, zlate servitky a este nejake stojany na kvety. zrejme je to nejaka pani ktora sa tomu venuje, ale vyzdoba vyzera velmi dobre. budes hostom nechavat na tanieri aj nejake darceky? ak to nieje tajomstvo, nepovies mi aku cenu ti vyratali? to len pre informaciu.... Ked pozeram na niektore agentury ze za navlek na stolicku a maslu chcu 120Sk len za zapozicanie, pride mi to strasne vela..
Odpovedať
Profilova fotka
to benito: vidim ze niesom sama co "formuje postavu" ;-) . najnovsie som sa pustila do fitlopty
Odpovedať
Profilova fotka
holky - tak ja najdolezitejsie veci mam dokonca uz aj saty - tak tiez polavujem , ale rozmyslam ze kedy kupit obrucky, ci nepojde od noveho roka zlato hore , co sa tyka formovania postavy ja na tom zacinam makat od noveho roka
Odpovedať
Článok sa načítava...
to ivka: ahoj mozem sa opytat ake satocky si zvolila (biele, kupene, pozicane, site...???)
Odpovedať
Profilova fotka
adka pp. biele a poziciane a ty uz nieco mas ?
Odpovedať
nemam ivka, dokonca zasnem nad vasou sikovnostou, ze mate uz vsetko zajednane... my sme este stale pri vybere saly, uz sme ich videli neikolko ale zatial ani jedna nebola taka, ze by som ostala "v nemom uzase"hladame dalej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
adka.pp tak aby este nieco ostalo volne kym vyberiete my uz zaciname s kupou poharov, krizika ,a mensich drobnosti
Odpovedať
no co sa tyka tych nasich sal , tak mame jednu predbeznu rezervovanu- ak ju niekto bude chciet zavolaju nam ako sme sa rozhodli, ale dovtedy skusame hladat dalej...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to mas super ze sa s vami takto dohodli, priamo v KE bude svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, kolko priemerne od vas pytaju v tych salach za konzumne? Vacsina podnikov si stanovuje minimalne konzumne. Nam to vychadza na 800 Sk. A vam?
Odpovedať
to ivka: ano je to vymyslene dobre, mame aspon nejaku poistku, sala nevyzera zle ale nie je to presne to co by sme chceli (teda ja - lebo drahemu je to jedno ;-) )salu hladame v ke, ale nemame vela info, kedze ja som z pp... tak beham tu po nete a hladam :-) to peyana: aj nam sa ceny pohybuju okolo 800 sk, zatial bolo maximum 850 sk, vsetko zalezi od toho ake menu bude- ci standard alebo nieco viac+ k tomu este treba priratat cenu za prenajom saly, navleky ( a vobec vyzdobu...) je to rozlicne, niektore podniky si to zhrnu uz priamo do tej polozky, ine si to daju ako samostatnu cast. v tych 800 sk mate co?
Odpovedať
Profilova fotka
ta adka: za tych 800 je kompletne menu ktore si vyberieme a v ratane toho je samozrejme obsluha, obrusy a servitky vo vybranej farbe. Nejaka extra vyzdoba to nieje, budeme si musiet objednat firmu na vyzdobu. Presne menu este nemame vybrane, oni stanovili len ze to ma byt minimalne za 800...
Odpovedať
Profilova fotka
nam povedali cenu cca 1000 na hlavu vratane prenajmu....viac info budem mat az po osobnom stretnuti....apropo, hotel a restiku som videla len na fotkach na nete...jedine co sme chceli,aby to bolo mimo mesta...hotel je v lesoparku, takze super :)
Odpovedať
Ahojte Potrebovala by som vediet že kedy mám začať Vybavovať svadbu? A čo je prvé čo treba vybaviť Kostol,sala a hudba?Ja byvam zo snubencom v UK tak by som chcela vedieť kedy máme asi začať vybavovať.Dakujem za pomoc.Svadobný termin je 17.07.2010
Odpovedať
Profilova fotka
benito, hlavne si to chod poziet na zivo, vies ze fotky su obcas ovela krajsie ako v skutocnosti a nevidno na nich dolezite drobnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
to annamarii: ak ti mozem odporucit, urcite si tu urci zodpovednu osobu, ktora bude rokovat a vybavovat za teba. Zda sa ze mailove a telefonicke vybavovanie zo zahranicia je obcas nedostatocne. A co sa tyka terminu zaciatku vybavovania tak ja navrhujem 17.07.2009 ;-)
Odpovedať
to anamarii: suhlasim s peyanou hlavne salu a kostol... ostatne ma cas:))) my este nemame ani to svadba bude o 9 mesiacov 8-) ale hlavne ze sa lubime nie :-D
Odpovedať
to peyana: u nas je to podobne: maju v tom menu (pripitok, predjedlo, polievka a 3 chody)+ zakladna vyzdoba, za ostatne sa priplaca, cena je priblizna...
Odpovedať
Anoo,presne toto som potrebovala vediet dakujem! A užite si tú svadbu!!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
peyana: no pojdem to omrknut hned ako pridem na SVK..cize vo february....dovtedy by mali vediet aj o druhej sale, ktora je momentalne v predaji...takze si budem moct vybrat tu lepsiu..mozno :) annamarii: aj ja vybavujem vsetko z UK, zatial po tekefone a mailami,,,zacala som koncom oktobra..a to uz bola dost miest obsadenych...dokonca starejsi mal na vyse roka dopredu plne terminy :-o
Odpovedať
Profilova fotka
to adka pp: a potom nam nadavaju ze robime okolo svadby velky cirkus. Trocha menej pompeznosti a trocha viac lasky :-) . Co uz ked rodina ocakava hlavne tu pompeznost a dobru zabavu....myslim ze o to hlavne ide. Myslime si ze ked zabezpecime dobre prostredie, dobre jedlo, peknu vzdobu...skvelu hudbu, ze to vsetko spolu vytvori skvelu zabavu.... naozaj je to tak?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?