Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
babule... 1 MESIAC !!!
Odpovedať
Profilova fotka
bezi ten cas...:-)
Odpovedať
ahojte nevesticky zdravim nove clenky ;-) uff dlho som tu nebola vidim ze uz sa odratava...uz to mame len za mesiac paaaani neviem ako to zbehlo pamatam si este ked bol februar :-p no s tym opalovanim- aj ja sa chystam od zajtra na prirodny bronz ideme aspon na par dni na Teply vrch tak snad nam to pocasie vyjde... a co sa tyka priprav tak riesim uz iba kyticu a detailiky vyzdoby...myslim ze pri tej kytici ostanem na tych freziach a bielych ruziach kedze mame vsetko bielo zelene... jaaaj baby snad nam to dobre dopadne- hlavne bez dazda ;-) inak este som sa chcela spytat kolko kolacov ratate na osobu na svadbe a kolko ako vysluzku do krabicky??? ja mam v tom trosku chaos :-N
Odpovedať
Profilova fotka
adka, to s tymi kolacmi mam aj ja dilemu. mame malu svadbu a neviem kto vsetko donesie torty a kolace. Mam strach ze ich bude malo a to by bol asi trapas. U nas je zvyk ze svadobna mama kolace nepecie a na nasej svadbe sa to pravidlo asi bude musiet porusit. Radsej menej ako viac, no nie? To sa asi neda vyratat kto kolko zie. Da sa na tanieriky po stoloch a potom sa len bude dokladat priebezne, nie? A ako vysluzku....z kozdeho rozku trosku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata! tak ja mam 1300 zakuskou a nasi objednali 2 torty a +svadobna len aby bolo dost!!!mam 55 ludi na svadbe v BA ale asi cela dedina bude jest tie zakusky!!! :-D u nas je tiez zvyk ze torty nosi rodina ale nasi ich rozkrajaju do krabic a roznos je piatok........1300 to su uz v tom aj suche..aj zelatinove aj vsetko mozne... Tak dufam ze bude dost! Tak sa to blizi ze az :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. no my sme pocitali tak 4-5 ks kolacov na osobu na hostinu a tak po 15 do vysluziek a ked sa donesu torty, tak aj tie porezeme ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
u nás to bol veľkýýýýýý problém :) lebo my sme zvyknutý, že sa rozdáva cca 15 - 20 ks, + kusok torty.. podla clenov rodiny.. alebo tak. a zase frajerova rodina,, ze iba 6ks.. cize je to dobry rozdiel.. nakoniec sme to spravili tak,, ze on si rozda svojej rodine kolko chce aj ja svojej.. a nastasie čo máme kamaratov, alebo spolocnych znamych čo idu tiez na svadbu,, tak na tom sme sa zhodli.. 1 posch. tortu sme si dali spravit. mama dala 1 na rozkrajanie do krabiciek (tiez rozdavame kolace uz v piatok). a u nas je tiez zvykom ze z rodiny prinesu torty (napr krstní...) Mne povedali kto nam da spravit tortu,, tak by sa to podla mna malo.. nech nie je prilis vela ale ani malo.. a plnkove kolace ani v sale nebudeme mat.. bude teplo.. stacia torty.. budeme mat len ovocne misy a domáce štrúúúúúdle mňáááám :-D :-D :-D baby a čo rozlučka so slobodou? robíte?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sestrula, mne moj svagrik navrhoval rozlucku s nejakym sexosom ale zamietla som to. Ja som s priatelom 8 rokov takzeja som uz dovno rozlucena :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jedna z mojich najlepsich kamosiek bude oslavovat narodeniny, tak to asi nejako sklbime. nechcem robit nejake velke haloo, len sa zabavit s kamoskami, lebo po svadbe sa uz asi nebudeme vidat, kedze sa stahujeme na druhy koniec slovenska :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja nejakeho striptera tiez nepotrebujem... planujeme sa len tak zabavit bez chlapov, nejaky vylet, pohoda, relax, oddych, vyblaznenie,, a tak.. ja som s priatelom tiez 8 r. :-) resp. teraz 5.augusta oslavime 8r. tweetinkapp: a kamže sa to stahujes? tesis sa? ja si to vôbec neviem predstavit ist byvat daleko daleko, kde nikoho nepoznam :-( ,, ani napr. niekam blizko kde nikoho nepoznam... držím ti palce, nech sa vám dobre býva a nech ste spokojní !!!! :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sestrula, aj oslavujete nejak vyrocia? Nam vzdy vyjde na nase vyrocie praca takze to nikdy nie je presne. My oslavime 17.decembra. Ale 17sty den v mesiaci si vzdy pripomenieme. Ale 30teho augusta oslavime 8 rokov co sme sa zoznamili, takze nam to vyjdepresne na svadbu po polnoci :-D . twetykapp, aj ti zavidim to stahovanie. My byvame u jeho rodicov. Rozumiem si s nimi ale sami je sami :-) .Zariadite si zivot podla svojho a nikto vam do toho nebude kecat.To je super.
Odpovedať
Suhlasim s Tinou!! :-) ..niet nad vlastne bývanie!! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte nevesty....som tu druhy krat ale ten prvy bol davnooo.....zacinam byt nervozna ked to tu vsetko citam a pozorujem vase odratavanie dni....=} ako ste na tom vy? ja jedine co este uplne nemam je kytica a kytica na auto,ale tak to sa da este vyriesit.... ach jaj,ale je to behaciek okolo jednej svadby.... snad nam vyjde pocsie...ani nie horko a a ni zima a dazd...TAK AKURAT.... prajem vsetkym nevestam nezabudnutelnu svadbu a nech sa vsetko vydari....
Odpovedať
Profilova fotka
no zase vlastne ako vlastne...ideme len do podnajmu...ale hlavne, ze budeme sami ;-) . kebyze byvam so svokrou, tak uz asi davno nie sme spolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pravdu mate babule...ja byvam sama od 20-tich a je to uplna parada :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj benito 5 Ako sa dari???vsetko pripravene?? Ja som mala horor rychlosti menime venue na UK svadbu a tak musim prebookovavat limo a obvolat vsetkych hosti lebo oznamenia poslane pred 2 mesiacmi s byvalou restikou.........Tak trocha zhon ale urcite sme spravili dobre....Hlavne nech svieti slnko!!! Vsetkych dodavatelov na Sk som tiez este okontrolovala cii je vsetko ok ;-) Uz nech sa len ta UK vydari............a este ludia sa na poslednu chvilu odhlasuju..... ]-( ale ich chyba.... :-o Napis ci vsetko ok! Inak ja byvam sama od 18 a pol a to bol najlepsi tah v mojom zivote........robim si co chcem :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne tiez v poslednej dobe ludia nejak odvolavaju, vraj im nevyhovuje datum a nedaju im dovolenky :-| , ale uz kaslem na nich. s takym pristupom mi nikto asi ani na pohreb nepride :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to sestrula. Ahoj chcela som sa ta spyata ako to mas s vyzdobou v kostole. ja mam sobas v seredi o 15.00 :-) , tak ma napadlo, ze by sme sa mohli dohodnut. ja som za nasou kostolnickou uz bola, svojho aranzera si priniest nemozeme, bud sa daju kvety a oni mi to spravia, ale sa daju peniaze. neviem, ci si to uz riesila...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes SNP! Chcem sa spytat ci je tu niektora s vas ktora ma svadbu v Bratislave v Sv.trojici [sv.jana s matty] ako to premenovali.... ;-) ozvite sa ja mam sobas o 13;00 a viem ze po mne su dalsie 3 sobase ....... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tina 1303 oslavovali sme vyrocia tak skôr na začiatku.. potom to opadlo.. ale včera sme mali 8r.. a oslavovali sme,, lebo je to nase posledne ;) už budeme oslavovať "SNP" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pinggy písala som ti uz na IP.. tak sa dohodneme.. tak super, som rada, ze si sa ozvala...
Odpovedať
Profilova fotka
no babule, od zajtra si mozme spievat spolu so Zbirkom..."uz len 22 dni a tak nezabudni cas sa krati, plynie ako voda, neviem kto mi doda odvahu..." :-D inak vsetko OK, saty vyprate, vyzehlene, pripravene :-) ...akurat mi pisal nas kaplan ohladom posledneho spolocneho sedenia, na pivku, samozrejme ;-) kde prebereme vsetky podrobnosti, co, kedy a ako ja mam skor opacny problem, nam sa ludia neodvolavaju, skor ich nejako pribuda ...xixi...ale uz je stanoveny konecny pocet, takze maju smolu
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... ja som sa az teraz dostala za mojou kamoskou krajcirkou, tak mi este robi trochu upravy na satach....vyzeraju teraz paradne...:-)... uz sa tesim...:-) no a este nejake drobnostky nas cakaju... ako kytica... a ludia... niektori sa odhlasuju... ini pribudaju..:-) ake mate pocity...ked sa to uz pomalicky...ci rychlo blizi..:-)? my sa chystame na buduci tyzden na dovolenku a vratime sa az v pondelok pred svadbou... tak sa mi to zda uz hrozne blizko..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sunsun, aj na mojich satach sa prave pracuje. Uz sa tesim ked budu hotove. Akurat co ma straasne mrzi je ze priatelov brat asi nepride na svadbu lebo odchodza do Finska za robotov. Mal byt svedok a moj je z toho hrozne nestastny. Este to nie je iste ale ja sa priznam ze som mrcha ale nechcem aby tam siel. Hrozne nam zalezalo aby tam bol prave on kto bude svedok a tezaz sa to tak pos...o. ;-(
Odpovedať
ahojte dievcata aj ja ma v ten den svadbu sa tesiiiiiim
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj v klube karamia :-) uz len tri tyzdne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
benito5 zda sa ze my 2 sme tu asi najdlhsie na tejto teme???najkludnejsie!!! 8-) Inak ja len dovybavujem par drobnosti na Uk svadbu a konecne kludny spanok........alebo az potom ma chytia stresy ked doletim pondelok pred svadbou!hihihihiiihihi a zbadam v akom stadiu je SK svadba ale tam mam sestru tak ta pomaha......tuna vsetko zariadujem sama.........ale aspon viem ze vsetko je hotove ako ma byt! ty uz pomaly aj balis na Sk??
Odpovedať
Profilova fotka
jasne nadi...balim, letime 22.8 na obed a vecer mame hned rozluckove :-) no a od pondelka zacne kolotoc, hned rano idem do salonu kvoli uprave siat, nech vyzeraju ako maju, potom klasika, kozmetika, vlasy..atd,atd..
Odpovedať
ahojte nevesticky...tak po dlhom case som opat v teme ;-) no tak sme to nakoniec nejako s tymi kolacmi poriesili ze na oslave bude na osobu 5 kuskov a do krabiciek tiez 5 na osobu- cize napr 4 clenna rodinka dostane 20ks zakuskov a kusok torty- budeme mat asi 5+ svadobnu-ale tu predpokladam spapame :-D no ja mam teraz trosku dilemu lebo tyzden pred svadbou musim byt v pp-jednak sa musim hlasit na urade a jednak budeme s mamkou piect suche kolaciky pre susedov...roznesieme ich tiez v piatok, ale minule mi napadlo, ze kedy ja si vyzdvihnem svadobne saty????...myslite ze mam po ne poslat draheho??? :-N fakt neviem ako to mame riesit...
Odpovedať
baby a este jedna otazocka- bola som na skuske makeupu a ucesu... drahy ked ma videl s makeupom tak len prevratil oci a povedal ze to co mas :-N musim povedat ze ja sa licim celkom obycajne ceruzka spirala licenka a podme ;-) , mam modrosive oci a tak mi kocka zvolila sivoruzove tiene a jemu sa to zdalo privela bol to pre neho sok :-p musim povedat ze to bolo trosku tmavsie, ale zas na fotkach musi byt nieco vidno nie??? no a teraz co s tym...nechcem aby sa ma zlakol ked ma uvidi :-N :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?