Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
adka: take krasne jednoduche, nechcela som biele zlato, tak mame zo zlteho....kombinacia matneho a leskleho zlata.... - stred matny kraje brusene... dali sme si do vnutra gravirovat mena, ale nie datum, ani nic ine...velmi sa mi pacia.... inak zajtra sa na promociach asi uvidime..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka....pirka boli v pohode...nic zlozite :-) teda aspon pre man, jedna masla, jedna slucka a do toho kvetinka....inak na svadbe do nich asi pridam trosku zeleniny, teda buxus a uz len oznackovat pritomnych hosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dnes..Tak super beni ze si vymyslela ten vankusik ja som tiez pouzila stuzku [vystrihovany motyli a ty budu aj na pierkach...len ja som to mala naopak kupila stuzku na vankus a co ostalo pierka...... :-D lebo to bude taka doozdoba ...... sunsun: kde v okrese nitra bude svadba???
Odpovedať
ahojte dievcence...vy uz asi oddychujete s pripravami vsak :-D za to ja sa do nich pustim s plnym nasadenim... akurat sme dnes boli pozriet kostol, renovovali mu oltar a este nie je dokonceny :-( myslim, ze uz to ani nestihnu :-| takze asi to tam budeme musiet nejak dozdobit kvetinkami... inak tento tyzden by nam mali prist obrucky, ak som zvedava kedy dorazia ;-) a vcera sme boli na nakupoch (kedze pocasie je fakt o nicom) drahy si kupil topanocky a nejake sa priplietli do cesty aj mne- tak uz mam dvoje x-) tieto maju ale otvorenu spicku, takze pojdu asi uz len na zabavu, lebo si v nich neviem velmi predstavit silonky... inak vam sa nestalo ze ste nejake veci pomenili??? ja teraz uvazujem nad svadobnou kytickou- povodne mali byt tie biele ruze a frezie ale zacinam mat pocit ze by som chcela nieco farebnejsie aj ked vooobec neviem co :-N ...musim podumat :-)
Odpovedať
ozaj inak neviete co je s peyanou??? dlho sa tu neukazala...
Odpovedať
Profilova fotka
nada79:no, chceme to v drazovskom kostoliku hore na kopci... tom starom-romanskom..... ak by vsak prsalo, tak v kostole na klokocine v nr
Odpovedať
Profilova fotka
adka...viac bab sa tu uz dlho neukazalo...uz dlho sme tu len my tri...ja, ty a nada..a teraz aj sunsun ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej ahojte dnes!!!nejako sa kruh suzuje s nevestami na SNP!! sun sun.....to by ste mali pekne a dufam ze nam nebude prsat lebo to by ma vystrelo......... :-S budete tam mat aj super foto......romantika..... mne v piatok slavnostne dosiel stojan na tortu tak sa tesim........potom uvidite co som vymyslela az my to slovenska pekarka tak spravi a potom torta prezije transport do BA!!!!hhihiihiihihih Drahehy dnes odysiel do USA tak v sobotu je spat a dufam donesie nase obrucky.........uvidime..... :-p adka.pp je leto tak vyberaj s nejakych farebnych letnych kvetin!!!ja mam orchiedeje a ruze ruzove. na slovensku a v UK chcem ruzove pivonky...lebo som za ne bojovala na SK a vsetci prehovarali tak si spravim po svojom tu . mozes sa riadit podla farby vyzdoby co budes mat!!......porozmyslaj casu dost
Odpovedať
Profilova fotka
adka, suhlasim s nadou.... farebne su super..... ja osobne by som sice chcela take dive kvetinky.... videla som minule v kvetinarstve pri hypermarkete nadhernu kyticu s bielo-zltych polnych kvetov a bola v tom cervena jarabina a ruze.... ale bola uplne skvela....
Odpovedať
ahojte baby...tak mi uz pomaly nemame co zariadovat, uz sa doladuju len take detailiky ;-) apropo ja by som chcela kyticu z bielych kali...uz som skusala rozne variacie a velmi sa mi pacili :)
Odpovedať
no ved hej ta kytica ma zatial dost casu, uvidime snad sa mi uz nieco zapaci ;-) akurat sme dnes boli po obrucky ale su trosku ine ako sme chceli...take mohutnejsie :-S ked budem mat casu pridam obe foto- aj povodne aj terajsie...
Odpovedať
Profilova fotka
cauko babky Ja som musela robit vela kompromisou a nikdy to skoro nedopadne tak ako sme si vysnivali.......tak to je aj s kvetmi atd......kompromisy to su krysi.......tiez uz mame vsetko zariadnen az na par detailou........
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ranko :) kedze sme vascina z nas v stadiu sladkeho nic nerobenia...teda tykajuceho sa priprav..tak aspon prajem prijemny den :) uz je to len 62 dni...ufff :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko beni !Tak este ze ta mam nam to pripomynat!!! Tak obrucky drahy s USA nedoniesol lebo ze si nebol isty atd....radsej nech ideme obaja......tak zase raz musime vybehnut asi buduci vikend do ulic Londyna......... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nada...tak dufam, ze nakupite :)) apropo...od dnes za dva mesiace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby moje , sa vam to uz krati
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ahoj.....ako sa mavas, co mas nove??
Odpovedať
Profilova fotka
beni , celkom fajn , momentalne nezamestnana ale oddychnuta , uz mam za sebou dovolenku v Chorvatsku. citam ze peyana sa tu dlho neukazala , snad sa nic nestalo . A ty beni ako ? uz zacinas stresovat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence........vidim ze sem ivka219 zakladatelka zavitala.....musim povedat ze ja sa vzdy od benito5 dozviem za kolko to mame a az potom zacnem stresovat............ale uz skoro vsetko vybavene tak len posledny mesiac odpocinok a potom v koncom jula len vsetkym pripomenut aby nezabudli na nas..........dodavatelia Odychnuta vydovolenkovana tebe je hej.............nejaky zenich na obzore x-) alebo si davas pauzu........... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nadi , o ziadnom zenichovi momentalne nechcem ani pocut , clovek urcite potrebuje pauzu ,
Odpovedať
Profilova fotka
Chapem uzi si oddychu.......Ten pravy len pride........... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule...normalne zacinam stresovat.....ci som si radsej nemala objednat saty bez vlecky....ci nemam nahodou zmenit popolnocne...ci bude vsetkeho dost..kedze sa nam z povodnych max. 60ludi nazbieralo vyse 70 hosti.... :-p nastastie cez vikend prileti segra, tak pridem na ine myslienky..pojdeme na vylet do London ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko dnes!tak si uzivate anglicke leto?? beni- na oxford street maju same zlavy tak si uzite so segrou nakupi!!!!! mozno dokupite nieco aj na svadbu......... Viete ze tie moje papiere este stale nedosli na faru do SK??? :-( ani neviem ci sa teda vydavam alebo nie??? naozaj uverim ze sa vydavam asi az ked nam fararko v kostole da pozehnanie :-D je to na depku!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
nada76 - no, to mate teda fakt nic moc.... ale pokial ste to nahlasili na fare, tak by s tym nemal byt problem... ved tie papiere hadam dojdu do svadby..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunsun; nahlasene to maju tak uz len cakat a dufam sa aj dockam teda??? Co ako tvoje pripravy uz finisujes ??/ kde v Nitre budete mat svadbu???som od tial s blizka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-).... dnes sme dokoncovali oznamka.... tie dolezitejsie veci by mali uz byt.... nejake drobnosti sa este dotiahnu zaciatkom augusta.... chceme to mat v drazovskom kostoliku hore na kopci.... v tom starom romanskom ...
Odpovedať
Profilova fotka
sun sun som dili pamatam si ze si my to uz pisala ...asi uz mam sklerozu ci co :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-) to je v poho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.....dako je tu mrtvo..... :-( .... dovolenkujete..?...ja si uzivam teplo, leto ... a snad uz mame pripravy na svadbu za sebou...este nejake drobnostky dotiahneme.... ale najdolezitejsie veci su vybavene....:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes........no v celku vsetko ok aj u nas........zenich si koncne v sobotu vybral co bude mat a zistili sme ze tipicky angl.tophut nejako nesedi tak bude bez neho......... :-( ja som chcela aby mal....... prstene este tiez nemame ale zajtra ma volno v robote tak ideme na to lebo v nedelu ideme na Cruise....predsvadobna zabooknuta rok pred svadbou ked sme ani nevedeli ze svadba bude!!hihihiihi :-N to som ale Lucky Bride hehe..... Tak dufam vsetko pojde ok..........ja som casto na teme angl-sloven.svadby......kde sa akurat preberalo spodne pradlo??? :-o benito ak si tuna objednavala si ty s ebay servirovaci nozik na wedding cake????aky dosiel je to ok??? lebo zhanam vsade po obchodoch v UK a vsade su vypredane lebo zevraj je svadobna sezona !!!jak keby som nevedela ]-( ]-( pekny dnik ......... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?