Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
amon...ak si si ich skusala, sedeli a potvedali ti, ze v nich vyzeras skvele..tak sa neboj, isto budes ako princezna ;-) ...neurobila si si foto v pozicovni?
Odpovedať
no beni videla som satky a su naaaadherne... fakt super... takze urcite spokojna po predchadzajucich stresoch vsak ;-) ... teraz ked tak rozmyslam...neviem ci ja som nezvolila uuuuplnu jednoduchost...hmmm no uvidime asi si ich len potrebujem ozvit v pamati-lebo som ocarena z tych tvojich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dakujem adka..... ale spokojnejsia budem az ked budem do siat riadne zasnorovana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko dnes!!Tak naklikala som tvoj album benito a su naozaj pekne........... ;-) Vies vsetko ten stres patri k pripravam na svadbu!! Ja som to mala tiez tak vymyslene ze osobne donesiem oznamka ale nejako sme ich nestihli vytlacit! tak budem posielat..........vybavte co najviac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nada....dakujem, budeme sa snazit, lebo toho casu naozaj nie je bohviekolko a veci na vybavovanie milion...a to nie len svadobnych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak benito vcera som pozrela na tvoju stranku a ze mame to uz za 99?? :-o Zda sa my to ze je to o chvilu??? Panecku a ja mam tolko toho vybavit.........este jedna svadba 19.8. ma caka tuna v Londyne len na urade...... Takze ja vas vsetky predbehnem o 10 dni!
Odpovedať
Profilova fotka
veru tak...uz je to len dvojciferne cislo..... a o vybavovani pomlcim...kurna vazne je toho este vela....a hlavne pre nas, ked sme daleko od rodnej hrudy :-| takze nada ty vlastne prides na SVK uz ako pani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To teda ano a budem vybavovat ake take papiere co sa bude dat !Aj ked zapis do matriky vraj trva 3 mesiace bola som sa na to pytat!lebo to posielaju niekam do tesedikova ci kde!Nuz a ked to zapisu pridem si po 3 mesiacoch vybavit papiere prvy obcanak a pas a vsetko.........Robia s toho vedu....... :-S
Odpovedať
adka...hmm neboj ze budes mat jednoduche saty, hlavne, ze si sa v nich citila dobre nie?? ja mam napr. uuuplne hladku suknu a korzet..ku mne by ane ani neslo :D takze tak benito...a myslis, ze ked sme my doma, tak tie pripravy idu rychlejsie?? u mna osbobne stoja na jednom mieste, v piatok mame ist konecne vybrat obrucky tak aspon nieco
Odpovedať
Profilova fotka
baby len hlavne nepozerajte po inych satach !!!Ja som uz sama sebe zakazala aby sa my nezapacili nejake ine a potom budem mat dilemu ze co!!ale uz nic nenarobim moje uz davno doma........aj keby sa my zapacili ine co ich zahodim!alebo co s nimi natahovat sa s nejakym predajom sa my nechce po svadbe si ich tiez nechavam ...pre moju dceru???hihihihihi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
amonka....tak nehovorim,ze zrovna rychlejsie...ale urcite je to jednoduchsie, lebo to mate takpovediac pod nosom :-) ...aspon si myslim ;-) zajtra letime domov..a nikto z nasich ani netusi, ze si veziem saty :-D
Odpovedať
benito tak to mas pravdu :)) a stastnu cestu!! ja som si konecne kupila vcera topanky...mojmu ocinovi sa velmi pacili,tak myslim, ze mam vyhrate, on ma na taketo veci nos ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to sa my zda ze sem uz na tuto temu nik nechodi??Ako pokracujete s pripravami??
Odpovedať
Profilova fotka
tak prave som sa vratila zo Slovenska...mam konecne urobene lepsie fotky saticiek, tak snad ich sem coskoro hodim :-) .. inak vsetko co sa dalo vybavene, dohodnute jedlo a vyzdoba v hoteli, uz mi poslali aj predbeznu fakturu a nie je to az tak zle :)...nauky uspesne zvladnute...kupila som konecne aj svadobne topanky....skratka vydareny "vylet" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj spat !Tak som si ta naklikala co vy uz vsetko mate!!!Vidim ze si mala produktivny vylet........ja este dotahujem nejake veci na slovensku do konca a hlavne zajtra ideme na pripravu tuna aby nam dali papier potom este jeden overit od notara a uz sa to aj nam posiela na slovensko...........Inak ja som vcera nakupovala kupila som tanecne nizke topanky su sice s debenhams -debut ale vyzeraju k svetu nato aby my ich postupali a ja okopala......a vysoke na sobas su len v plane lebo su drahe.........Tak nech sa stale takto dobre dari nie??maj sa pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
jasnacka...ved uz je to od dneska za tri mesiace :-D
Odpovedať
benito blahozelam k vydarenemu vyletu :) my sme konecne navstivili nasho knaza..dalsie stretko az mesiac pred svadbou...takze pohoda a podarilo sa nam vybrat obrucky...uz sa graviruju...takze o dva tyzdne uz budu u mna.. :) krizik kupeny tiez, takze veciciek ubuda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
amonka...vidis, na obrucky som skoro zabudla :-) ...su vybrate a uz sa tiez graviruju...boli sme si osobne vybrat u Suleka....skvely vyber :-) krizik vraj dostaneme od fary, ale ak chceme mozme si kupit vlastny...tak pokukujem po jednom od Musinskeho...este uvidim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata!Tak my uz za sebou nauky aj certifikat vyzera to tak ze to aj stihame :-D zajtra idem obzriet ukazku oznameni co natlacili a ked su dobre tak za 3 dni by mali bit.........s obruckami sme to vymysleli tak ze Alex ide v juni do USA a tam ich vyberie a ja ich budem vidiet az v den svadby.......take prekvapko a aj mu vtom verim dam mu cislo prstu a je..........
Odpovedať
no baby, tak aj my sme sa trosku pohli - viac-menej sme vybavili draheho...uz ma oblek svadobnu koselu aj manzetove gombiky, chybaju len topanky ale vie co chce a to je zaklad :-D od stredy zacneme chodit na nauky celkom 6 krat- kazdy tyzden raz... amonka vam sa to ako podarilo tak rychlo vybavit??? ;-)
Odpovedať
adka to je super :) a co myslis ze sme rychlo vybavili? knaza? taak u nas je to vzdy tak, ze nauka je az mesiac pred svadbou a to trikrat :) len dufam, ze ma bude sobasit ten nas, ze stihne dojst z USA, ale slubil mi to tak aspon to :) tak vam vsetkym zelam, nech sa vsetko dari :D
Odpovedať
Profilova fotka
babule..dalsia polozka odfajknuta :-) vcera som objednala krizik od Musinskeho...pytala som sa na fare, ci nam nejaky daju..a odpoved, ze ako chcem...tak som chcela vlastny :-D ....a co dalej?
Odpovedať
Profilova fotka
V piatok budu hotove vytlacen oznamka a na buduci pondelok ich uz zacnem posielat!Jupi.........len tu malu karticku pozvanka k stolu svadobnemu ako to je zvykom na SK k slovenskemu dorobim na malu karticku rucne.....lebo tuna sa na mna pozerali jak na zazrak a potom zahlasili ze 3 libri jedna lebo to je v cudzom jazyku ,male mnozstvo a male.........tak budu rucne prace!!Hand made ;UK :-p
Odpovedať
Profilova fotka
congratulation nada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dikes beni Inak dnes som bola v Hobbycrafte a minula peniaze na somariny ale super somariny svadobne.....ak mate niekde na blizku ten obchod chodte sa pozriet.........Inak tam predavaju vsetky tie smiesne topy na torty ktore su na mojej svadbe take oblubene ako nevesta taha zenicha za golier atd.....stoja len 17 libier.
Odpovedať
ahojte nevesticky aj my mame SNP....baby snad nam vyjde pocasie a nebude nam prsat.... ako pokracuje pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj v klube Lucka :-) momentalne sme v stadiu nic nerobenia...vsetko je zajednane..uz len rozposlat oznamenia... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte .....Tak my sme prave boli dnes na register office a mame termin v UK na 19 v stredu 11;30 tak ja budem 10dni uz pred vami vydata!!! :-D a este finisujeme papiere s farou v UK plus musim sa dat do vyrabania anglickych oznameni..... 8-) zase hand made Co vy??ako dalej??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky nevesticky... obcas sem chodim, ale len teraz som sa prihlasila.. :-) ... pridavam sa k vasmu terminu... a speci pozdravujem adku.pp moju spoluziacku z vysky.... teda uz byvalu..:-) uz sme to nejako uspesne dokoncili...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunsun....vitaj v klube SNP :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?