Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
benito fakt...mne bolo povedane, ze sa nemam ani opovazit...ze je to priskoro, ale zas kazdy knaz to ma asi ine
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak...a my sme vlastne ani nemali iu moznost..nakolko sme v zahranici :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
caute babenky !veselu velku noc! Isla niektora s vas na svaitky domou nechat sa poliat a vysibat korbacom???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nada.....napodobne :-) my sme zostali v UK....ale polievacke sa vraj nevyhnem ani tu :-p
Odpovedať
ahoj nevesticky... tak ako ste prezili oblievacku a sibacku? moj drahy sa tentokrat krotil :-D schytala som iba hrncek vody :-D ako pokracujete s pripravami??? my sme rezervovali vestu pre zenicha, boli sme na fare spisat zapisnicu a vcera som si kupila svadobne topanocky x-) tak sa z nich vytesujem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj adka , drahy ma neoblieval , s pripravami sme troska zastali , naplno sa venujem skole , a po 7 .maji sa budem uz naplno venovat pripravam na svadbu
Odpovedať
jaaaj takze kazde rano s chutou do ucenia hej ;-) ? tak drzim palce...ja dnesnym dnom zacinam taktiez ale sa mi nece ze az... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby. celkom sa nas tu aj dost nazbieralo. dokonca som sa dozvedela, ze s jednou kockou mam spolocneho Guru kvetinara. tak dufam,z e nam nepopltie kytice :)) to by som asi neprezila ;))
Odpovedať
Profilova fotka
no kazde rano chut nie je , ale musim
Odpovedať
ivka chapem ta..ja som na tom podobne..
Odpovedať
Profilova fotka
baby vsetkym vam prajem nech Vas svadobny den podobne podla vasich predstav moj sa uz nekona , snubenec v piatok zrusil svadbu , takze je uz vsetkemu koniec :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka....ako to????
Odpovedať
Profilova fotka
benito - stalo sa , a ja dufam ze raz tento krasny den prezijem s chlapom ktory si ma bude viac vazit a milovat
Odpovedať
ivka to mi je vazne luto...ale lepie teraz ako by si mala byt potom nestastna,..
Odpovedať
ivka to nemyslis vazne!!!! co sa stalo??? normalne mi skoro oci vyleteli... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
panecku, to su mi novinky. ivy, na toto ani neviem co povedat :-( . tiez sa pytam co sa stalo, ale kedze zrusil svadbu on, zrejme to bolo jednostranne.
Odpovedať
Profilova fotka
kurna....ivka ja som mala tiez na male, ved vies, ale vyriesilo sa to......lenze toto sa zda byt ovela ovela vaznejsie...tu uz nejde o fazulky, lebo pripravy ste mali rozbehnute naplno :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky !!prave som sa vratila s slovenska a zariadovala veci a zistila ze ked chcem doniest saty na slovensko musim im kupit letenku a budu sediet pri okne! aby mali vyhlad!!![s bezpestnocnych !!!] ale je to nechut!!!
Odpovedať
to ako vazne??? saty budu oficialnym pasazierom??? 8-) :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nada...a to uz preco?..nemozes ich dat do kufra? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes........tak saty do kufra nedam s 1.co ked ich poslu inde a ja budem nejake 3 dni cakat dokial my priletia a 2 su moc velke lebo ja mam suknu veliku a vlecku za tym este a boli by dokrkvane...........potom co s tym su vysivane na "bodice" a ako to potom rozzeehlim.................ale s raynair to neni drahe tam lebo letim cez tyzden 38.eur ale spat so skyeurope.....tak ostanu doma v skrini......donesem ich ked budu lacnejsie letenky. Benito5 uvidis ked sa vydam a dam foto na moju svadbu ze do kufra by to nebola sranda natlacit! Co mate nove vybavene???ja sa uz hybem dopredu ale stale sa nieco doje....e........za mesiac zase letim na SK lebo my uz hlava praskne s tych vybavovaciek ludi atd.!!!Este raz robit svadbu tak asi nie...........
Odpovedať
Profilova fotka
baby , mate pravdu , bolo to jednostranne rozhodnutie , ale verim ze tak to malo byt , a urcite ma v zivote caka nieco krajsie
Odpovedať
ivka, a to len tak z cista jasna prisiel a povedal, ze svadba sa nekona??? neviem, ake su okolnosti toho, ale mozno len dostal strach...mozno sa mylim na celej ciare :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to adka...isto spanikaril....inak si to neviem vysvetlit, ked uz boli tak rozbehnuti...
Odpovedať
Profilova fotka
adka , urcite sa nemylis , dostal strach
Odpovedať
ivka, prepac, ze to tolko rozoberam... :-N ale nestalo by to za to, aby ste to este skusili? ja vam mam do toho najmenej co kecat, len ked sa pozriem na to, ze ste mali tusim 5 rokov za sebou a teraz sa to takto skonci... :-( vyzerali ste taki statsni...
Odpovedať
beni, vy inak ako pripravy??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka - ty by si si vzala chlapa , ktory ti 4 mesice pred svadbou povie , ze nevie ci ta lubi , nevie ci som ta prava pre neho , ja by som uz nemala odvahu , a vobec to uz nechel riesit , kedze za mnou neprisiel
Odpovedať
hmmm tazka otazka... to sa "spamatal" 4 mesiace pred svadbou????? lebo v tomto pripade mi to fakt pripada, ze spanikaril... preco inak by to nechal dojst az tak daleko??? :-| v kazdom pripade to je od neho zbabele, ze to ani nechcel riesit... keby som vedela, ze ma nemiluje, tak by som do toho nesla to mas pravdu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?