Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
HEJ baby tesim sa jak blcha lebo som vybavila ten list s fararom aby som mohla mat svadbu v kostole na SK!!!Uz len v rychlosti zavolat do kostola v BA aby my podrzali termin! TAK ZE SVADBA BUDE!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
nada, tesim sa s tebou
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis nadi, vsetko sa podari ak sa chce. blahozelam.
Odpovedať
Profilova fotka
to je super nadi :-)
Odpovedať
adka...tebe salu vyzdobia tam? ja mam trosku problem...povedali, ze sa o vsetko postaraju...len neviem ako to bude vyzerat...
Odpovedať
a nadi...tesim sa s tebou :)
Odpovedať
Profilova fotka
DIKES HOLKY!!! lebo farar my pred tyzdnom povedal ze asi s toho nic nebude :-( Tak som myslela ze asi budem robit len hostinu na SK a nasi by to neprezili.............[prezili ale bolo by im to luto] Nebolo to jednoduche lebo moj drahy je rozvedeny a prvu svadbu mal tak vselijak............komplikovane........ Tak som cakala na papier 2 mesiace aby potvrdil ze ich sobas pred bohom bol neplatny a ja sa mozem vydavat v kostole.........Uz davno som sa tak netesila :-D
Odpovedať
ahoj nevesticky, ako pokracujeme s pripravami???
Odpovedať
Profilova fotka
adka - ahoj ja uz mam saty na redovy i popolnocky - uz mi ziadne saty ani topanky netreba , uz iba silonky
Odpovedať
no tak mas dalsiu starost z krku ;-) ake si zvolila popolnocky??? my sme sa pohli s fotografom aspon...
Odpovedať
tak dievčatá, po dlhšom čase sa opäť hlásim :-) vyzerá to tak, že sme zohnali už novú miestnosť za tú, čo nám zrušili, nie je síce taká krásna, ale nie je ani zlá, a určite bude cenovo výhodnejšia ešte ideme kuknúť nejaké 2 miesta a potom sa definitívne rozhodneme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dnes! Tak slavnostne som bookla kostol a mame sobas uz o 13;00 lebo vsetko obsadene 3 sobase po nas........ ]-( To si viem predstavit to ta skoro s kostola vyhanaju..........nuz musim nieco vymysliet na zabavu ...v hoteli predpokladam 14;30.......tak teraz sa to pekne predrazi ked som ratala ze v hoteli od takej 18;00.. Nuz musim nieco vymysliet........nemate nejaky napad??? Cimbalovku mam a pridu 20;30....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zvolila som dlhe spolocenske saty , ked ich potrebujem i na promocie
Odpovedať
no ja som rozmyslala ze tie co mam na redovy (kratke cervene s bolerkom) zoberiem aj na promocky, tam aj tak budeme mat talare takze nic nebude vidiet ;-) a popolnocne neviem vobec ake budu, ani predstavu nemam, som rozmyslala ze si poziciam v salone, a ked ne ostanem v redovych... tajomna... tak drzim palce s tymi miestnostami... nada a nad inym kostolom ste nerozmyslali??? tam by bol mozno vas cas este vplny... teda ak chcete iny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babule...tak dnes som konecne objednala a zaplatila saty, spodnicu a zavoj...takze sa zacinaju sit a dufam, ze kym pojdem o5 na SVK uz ich budem mat tu :-) :-) Uz som sa chystala objednat ich davnejsie, ale vzdy do toho nieco prislo a akosi neostavali peniazky na saty...nuz ale konecne sa nejake uvolnili a tak som nevahala x-)
Odpovedať
ahojte dievcata, ja vas tak obdivujem ze pripravy pokracuju...ja mam o par tyzdnov statnice, tak to musi pockat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
amonka, neboj, ked skoncis uspesne so statnicami, nasadnes rovno do rozbehnuteho rychlika :-)
Odpovedať
myslis?? hech, taky mesiac budem potrebovat na zregenerovanie, ale potom snad... ;-)
Odpovedať
amonka, ja ta uplne chapem. ja vynisujem s diplomkou, regeneracia u mna musi prebehnut cez velku noc a potom sup ucit sa na statnice, mam necely mesiac na to... a dovtedy este obhajoby dipl... :-N :-p
Odpovedať
heh finisujem som chcela napisat... akysi skriatok sa mi tu vbludil :-D :-D :-D
Odpovedať
ech chapem...ja osm pracu uz odovzdala...:)) tak este dva mesiace vydrzim a potom do toho skocim :-D a drzim palce..
Odpovedať
tak od dnesneho dna sa pridavam k tebe ;-) aj ja mam pracu odovzdanu cez sviatky sa planujem rozhybat trosku so svadbickou, minimalne by sme chceli ist na topanky do Madarska, mozno sa aj definitivne rozhodneme pre obrucky a planujeme zajst na faru ;-) inak beni ako satky??? mas nejake nove info???
Odpovedať
Profilova fotka
adka....nooo...satky sa zacali sit, teda aspon tak mi to napisali :-) Nakoniec som si dala usit ine ako tie, co som skusala v salone. Ale maju podobny strih. A zvolila som si aj rovnaky material, krceny taft, je to celkom pekne a lahucke. Cele saty budu mat cca 3-4 kila. No a doba usitia je cca 30-40dni plus posta...takze do konca maja by mali dorazit :-)
Odpovedať
no paaani tak som zvedava ;-) ja mat vtoju odvahu, predstavu a znalosti anglictiny tiez sa do toho pustim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no adka, tak ja som mala len tu odvahu :-D znalost anglictiny je u mna na urovni ziaka szakladnej skoly, ale tak zas aspon sa dohovorim...na ostatne mi pomoze slovnik :-D predstavu som ziskala na skuskach v salonoch a odvahu som podoprela skusenostami babul, ktore si uz saty nechali sit..vid tema asapbay.... maju v albumoch fotky siat co si nechali sit a poviem ti,...parada
Odpovedať
je to super mna by na tom najviac lakala ta cena...hmm tie usetrene peniazky by som hned vedela kam dat :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka...cena mojich siat + spodnica + zavoj bola....neuveritelnych 140 libier...postovne mam zadarmo v ramci akcie ;-)
Odpovedať
adka tak gratulujem, ja musim so vsetkym pockat najmenej do polky maja... to idete tak skoro na faru? nam nas knaz povedal, ze staci ist 3 mesiace pred...takze ten ma este pocka.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , ja tiez momentalne nic neriesim , nie je cas
Odpovedať
Profilova fotka
amonka...zda sa ti skoro na faru?...no my sme boli uz vo februari :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?