Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
hojky...my mame hostinu v penzione...a mozem si doniest vsetko okrem pripitku...myslim, ze by to malo byt normalne
Odpovedať
Profilova fotka
amonka to mas super....my to mame tak, ze si mozme doniest alkohol, zakusky a mam pocit, ze aj nealko, ale to uz mi akosi vyprsalo z hlavy...za dva mesiace ideme zas na SVK, tak si to musim poriadne pozistovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidite dievcata, ja to este ani nemam zistene. v hoteli mi povedali ze staci vsetko ujasnit tri tyzdne pred svadbou. Ale zasa mi bolo povedane, ze konzumne je povinne 800Sk a zvysok si mozeme doniest co budeme chciet (tak to beriem doslovne). Takze predpokladam, ze dokonca aj svoj pripitok budem moct doniest, lebo ja by som radsej sampanske ako cinzano - a to by nas v hotely vyslo viac ako mastne....Ratam s tym, ze alko, nealko, ovocie a kolace si prinesieme sami.
Odpovedať
Profilova fotka
no peyana vysoke konzumne mate , my mame 330 sk - ale je pravda ze nie hoteli
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babenky dnes!Ako som si to citala tak sa teste ze mate to tak super.........ako peyana tusi v hoteloch je to naozaj mastne.......mne ked si chcem doniest \zakusky rataju 1.50 euro na osobu za manipulaciu/ vsetko nealko s hotela/si to viem predstavit v lete....... :-( a pol litra vina na osobu.............a potom ta budu ratat stuplovne ak si donesies vlastne........Tak ze moja svadba taka tipicka slovenska nebude ze vyslusky a tak to nasi si rozdaju nasej rodine [ked chcu] do roboty a tak ale do BA nic navyse tahat nebudem aby ma za to uctovali a potom tahat spat..........anglicania aj tak nevedia co je to vysluska......a budu tahat krabicu do UK???pochybujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka priemerne konzumne po salach v presove o ktore sme mali zaujem (bolo ich asi 5) bolo 600Sk. Z tohto pohladu sa mi to sice zda vyssie, ale nie az tak velmi. uprednostnili sme radsej 70 ludi nez 120-a radsej sme sa rozhodli pre lepsiu salu - teda hotel. Dufam ze to aj tak bude vyzerat a nebudeme sklamany.
Odpovedať
Profilova fotka
nadi, ak by mi hotel takto striktne prikazoval co smiem a co nie, urcite by som nemala zaujem o svadbu tam! musim povedat ze takyto pristup sa mi vobec nepaci - a zrejme zabehnem do hotela pre istotu este raz pozistovat ze co a ako, upresnit aby ma potom neprijemne neprekvapili. Takze rozkladanie a obsluhu to nemate v cene ktoru ste platili??? to mi je divne. Ved uz v tom ze robia jedlo je roznaska a manipulacia úredsa vzdy zahrnuta....aj praca casnikov a roznos a ukladanie ja povazujem za ich pracu......uctovat si 45 za rozkladanie kolackov a este aj odzatkovanie vina mi pride zderstvo....to si predsa maju upravit v cenach a najomnom za salu!
Odpovedať
ahoj kocky tak k tym cenam sa pridavam aj ja...my mame stravu priblizne 850sk, co bol na ke priemer, iba v jednej sale bol o sto sk nizsi, inak priblizne vsade rovnako...(zasnem nad ivkinou cenou- ani by som neverila ze sa to da aj za takyto peniaz ;-) ), mozeme si doniest vsetko vlastne - aj alko aj nealko aj kolace, neboli sme oboznameni so ziadnym poplatkom za servirovanie kolacov, tak dufam ze s tym na nas nevybehnu :-N sama som zvedava... boli sme tam totiz v januari a odvtedy nic... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
adka - my mame hostinu v kulturaku - este neviem kolko sa za kulturak plati , ale nie vela - za tu cenu nam navari rychla rotu , i svoje riady si prinesu i stoly na ozdobia
Odpovedať
tak to mate fakt perfektne...ked si predstavim ze mi budeme platit za 60 ludi tolko co vy za 120 :-p a koniec koncov aj kulturak moze byt kraaasny ked sa vkusne vyzdobi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
on je pekny , a steny si zdobime my
Odpovedať
a ako to robite s vyzdobou??? - den vopred? budes si to robit sama?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
den vopred vecer tam nazeniem sesternice dam instrukcie a padam
Odpovedať
hm tak mi si to asi den vopred nebudeme moct robit, je to penzion, takze asi nic z toho a v ten den to nebudem stihat... a tak rada by som sa na tom podielala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
urcite ti to pekne vyzdobia
Odpovedať
no uvidime... ete sme tam neboli tak neviem ci nebudu vyvaleni z toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to v ktorom penzione bude hostina ?
Odpovedať
v ke na dominikanskom namesti - penzion platz
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate minutku do centra
Odpovedať
no mame... tak sa mozeme ist po dobrej veceri prejst :-D nam hlavne vyhovuje to, ze je v penzione moznost ubytovat hosti za polovicne ceny... tak aby sme ich netahali hore dole, tak sme sa rozhodli, ze to bude tam
Odpovedať
Profilova fotka
no fajn ste sa rozhodli , urcite by som na vasom mieste zbehla do mesta do vecerne fotenie
Odpovedať
:-) aj ja by som mala rada take fotecky...len stale hladame fotografa... vsetko je uz viac-menej obsadene...
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti verim ze uz je vsetko obsadene , a co vam este chyba ?
Odpovedať
joooj radsej napisem co uz mame toho je menej ;-) : kostol, sala, moje saty + zavoj, bolerko, kabelka, kameraman, brucky su v uzsom vybere ale stale vaham... no chyba nam dost... oblek pierka fotograf nauky vyzdoba kytica alko nealko kolace a torty...teda viac nez dost :-|
Odpovedať
vy ste predpokladam na tom lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale len troska - drahy nema oblek , kyticu viem kde ju dam urobit, tam si presne vyberiem aku chcem , alko sme kupili este cervene vino nam chyba , cukrarka je uz tiez objednana na nauky sme este neboli a s obruckami sme podobne , clovek si nevie vybrat
Odpovedať
ved to keby boli dav druhy tak je rozhodnute... ale pri tych tisicoch :-D a drahy si bude kupovat oblek alebo sit? a etse kde ste kupovali alko??? velkosklady metro??? co sa oplati... rozmyslame aj nad madarskom teraz ked je dobry kurz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oblek si kupi v madarsku , alko sme kupovali vo velkosklade , a vinko biele v madarsku v tescu
Odpovedať
a ako ste vedeli, ktore bude chutne??? mate nejaku overenu znacku?nealko tiez budete kupovat tam?
Odpovedať
Profilova fotka
no mali v akcii biele vinko za 455 forintov , ale ked kupis 2 flase - tiez to stoji 455 f, tak sme zobrali 2 flase, sli sme na navstevu k babke , tam sa flasa otvorila , mamka s braskom ochutnali - kedze ja som sofer, a cestou domov sme zase zasli do madarska na vinko a kupili sme i cervene jednu flasu - Egri bikaver - chutne je nealko neviem ci tam alebo v lidli , zavisi od ceny , ale minule sme tam kupili hroznovu vodu za 99 f, a chutila vyborne ako nasa marka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?