Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
Chcem sa opytat, kolko kilovu davate piect svadobnu tortu? Ak by som ratala 100 g na osobu, vyjde mi 7 kilova torta. Nemam sice prestavu aka velka je, ale asi to bude dost. Co poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
mi si nedava piect mi torty dostaneme
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dala upiect jednu trojposchodovu tortu,ale kolko vazi nemam ani ponatia :)...bude stat tak 100EUR...dalsie torty isto donesu svadobcania...
Odpovedať
Profilova fotka
babule...a ako to mate s alkoholom?..ja vobec neviem kolko ho zobrat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko dnes!!!Naozaj sa to tu rozrastlo........benito5 alkohol robi aj mne tazku hlavu.........a viem s kamoskynych svadieb ze vela aj poostava..........len ten pomer medzi fernetmi a vodkami s toho mam aj ja dilemu..............tortu ma ja super vymyslenu netradicnu a viem ze nebude dost pre vsetkych ale ked si to predsatvim ani vela ludi tortu nechce.......a tiez my prinesu torty ............peyana tvoj rozpocet ma pobavil!!!to uz citim paniku ............... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pre YUYU ahoj ! s papierovackami a neochotou sa stretnes ajajaja pri vybavovani papierov .tiez si beriem cudzinca a mam 2 svadby jednu na slovensku velku a v londyne asi 30 ludi.....najvadsi problem my zatial robi vybavit cirkevny sobas na slovensku lebo v UK na urade.Tak dufam ze to tam dovtedy nejako dobojujem.........Moj drahy tiez nema ani sajnu co ako kde vybavit na slovensko som mu povedala ze len musi piatok doletiet a sobotu svadba..........v anglicku to organizuju zhruba jeho rodicia lebo je to pre jeho rodinu same stare tetky a babky co by nedoleteli na SK.
Odpovedať
Profilova fotka
prepac nadi ale nepochopila som co ta tak pobvilo. jednoducho som brala rozrezanu tortu ako normalny zakusok v cukrarni, inak si vonkoncom nedokazem predstavit aka by mala byt velka. ja by som rada aby zo svadobnej torty ochutnal kazdy kto je na svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa ospravedlnujem .........pobavilo ma to rozratanie..............nic zle som tym nemyslela ..kazdy vie ako si to zariadit.....rozratat..........
Odpovedať
Profilova fotka
benito - my mame priblizne 6O ludi - len z mojej strany - kupili sme 12 flias vodky , 12 flias hrusky , a 6 flias este chceme kupit nejakej sladkej , a bude aj vinko
Odpovedať
Profilova fotka
ivka219 ked kupujete vo velkom idete do metra alebo do velkoskladu??? ked kupujete domace kupujete s obchodu alebo od nejakeho dobreho dedinskeho zdroju???
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie nadi, neboj neurazila som sa, len som nevedela ci ta pobavilo ako som ratala, alebo to ze som vobec nieco take ako torta ratala :-D . Niekedy si pri takom velkom pocte ludi musim normale doslova polopatisticky ratat, lebo sa bojim aby nebolo malo...a zasa prehnat to tiez nechcem, lebo bude leto a bude teplo... ako tak pozeram na ivku, zda sa mi ze kupujeme ovela viac alkoholu. sice mame 70 ludi, ale chceme az 24 vodiek, nejakych 5 fernetov, hruskovicu (este neviem kolko) a potom nejaku tu metaxu a whisky, ale to len tak po 2-3 flase. a vino samozrejme. Naratali sme 40l bieleho a 20 cerveneho.
Odpovedať
Profilova fotka
myslite ze je pravda ked sa hovori ze ludia chcu na svadbe radsej lahsie biele ako tazke cervene?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to je OK!!!peyana lebo ja som tak vobec nerozmyslala ja som vybrala tortu aku chcem za vrch stola a ked sa niekomu neujde velky kus iba si odhrizne...... :-D Ja na ukor kvantity dam radsej na "krasu" :-p Ja tiez ratam s vadsim obsahom alkoholu ...polovica ludi na slovensku bude aj tak pit striky cervene s kolou a biele s sprite alebo sodou.........ako to na svadbach v lete byva lebo vadsinou pijes od smadu..............Ja budem mat hlavne na stole pekne zbany s ladovou vodou...............co sa bude doplnat!Na malych mineralkach utratis majland kamoske naratali minuly rok na malych 3 dc.mineralkach 20 tisic v hoteli!!!!! Tak radsej radim dzban s vodou a ladom to isti!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez pocula ze kazdy radsej biele vino pije a nekupujeme vela - lebo skoro kazdy chlap je sofer , a mame aj vela mladsej generacie co nepije
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka vody, tak my si svoju prinesieme, som si vedoma toho ze v hotely by sme za nu dali majland. my sa zasa tesime na vedierko s ladom. je to skvele a fakt ci si ludia robia bavoraka, ci kolu z vinom...alebo aj obycajnu salvatorku, LAD MUSI BYT! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby..takze ja mam 15l vodky, 10l fernetu, 10l slivovice a cca po 20l vinka...plus bude aj pivo :) dufam, ze to bude stacit...nealko si mozme priniest vlastne, co je super, lebo v hoteli by sme sa zan nedoplatili :)
Odpovedať
tiež si myslím, že úrady by mali sobášiť, keď je záujem, ale vraj sa neoplatí kvôli napr. jednej svadbe volať speváka, matrikára, poslanca a tak. Ale tak hlavné je, že nám vyhovela zlatá pani v DNV :-)
Odpovedať
pre peyana : podľa mňa sa všeobecne pije viacej bieleho vína, lebo červené je ťažké dosť
Odpovedať
Profilova fotka
baby tam sme vcera uz kupili 14 flias bieleho vinka , zasoby doplnime aj s nasim domacim , takze nam uz treba len cervene kupit
Odpovedať
Profilova fotka
baby, co budete davat do vysluzky? vino alebo nieco ine? niektory zvyknu svadobne vinko, my budeme davat asi slivovicu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
do vysluzky si cez net objednávame vlastné flase. dáme ich naplnit + vlastne etiketky. Predpokladam tiez ze to bude bud slivovica, alebo hruskovica. ale slivka sa dava castejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam vlastne flase a prave pracujem na nalepkach :)
Odpovedať
Profilova fotka
tlacis si vlastne etiketky?
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme davat vinko a basta. Ten pan u ktoreho ho budeme brat nam zabezpeci aj flase + nalepky si vyrobim ja. Mate nejake pekne napady na nalepky? Budete davat take s fotkou, ci len textovky?
Odpovedať
Profilova fotka
ano peya....aspon sa o to snazim :-) ...robila som si aj oznamenia, pozvanky a obalky...na vsetkym mam rovnake kreslene postavicky x-) pagastanka...kde budes mat hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
Hostinu budeme mat v Trencianskych stankovciach v jednom penzione. Ja som z BA a preto sme volili nieco, kde je mozne pozvanych hosti rovno aj ubytovat a kedze s tymto podnikom mame dobru skusenost, tak sme nevahali.
Odpovedať
Profilova fotka
aha....tak to je super....a fotit sa budete v TN?...my sme chceli na hrade, ale teraz upravili otvaracie hodiny a asi to nebudeme stihat, lebo sa nebudeme fotit pred obradom ale az potom...my mame hostinu na Brezine :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. Tak som si troska zasla na debatu o numerologii a toto som ukorystila: symbolika cisla zo suctu cisel datumu: 2+9+8+2+0+0+9= 30, 3+0= 3 Cisla a ich symbolika: 1- zodpovednost za seba, nezavislost, osamelost, ale aj Novy zaciatok 2- nove sance pre vztah, rozhodnutie, milovany znamena byt stastny 3- nove definicie roviny vztahov, zalozenie rodiny, uzatvorenie manzelstva 4- hra s blizkym a vzdialenym, uzmierenie, zranitelnost, nova pravna forma 5- sloboda, nove prilezitosti, nezavislost, dobrodrustvo, sex a zabava, spontannost 6- rodina, laska, sexualita, romantika, idealizmus, ziarlivost 7- tuzba po dokonalosti, manzelska zmluva, laska cez doveru, realizacia vysneneho partnerstva 8- vasen, flirt, nezavislost, boj o moc, erotika 9- vasen, romantika, novy zaciatok, idealisticka laska Vsimli ste si ze to mame uplne idealne na svadbu :-D ? Dalej rok 2009: Rok 2009 je vhodný pro svatbu, jelikož mu vládne buvol: tomu se připisuje největší odhodlání, vytrvalost a odpovědnost ze všech dvanácti zvířat zvěrokruhu. Je schopen ovlivnit nás směrem k většímu pracovnímu úsilí a inspirovat nás k přijetí určitého řádu do osobního i pracovního života. Prvkem roku je země a ta zaručuje stabilitu, jistotu, dobrý základ. Datum: 29.8.2009 bude vládnout kůň, což je přátelství, aktivita. Prvkem dne bude oheň dost výrazný, takže doporučuji vyvarovat se červené a bordó barvě, ať jej ještě neživíte, ostatní barvy jsou v pohodě. Kůň sám o sobě je ohnivé znamení, takže opravdu je ohně už dost. Ale nijak se toho nelekejte, na svatbě stejně převládá bílá, krémová nebo šampaň barva, takže oheň bude potlačen. Buvol, který vládne celý rok vám přidá zemi - stabilitu a jistotu. Takze dievcata so svieckami na svadbe opatrne, hlavne tej ktora budete mat cervenu vyzdobu! Hodina: Hodiny obřadu a zvíře, které mu vládne dle Feng-šuej (podle čínského horoskopu) 9:00 - 11:00 - had 11:00 - 13:00 - kůň 13:00 - 15:00 - koza (ovce) 15:00 - 17:00 - opice 17:00 - 19:00 - kohout Charakteristické znaky jednotlivých zvířat: HAD: diskrétnost, je znalcem dobrých věcí v životě; je velmi laskavý a štědrý, ale také může být náročný; těžko odpouští, urážku nikdy nezapomene, je elegantní a rafinovaný; nerad utrácí za maličkosti; dovede přesně zhodnostit situaci; vyzařuje hkouzlo, může být hluboce vášnivý;... KŮŇ: přátelství; aktivita; neúnavně jde za svým cílem; je stižádostivý a věří vlastním schopnostem; umí bleskově zhodnotit situaci; občas může být netrpělivý a výbušný;.. KOZA (OVCE): partnerství, láska, city; je mírumilovná, umí se přizpůosbit; chce dosáhnout svého a za tu cenu může být někdy i nevrlá; nemá ráda konflikty, nerada se rozhoduje; oceňuje drobnosti;... OPICE: komunikace, obratnost; je inteligentní, rychle řeší problémy; neustále hledá nové výzvy; má spoustu energie; je pořád aktivní; neohlíží se na ty, co s ní nestíhají držet krok;... KOHOUT: je společenský a rád středem pozornosti; je důstojný, sebejistý; není lstivý, je neúnavný perfekcionista, má rád lichotky; je plný energie; nemá rád kritiku - je to prostě mistr světa dle svého úsudku
Odpovedať
Profilova fotka
peyana - to sa podla toho budes i riadit ?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, to urcite nie :). my sme mali termin aj cas vybrany bez numerologie. ja len ze ak by mal niekto zaujem. ale filozofii feng suej sa venujem, tak ma to zaujima. vyberam si len to co ma oslovi, ale zeby som sa nejako striktne dodrziavala to nie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?