Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
nuz teda...vitaj v klube sceprin :-)
Odpovedať
ahojte nevesticky, vitam nove kolegynky ;-) na margo toho kostola... aj nam povedali 3 mesiace pres svadbou, ale drahy sa siel opytat skor- a dobre ze isiel, lebo z povodnych troch kostolov, ktore sme chceli bol volny len jeden, aj to nie na nasu hodinu, ale o hodinu skor... hmmm neviem si predstavit ako by to bolo keby sme sa tam objavili tie tri mesiace dopredu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , tiez si myslim ze vo vacsich mestach je problem s kostolmi , inak baby o kolkej budete mas sobas ? budete mat aj s omsou ?
Odpovedať
ahoj ivik, my sme chceli na 16:30 ale neda sa, lebo tam vtedy byvaju omse, tak mame o 15:30, snad to za tu hodinku stihneme... my asi budeme mat bez, lebo ja som evanjelicka a drahy katolik... este to nemame doriesene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli povodne 15.30..aj sme si to tak na fare nahlasili....ale ked sme sa vratili s5 do Anglicka, volal nam farar, ze ten co nam to zapisoval zabudol na to, ze sobase byvaju len v celu hodinu a tak si mame posunut termin na 15 alebo 16.00.....tak sme si dali 15.00..aj kvoli foteniu :)..a budeme mat bez omse :)
Odpovedať
ahojte, aj my máme tento termín, ale nemáme v kostole, len na úrade v BA nás boli ochotní zosobášiť len na jednom úrade, a to v DNV, nikde inde. Ale ostatné veci už máme tie dôležité zajednané - DJ, foto, video, oznamká už hotové, sála, zákusky. Chýbajú už len šaty a pierka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my rozmyslamu ze si dame na 16 tu , chceme sa fotit do obeda tak kvoli tomu , dufam ze vsetko postihame tajomna - vitaj
Odpovedať
Profilova fotka
adka.pp som netušia že aj t máš svadbu 29.8.2009:) V tom prípade máme pána Berecza už rezervovaného....
Odpovedať
Profilova fotka
aha...dve nove vare...vitajte v klube tajomna a lydka :-)
Odpovedať
Díky za privítanie :-) my máme termín 15,30, nechcela som skôr, bolo by to veľmi únavné a okrem toho, o 13,30 máme fotenie
Odpovedať
Profilova fotka
a stihate ked mate tak neskoro fotenie ?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme nechceli fotenie pred obradom..takze utecieme nachvilu hostom z oslavy :)..preto sme si najali starejsieho, aby nam to tam zatial zabavil....fotit sa budeme nedaleko hotela, takze v pohode
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my nechceme utekat z hostiny , preto chceme sa fotit pred obradom
Odpovedať
nám tak tiež odporúčal fotograf, vraj potom zvykne stagnovať zábava, ked mladomanželia odbehnú
Odpovedať
Profilova fotka
no odbehnu , min . na hodinku
Odpovedať
a vy ivka už máte všetko pripravené?
Odpovedať
Profilova fotka
no hej....prave preto ten dost drahy starejsi :)
Odpovedať
Profilova fotka
to ivka: teda poviem ti ze s takym pristupom som sa v salonoch este nestretla.....ze skoro :). mas pravdu, ani ja by som pri takejto ochote do salonu uz nesla, len by som bola zvedava ako sa uzivia....
Odpovedať
Profilova fotka
Ale sa nam to tu utesene rozrasta, tolko novych vyznavacek SNP :-D . Ahojte vsetky a vitajte. Aj my s drahym sme cez vikend rozoberali ako a co s fotenim. Kedze mame sobas o 16.00 hod. bola by som rada ak by sme sa fotili este pred sobasom. Ked tak dobre ratam, tak kym poveceriame a vybavime uvodne formality moze byt uz aj 19.00 a to uz bude slnieco pomaly zapadat. Tak si myslim ze hlavne foto urobime pred sobasom a zopar romantickych zaberov aj potom vecer pri zapade slnka-ale nie na dlho, lebo potom sa naozaj ludia prestavaju bavit. A aspon mam istotu ze sa nebudem triast ci ten druhy nemeska...ci si to nerozmyslel na poslednu chvilku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no rozrastli sme sa my SNP nevsticky
Odpovedať
lydka, no chceli sme doda berecza ale uz je obsadeny, tak hladame dalej, ale zatial je to bieda :-( vy mate koho??? inak aj my planujeme fotenie pred obradom, len eset najst toho fotografa :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dnes!Ja som myslela mat sobas v kostole bez obradu tak 17;00 Lebo ak bude take horuce leto ako byva bude so vsetkych liat .........hlavne asi so mna a s mojej velkej sukne :-D a o vlecke ani nehovorim........len to neviem ci nas zosobasia tak neskoro...........uvidim ked pojdem za fararom co povie ale kamoska tak mala v BA pred rokom a bolo to ok........
Odpovedať
Profilova fotka
ked to tak citam, tak neviem ci by sme to fotenie nemali prehodnotit a posunut pred obrad..ale na druhej strane..nechcem sa nechat o ten pocit, ked drahy pride k nam a prvy raz ma uvidi v svadobnych..a bude pri tom cela rodina :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Tajomna21!Kde v bratislave mate svadbu???
Odpovedať
Profilova fotka
benito - no po mna si drahy pride aj pred fotenim , potom oddide domov a pride poobede zas
Odpovedať
ivka a ked pride pred fotenim to uz budete mat aj odobierku? alebo ta pride az tesne pred obradom?
Odpovedať
Profilova fotka
adka - odobierka ma kazdy sam doma , pofotime sa , oddide domov spolu aj s kameramanom na odobierku a potom pridu pre mna , a ja budem mat odobierku a vyrazime spolu zase k nim - na sobas - je to sice troska na hlavu postavene , inak sme to zatial nevyriesili
Odpovedať
a nechcete mat odobierky u nevesty??? aby ste sa tolko krat nepresuvali... alebo v sale... uz som videla aj to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u nich je to vacsinou v sale , ale ja neznasam take odobierky ,ten plac , bude to pre mna aj tak tazke lebo uz nemam ocko , tak to chceme len tak skratiti , ale u nas sa to nerobi , preco mam mat odobierku od jeho rodicov ,
Odpovedať
Profilova fotka
u nas sa robi odobierka u nevesty :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?