Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
ale dost veci si si vybavila , ked ste boli doma ,
Odpovedať
Profilova fotka
to hej..ale stale nas este vela veci caka....musime dokoncit nauky...to je hlavne.... a potom obrucky, aj ked tie uz su tak trocha zajednane ....a hlavne ma trapi vyzdoba...videla som tu jednu babenu, co bude mat svadbu v tom istom hoteli ako ja, ale tyzden predo mnou...musim jej napisat ..no a potom kopec inych drobnosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
Co sa tyka vyzdoby, hlavne si si mala vo vasom hoteli zistit, aku vyzdobu mas v cene, obrusy, riady, servítky atd. a zvysok je uz na tebe, alebo na agentúre ktorú si najmes...ale ved ti niekoho urcite odporucia..
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sa dohodni s tou babou ,no to aj nas cakaju nauky, obrucky,
Odpovedať
Profilova fotka
ked som tam bola osobne este nevedeli ako to bude, lebo menili managemant...ale prevadzkarka hovorila, ze maju aj navleky na stolicky a ze mi spravia aj vyzdobu, len este nevedela aku a za kolko...to vsetko este budem mailovat
Odpovedať
Profilova fotka
no to si mailom take veci zistis peyna - a ty z coho mas tie zachvaty?
Odpovedať
Profilova fotka
tak...a teraz mi vybuchla kadernicka...kurnik sopa...zas zhanat dalsiu...trafi maaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
benito - tak kadernicku snad najdes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej...ale nie tak blizko domu...budem musiet niekam cestovat a tym stratim cas...a zas nejaku "staru strukturu" nechcem....to sa uz mozem ucesat aj sama :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ivka zachvaty by som to nenazvala :-) , skor myslim ten pocit ze sa to uz blizi a ked ti zacne srdce pri myslienke na svadbu prudsie byt ...
Odpovedať
Profilova fotka
baby...v sobotu idem pozriet na wedding fayre....nieco ako u nas svadobny veltrh :)..to som zvedava :)
Odpovedať
Profilova fotka
peyna . viem ze sa to blizi , ale take prudsie bitie srdca ma snad chyti az neskor
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte dievcice. Vcera asi bolo vela roboty :). Musim konstatovat, ze modely siat ktore sa mi najviac pacia na slovensku nemozem najst...zapacili sa mi satky od maggie sottero, ale nasla som ich len na nete na predaj. A je to viacero modelov a nic tu nemame :(
Odpovedať
Profilova fotka
peyana - neboj najdes tie spravne saty
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka, co mas nove? dakujem za povzbudenie, ale popravde pre mna kedze budem cely den na nohach su dolezitejsie spravne sandalky. A konecne ich mam!!! Nasla som si ich na nete, lebo u nas sa sice ara obuv objednava, ale nechceli mi objednat, ze oni uz maju kolekciu zajednanu. tak som to riskla cez net a vyslo to. uz mam doma aj svadobne aj popolnocne (v albume) a su oboje skvele, vobec nelutujem. chcela som sice rikerky, lebo nimule leto si si dopriala drahsie sandalky...a stalo to za to, cele leto som v nich prechodila a nic ine sa mi nechcelo obuvat :). Len rikerky som nenasla ziadne biele. Tie ara co som objednala su takmer take iste ako rikerky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peyana - mam sa celkom fajn , mna momentalne trapria obrucky, viac nez saty , saty mam na sebe iba jeden den , ale obrucky sa nosia cely zivot idem i ja este do salona kde som si rezervovala saty , dostali novu kolekciu , tak sa tam chcem zastavit
Odpovedať
Profilova fotka
peya..nasla som jeden salon v Kosiciach..pozri si stranku http://www.maggie.sk/mainmenu.html
Odpovedať
peya, tak ako pise benito, v ke je salon so satkami maggie sottero...bola som tam, kocka je zlata... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak co ivka, padol ti vcera nejaky pekny model do oka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beni, adka: o salone v kosiciach viem, boli aj na vystave moja svadba v kosiciach, a dokonca maju predajnu v presove. mozno modely ktore nemaju v presove budu mat v kosiciach. Inak musim tiez povedat ze ta pani ktora predstavovala modely meggie sottero bola velmi prijemna a ustretova a hned mi poukazovala modely ktore by mi sedeli na moju postavu. Uz tam som si povedala ze sa tam zastavim. Zrejme si po presove zajdem aj do kosic :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
peyana - pekne satky maju ale ja ostanem verna svojmu salonnu
Odpovedať
Profilova fotka
A je to trebisovsky, alebo vranovsky salon?
Odpovedať
Profilova fotka
vranovsky - do trebisovskeho viac nevkrocim
Odpovedať
Profilova fotka
A ktory salonik? Nepamatam si ci si ho tu uz spominala ale zda sa mi ze ano. Preco nevstupis do trebisovskeho???? to znelo nejako nahnevane
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko baby!Ja budem mat svadbu 29.8.09 SNP to my doslo az ked som bola na slovensku a povdala pre sestrou a ta ze na SNP???ok teda na SNP! Mam svadbu v bratislave v hoteli Carlton.vsetko vybavujem s Uk a beriem si anglicana....problem mame zatial s kostolom .Hlavne s fararmi..........strasna birokracia ........ale dufam ze to stihame vybavit........este sa na tom len pracuje.Saty mam kupene uz pol roka a neviem sa dockat kedy si ich uz oblecem kupila som ich v New yorku USA aj so zavojom aj spodnickou vsetko .....uz len ich doletiet na SK. drzim palce vsetkym kockam aby im tento den vysiel...........xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Odpovedať
Profilova fotka
nada vitaj medzi nami...ja tiez vybavujem vsetko z UK :) ..apropo, mas vo vizitke zly datum :)
Odpovedať
Profilova fotka
peyana - salon sa vola Janka vo VT , v TV co sme boli tak ta pani bola taka neochotna , ze nam neukazala ani ziadne saty, vraj je este skoro nieco skusat nada - vitaj medzi nami SNP.
Odpovedať
Profilova fotka
Dikes za privitanie buduce nevesticky! benito5 to mas pravdu lebo asi pred pol rokom mala byt svadba 8.8.2009 ale potom sme to zmenili lebo v ten vikend je v anglicku bank holiday pondelok tak ze to bude lepsie a + budeme mat viac casu.........Tak teraz vsetko vybavene [skoro vsetko]na 29.8.09 Hlavne ze kostol nemame lebo sa to vsetko komplikuje tuna v Uk na pripravu ideme tuna a potom dostaneme certifikat ktory musim ist dat overit na slovensku ambasadu v uk a stym papierom za fararom v Ba .malo by to byt v kostole sv.trojice tak uvidime 3 mesiace dopredu staci zahlasit obrad tak som zvedava ci to stihame.
Odpovedať
Profilova fotka
no nada, my sme si kostol rezervovali teraz ked sme boli doma, teda vo februarym nastastie bez vacsich komplikacii...a nauky sme si dohodli tiez na SVK, uz sme absolvovali dbe sedenia...dve nas este cakaju..jedno v maji a jedno pred svadbou....my sme obaja slovaci, takze preto sme sa rozhodli pre slovenske nauky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Aj my mame tento termin. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?