Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
aha , ja ze ci tam sa neda aj nieco kupit
Odpovedať
Profilova fotka
Dá sa všetko od výmyslu sveta, čo len nechceš....aj objednať aj priamo kúpiť....no je tam naozaj všetko aj to, na čo sme nemysleli:)
Odpovedať
Profilova fotka
no super tesim sa tam , ides aj ty do KE , ako ste pokrocili ?
Odpovedať
Profilova fotka
Nejdem do ke, lebo na to nemáme čas...nedá sa.pokročili me tak, že hotové sú oznamka, menovky na stôl, pohre sme kupili, výzdobu máme zajednanú , sala a kamera +hudb to je jasnéé, menu máme ,nový kostol (menili sme), tortu máme, koláčiky už dávno, oblek máme.....len sa bojím , že som na niečo zabudla....neviem sa toho pocitu zbaviť...my sme fakt na niečo zabudli....
Odpovedať
Profilova fotka
tak ste dobre pokrocili , ake mate oznamka , nemas foto , a nemam ani sajnu ake chceme
Odpovedať
Profilova fotka
poradím ti štúio škerák....krásne oznamka majú...pošlem ti mailom, len ich sfotím:)
Odpovedať
Profilova fotka
ok dakujem
Odpovedať
no bambulky tak sa hlasim ;-) , vidim ze nam diskusia pomaly upada do zabudnutia:))) mam statnice uspesne za sebou :-D uz iba prax, diplomovka a druje statnice :-S :-N no snad nejak dobojujeme... teeeeda rok plny zmien to bude... aspon pre mna :-) ako pokracujete s pripravami??? ja sa chystam buduci tyzden omrknut saty v pp, tak uvidime ako pochodim...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adka, gratulujem a držím dalej palčeky. Šaty nechaj na prvý dojem....ver mi, ked sa ti niektoré zapáčia, nakoniec sa k ním vrátiš:) No my ideme predmanželskú náuku vybaviť....neviete ako dlho trvá príprava na krst a prvé sväté?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky babule...takze my dnes letime domov..huraa...a konecne sa pohnu vsetky veci....hned zajtra mame nauky..v pondelok ma caka zubar a potom uz len vybavovanie a skusanie siat :)
Odpovedať
Profilova fotka
adka - blahozelam , no s tymi zmenami sme na tom uplne rovnako lydka - netusim ako dlho to trva benito - urcite sa tesis , ze sa vrhnes na svadobne pripravy
Odpovedať
Ahojte všetky nevestinky, tiez som sa chcela k Vam pridat, a mat svadobny den 29.8.2009 ale po obvolani matrik v Bratislave nam bolo oznamene, ze mestsky poslanci odsuhlasili v Bratislave, ze dna 29.8.2009 sa nesobasi :-( tak som z toho velmi sklamana, lebo tento datum mal byt pre nas dnom D a teraz musime si premysliet inym datum. Co uz. Tak tym co tento datum vysiel, drzim palce nech sa Vam to krasne vydari.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lubicat - no s uradnym sobasom maju holky problem , ale s cirkvnym nie , vy si uzijete krasny svadobny v iný den
Odpovedať
ivka diky, este sme skusali v dedinke pri bratislave, tam by s terminom 29.8. nemali mat problem, problem je len v tom, ze v tom case su aj dovolenky, tak sa musime najprv dohodnut s pani na matrike. a co sa tyka cirkevneho sobasa, ten sme nechceli, nie sme natolko veriaci, aby sme mohli mat sobas v kostole. a mat sobas v kostole len preto, ze je to tam tam pekne sa mi nezda vobec fer. clovek by mal byt veriaci ked chce mat sobas v koste. juj, nejako som sa rokecala :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, podla toho co som videla na nete, tento rok sa svadobny veltrh v Kosiciach nekona....viete niektora o tom nieco? Kona sa len v Blave, Banskej, Ziline, ale v Kosiciach nie....
Odpovedať
Je rozdiel Svadobny veltrh a Vystava Svadba, ktora bude v Kosiciac v Hiltone.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem, tak teraz som si to už našla. Na stránke mesta Košice pod výstavami totižto žiadna nebola uvedená....ale bude 1.3. v doubletree. A našla som ešte jednu výstavu 21.3. v Poprade..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se pridavam do diskuze. Dneska jsem behem dopoledne zmenila celou svatbu. Mela byt 5.9. na radnici a takto je o tyden driv a na zamku Lesna u Zlina.
Odpovedať
Profilova fotka
susanka - viitaj medzi nami
Odpovedať
Ahoj nevesticky... ja len oznamujem, ze keby mal februar 29 dni, tak o 6 mesiacov mame svadbu :-D ale kedze nema, tak hlasim den dopredu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, tak vcera som bola na vystave svatba v Kosiciach. Musim uznat ze to tam vyzeralo skvele....boli ste niekto? Priniesla som nam odtial zlatobiele pierka a zlate balony....zvysok (pohare, oznamka, obrucky, torty, saty)sa dal tiez vybrat, ale bez draheho to nebolo ono....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babule...tak uz som s5 v Anglicku.....za tych par dni doma sme stihli absolvovat nauky s fararom, vybavit matriku a faru, zajednat tortu, pokecat o vyzdobe a kytici s nasim "kvetinarom" Gurum, dohodnut podrobnosti s fotografom a starejsim, podebatovat s kadernickou....uff...celkom to uslo...vyskusala som aj zopar siat, aspon viem ake mi sedia a comu sa mam vyvarovat...dnes som pisala asapovi, ze chcem saty podla fotky, odpoved zne: nie je problem a cena polovicna ako za pozicania na SVK...no nie je to super :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooj benito, zda sa ze ste mali predsvadobny maraton. A stihli ste toho pekne vela. Kto, alebo co je asapo?
Odpovedať
Profilova fotka
asap je cinsky predajca svadobnych siat...sije ich na mieru, podla rozmerov, ktore mu posles ....niekde je tu tema ..asapbuy...hodne dievcat odtial objednava saty :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez bola v KE na vystave
Odpovedať
peyanka ja som vyslala mojho draheho nech mi to tam pofoti aspon, lebo ja som nemohla ist co veeelmi lutujem :-( no co uz ked sa nedalo :-| drahy vravel ze by sme isto vybrali aspon obrucky, lebo ze mali zlavy... no skoda :-S inak ze zaujimavo tam vyzeral medzi tymi babami :-) benito vidim ze ste mali vybavovaci pobyt na Slovensku a asi ste si to tu dlho neuzili hmm??? inak ja tiez som uvazovala nad asapom, ale som chcela mat istotu, ze budu presne take ake chcem a som sa trosku bala riesit to takto... aj kvoli mojej angline :-N
Odpovedať
Profilova fotka
adka - podla mna tam boli velmi drahe zlatnictva ,
Odpovedať
Profilova fotka
adka...ja som sa rozhodla pre asapa aj z toho dovodu, ze dat za pozicanie siat 400eur sa mi zda fakt prehnane...navyse, nevies kolkokrat boli tie saty uz pozicane....moja naglina tiez nie je na tlmocnicke sluzby, ale toto hadam zvladnem...poslala som mu fotky tych siat spredu, zboku ..su dost detailne...napisala aky chcem material a velkost...priblizne..no a hla..cena 165eur vratane postovneho....za usetrene peniazky si mozem dovolit kupit nieco ine :) veru, Slovensko sme si moc neuzili...boli sme doma dva tyzdne, ale z toho som bola tyzden bez zubov, kedze sa mi robili nove...tak som moc nemohla vybavovat..iba ak ako Michael Jackson, so satkou na ustach :)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka....mas nadherne svadobne topanocky :)...neporadis mi, kde zohnat nejake na nizsom opatocku? :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem benito , na ja som ich kupovala u nas , tak asi ti velmi neporadim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?