Menu Forum

Svadba 29.10.2011

(zamknutá)
4. okt 2011
fotoportrét
fotoportrét
lucla
5
Registrovala sa 12. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Skalica.
fotoportrét
fotoportrét
lucla
5
Registrovala sa 12. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Skalica.
 Ahojte baby, chcem sa spytat tych co mali svadbu v tomto termine ako boli spokojny s pocasim a ako prebiehalo fotenie, a dievcata ktorych len svadba v tomto termine caka nemate obavy, ze uz bude zima? Ja som mala termin naplanovany na 3.9.2011 ale vcera nam druzba odriekol pretoze dostal k narodeninam dajaky pobyt a vychadzalo to prave na nas termin. Zhanali sme ineho druzbu ale vsetci mali obsedene ani jeden nebol volny, tak sme museli svadbu presunut na 29.10.2011. :( Po pravde mam s tohto datumu trochu obavy. Co hovorite?
29. jan 2011 o 13:05  • Odpovedz
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
konvalinka9
Registrovala sa 21. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 2 priateľov. Snina, okres Snina.
fotoportrét
fotoportrét
konvalinka9
Registrovala sa 21. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 2 priateľov. Snina, okres Snina.
 ahoj Lucla, az teraz som nasla "konecne" niekoho s tymto terminom. Ja som si tiez musela ten svoj zmenit kvoli okolnostiam a ideme na to az 29.10. emoticon Hladala som mnozstvo diskusii o oktobrovej svadbe a tie, ktore mali zaciatkom oktobra, tak pisali, ze este neboli farebne stromy a tie, co mali svadbu v strede oktobra, tak chvalili, ze priroda bola nadherna a aj pocasie. Takze dufam, ze aj koniec oktobra bude farebny emoticon Dazd mi osobne nevadi, lebo to sa neda nijako ovplyvnit a prsat moze aj v lete emoticon Ako si na tom s pripravami? Ja som mala statnice a vsetko som odlozila, ze az potom.. takze mam len zaklad (kostol, sala, hudba..), ale ostatne zhanam.
20. júl 2011 o 10:09  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
20. júl 2011 o 15:25 • svalika1
fotoportrét
fotoportrét
ooo
57
Registrovala sa 18. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 6812 príspevkov a 12 albumov. Má 47 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
ooo
57
Registrovala sa 18. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 6812 príspevkov a 12 albumov. Má 47 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 temu zamykam. pokracovanie tu:
http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/svadba-29-10-2011-vydava-sa-vtedy-niektora/
4. okt 2011 o 09:38  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.