Svadba 28. máj 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! V diskusii som nenašla práve tento dátum svadby, tak dúfam, že sa nás tu nájde viacero, ktoré majú 28.5.2011 svadbu. Podelia sa o svoje prípravy, príp. poradia bez ohľadu miesta konania svadby. Som zvedavá ako ste na tom s prípravami, kto má koľko toho už prichystané, vybavené, nakúpené :-) Tak píšte, píšte ako ste na tom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame tiez svadbu 28.5.2011, chcela som nejaku 8 v datume, mno a tento datum mi ucaroval :) Dominika aj ja som chcela fialovu vyzdobu a tiez mi mama vravela, ze je to pohrebna farba...potom som zacala pozerat vyzdoby na tejto stranke a preorientovala som sa na cyklamenovu v kombinacii so zelenou...mno tak uvidim ako to dopadne...uz sa velmi obaja tesime na ten nas den D, ale pred tym este bude treba vela vybavit... tak vela energie a napadov nevesticky nech je to ten najkrajsi den :)
Odpovedať
Profilova fotka
takže 65 dni a my sme pokročili takto: mam sv. šaty a závoj snubenec ma oblek, topanky, košelu, objednane obručky hotovy navrh na oznamenie, dnes sa ide tlačiť objednane kolače kúpené víno a alkohol a nealko dohodnutá sála a catering dohodnutý fotograf, kameru nechceme kúpené pierka výzdobu usilovne pripavujem objednana kadernícka objednana ziva hudba aj dj kúpené saty pre mamu chystám sa v najbližsej dobe: vybrat a objednat tortu kúpit topánky k sv. satám potvrdiť kvetinárku kupit popolnočky + topanky vestu a kravatu pre milého odoslat zoznam zelaných piesní dj-ovi objednať bižu k sv. satám načo som este zabudla?......pište
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika53 ja som si tiež vysnívala fialovú farbu výzdoby. Tiež mi vraveli že pohrebná farba. Ale nedala som sa odradiť - fialová v kombinácii s abielou je krásna a veľmi sa mi páči - všetko ladím do tej farby a kombinácie. Možno keby bola v kombinácii s čiernou, tak by to bolo pohrebne , ale s bielou nie. Mne sa to páči a budeme to tak mať. Videla som veľa fotiek zo svadby v takejto farbe a veľmi sa mi pačilo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a baby, ten čas znova pokročil! máte už všetkko alebo vám ešte niečo chýba? lebo mňa už pomaličky chytá stres, viacero vecí mi chýba ešte.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska265 neupustam uz sa pripravuju veci vo fialovej farbe takej jemnuckej a suhlasim ze v kombinacii s bielou je nadherna..:-) na mna posobi tak jemne a prijemne no krasne... ...a mna este stres nechyta a to mi treba este oznamenia ktore sa vybavia dufam do stredy....potom menovky na ktorych zacnem zachvilku pracovat ...svadobne topanky...nemam este vybratu kyticu ...ani kvety na vyzdobu ..nemame vybrate menu na hostinu ...a mozno este nieco by sa naslo no dufam ze tie podstatne veci stihnem do konca aprila ...a ked nie tak potom ma bude chytat stres..:-DD
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika53 no to stým svadobným menu, máme aj my problémy. Drahý stle zháňa lacnejšieho dodávateľa - takže nie len presné menu ale aj dodávateľ ešte stále nie je. a menovky som tiež ešte nezačala robiť. a oznámenia si robím sama, tiež ich ešte nemám všetky porobené - teda takmer žiadne, takže tento týždeň by som ich chcela dorobiť. kyticu viem akú chcem, len kvetinárstvo nemám vybraté. popolnočné šaty ešte nemám ani objednané a budúcemu manželovi košelu treba kúpiť. :-) snaď to všetko stihneme a zvládneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ika84 tak ty si asi geniálna, mne ešte toooľko vecí chýba. v tom tvojom zozname ma nič nenapadlo, že čo by ti tam chýbalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá. Pripájam sa aj ku tomuto krásnemu dátumu. Čas sa nám už poriadne kráti, ale stres ma ešte nechytá. Máme vybavené: kostol, sálu, svadobné šaty, obrúčky objednané, kaderníka, fotografa, kameramana, DJa, oznámenia. Stále nám plno vecí chýba a mám pocit, že zoznam sa stále predlžuje, nie že by z neho odbúdalo :) Pre ženícha ešte nemáme oblek, topánky nemáme ani jeden, to sú veci, čo ma teraz najviac tlačia, Tento týždeň budeme mať stretnutie s fotografom, aj stretnutie kvôli výzdobe a menu, takže zase niečo odbudne :) Nech Vám prípravy pekne idú.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mne este stale chybaju oznamenia a pozvanky, kadernicka, vyzazistka, menu a saty na prezlecenie, co je asi najvacsi problem a moj drahy este stale nema vybavene papiere na svadbu a nemame ani podanu ziadost. Ale inak sme v tazkej pohode :o))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak na mna pomalicky zacina doliehat stres. Ale mame za sebou stretnutie s fotografom, ktoré dopadlo super, vo stvrtok nas caka kameraman, vyzdvihnut oznamka, dohodnut menu...A konecne by sa patrilo uz aj na matriku zajst :-|
Odpovedať
Profilova fotka
takže my už máme aj rodinu popozývanú, uz len pár jedincov a je to vsetko :-D došli nám obrucky a už aj svadobné topanky mam aj bizu k satam, uf dalo to zabrat. A este jedna pozitívna správa, krásne sa mi plet vyčistila=) Ziaden stres stále nepocitujem, skor stale viac a viac lásky...je to nádherný čas :-)
Odpovedať
ahojte, aj my mame vybraty tento terminik, bo pre nas je ten maj uz akosi osudovy. :) ja mam pocit, ze co sa tyka priprav akosi stagnujem uz. ak som nic nezabudla tak uz nam chyba len drahemu kosela, mne nausnice, samodrzky a vinko, nealko. :) a ako pozeram tak som pomaly jedina co uz ma polovicu oznameni rozdanych. :) a este dumam ci samodrzky ano alebo nie. vy ste ako na tom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som za samodrzky, tie uz mam aj doma :-) aspon nieco
Odpovedať
@pakopavuk1 samodrzky aj podvazok bude? :)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze bude bez toho to nejde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pakopavuk1 nič si z toho nerob, oznámenia, nemám ani ja ešte dorobené. šaty na polnoc ešte nemám ani objednané, ani topánky k tomu. Drahému sme len minulý týždeň kúpili vestu do obleku ale košelu stále nemáme. kostol máme síce vybavený ale na matrike sme stále neboli spísať tú zapísnicu či čo sa to tam musí spísať.
Odpovedať
Takze mi mame svadbu 28.5.2011 a vybavene už mame vsetko stihli sme to vsetko za 2 tyzdne koli priatelovi lebo chodi prec na kamione.....
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka565 tak to ti veeeľmi blahoželám. to je fakt super. ja všetko riešim sama, viacmenej bez pomoci. Snúbenec mi v tomto moc neppomáha - má veľa roboty na dome, ale teda ešte zopár drobností mi stále chýba. :-D a kde máte svadbu?
Odpovedať
No tak svadbu mame v Hruštíne okres Námestovo,mame 22 ludi ale na druhy den mame posedenie s ostatnou rodinou a priatelmi.Mame ju na chate v krasnej prirode.Vyzdobu som si tiez zvolila bielo-fialovu vsetko bude vlastna vyroba x-) .A vy mate kde svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka565 tak mi máme svadbu v Miloslavove, kúsok od BA v kultúrnom dome - pomerne novom. máme 37 hostí + hudobníci. tiež si všetkú výzdobu robíme sami, vyrábam všetko možné , čo sa dá. tá fialová je podľa mňa krásna kombinácia :-D A niekde vonku, medzi prírodou to musí byť krásne. škoda, že sa aj u nás nedá také nniečo zrealizovať.
Odpovedať
najskor som chcela mat velku svadbu,ale kedze cakame babo tak je to aj pre mna lepsie ze to je tak ako to je ,po svadbe ak vsetko vyjde chceme zacat stavat dom no uvidime.No a fotit sa idete kde? :-) My sa ideme v namestovo na jeden ranc kde su kone len dufam ze nebude prsat lebo moc sa mi nepacia fotky v ateliere....
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka565 jeeeej, gratulujem a ticho závidim, my sa tiež už pár mesiacov pokúšame, ale zatiaľ sa nedarí :-( . fotiť sa ideme tiež von do prírody - pri dunaji, a je tam taký lesík kde chodievame na prechádzky a páči sa nám tam. tiež sa mi veľmi nepáčia ateliérové foto, takže pevne verím, že bude pekné počasie. :-)
Odpovedať
No my sme si to neplanovali a vidis ale no uz sa velmi tesime.Ja som si vzdy planovala vsetko a nevyslo mi to no a teraz kedze som uz skoro v 6.mesiaci tak je to super pocit.mam len obavy aby som moc nepribrala do svad,siat zatial je to v pohode. 8-) My sme spolu uz 6 rokov a ja som uz aj rada a vy ste kolko :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka565 nozaj blahoželám a prajem všetko dobré. verím, že je to krásny pocit :-) . my nie sme spolu až tak dlho - sme spolu vyše dvoch rokov, ale už máme spolu domček v ktorom už skoro rok spoločne bývame, takže už sa aj trošku patrilo zosobášiť sa a veľmi sa tešíme obaja. a potom dúfam, že sa aj nám pošťastí :-D . a obrad kde budete mať? v kostole či na úrade?
Odpovedať
Dakujem moc neboj budem drzat palce nech sa Vam to babo podari.No obrad mame v kostole neskor ked budeme mat foto tak tu vsetky hodim potom si pozri dufam ze aj ty po svadbe...........A vy mate kde obrad
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka565 jasne, určite sem dám foto po svadbe. obrad máme v kostole, hneď oproti sále kde máme potom hostinu. a akým štýlom máme podávanú večeru? nejak formálne alebo tak voľnejšie? keďže to máte na chate , tak preto sa pýtam. rada si potom pozriem foto!
Odpovedať
no tak chata patri mojim rodicom my ju vlastne aj prenajimame pozri si stranku www.chata.teta.szm.sk no a vlastne mamina povedala ze bude varit, vari užasne dobre :-) vlastne bude predjedelo,polievka,zemiakovy salat,americke zemiaky a ryza +mäso v pace no a vecer okolo 21.00 bude kapustnica.Mamina zajednala 2 casnicky co nas budu obsluhovat.A vy idete co podavat? :-DSkoda ze sa nepozname myslim ze by sme si mali o com pokecat.......... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka565 tiež si myslím :-) tak my dodávateľov stále riešime, vyberáme medzi dvoma dodávateľmi - ale bude predjedlo - asi plnená broskyňa /alebo paradajka, polievka - vývar, a hl. jedlo - bude sa podávať na väčších misách, aby si každý zobral čo chce a koľko chce - a bude tam - klasický brav. rezeň, plnené kuracie prsia, pščené kuracie stehná, ryža, zemiaky + šalát a druhá večera bude formou švédskych stolov - studené mysi - syry, salámy .... mini rezne atď. :-)
Odpovedať
waw to je super mnam uz teraz by som si dala...........no a obrucky mate ake ja som volila biele zlato
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka565 no ja som chcela tiež z bieleho zlata,a le nepodarilo sa mi zohnať také aké by som chcela, za rozumnú cenu, takže sme použili naše straé zlato a požili sme ho na výrobu našich obrúčok - žlté zlato - dve tretiny matné a jedna leská + moja obrúčka má v sebe diamantík.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?