Svadba 26.9.2009. Kto má vtedy?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Kto má vtedy svadbu?
Odpovedať
ahojte, tiez mam , teda mame aj s mojim drahym :-) svadbu 26.9.2009 v Kosiciach
Odpovedať
Uz len 8 dníííí :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to tiez pocitam ;-)
Odpovedať
Boooze, to je dnes den.... :-) Vsetkym z celeho srdca drzim palce :-) :-) :-)
Odpovedať
Ako to dopadlooooooo? :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte, mozem sa pridat? tiez sme to odpalili pred siedmimi dnami ;-) ake ste mali tu na vychode pocasie? Nam vyslo absolutne dokonale pocasicko, vyborna atmosfera a divoka zabava :-D
Odpovedať
ako tak citam predchadzajuce prispevky, vsetky ste mali tento datum premysleny aspon pred rokom....my sme sa rozhodli len pred tromi mesiacmi :-N Ale vsetko nam vyslo podla predstav, bez stresov. Tak sa tesim na vase dojmy a hlavne fotky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky,,, pocasie bola naozaj krasne na ten nas svadobny den... (Nitra a okolie)... vsetko dopadlo dobre...vratane zabavy....koncili sme o 6ej rano :-)) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
popoluskaxy: prave som si pozerala tvoj album...tie obrucky su naozaj nadherne, dobry zlatnik by nemal problem ich vyrobit, len treba takeho najst....ten nas bol dobry (Sala). Topanocky som mala podobne ako mas v albume - boli naozaj pohodlne (vobec netlacili a ani nohy neboleli)... len skonciili dirty.... ALL: UBEHLO TO TAK RYCHLO, ALE BOLO TO KRASNE.... ;-)
Odpovedať
ahoj andreyca, tak s topankami som dopadla podobne, totalne cierna podrazka a sedy zvrsok :-| uplne som ich vytancovala :-D
Odpovedať
a dakujem za pochvali obruciek. Teraz ich s radostou nosime :-) Urob si aj ty album, nakuknem don
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak my to tiež už máme za sebou ale vrátila by som to bolo fakt super každy sa dobre zabaval a všetko dopadlo super ako sme si to predstavovali
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tak dufam, ze nam tento datum prinesie len same stasticko v manzelskom zivote ;-) pridajte nejake svadobne fotky, ja som ich zopar pridala.... :-)
Odpovedať
ahojte ,tak aj my to máme už za sebou,juj svadba bola supeer podľa predstáv,len fotky neviem kedy budú. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak mi už máme foto tak môžte mrknúť ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?