Svadba 26.9.2009. Kto má vtedy?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Kto má vtedy svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
:-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa do klubu: Svatba 26.9.2009 :-)
Odpovedať
vitajte nove nevesty :) ja sa chcem spytat,ze ci uz niekto z vas ma uz vybrate aj svadobne oznamko....dajte nejaky typ :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dlho som tu nebola :) na margo toho oznamenia, ano mam vybrate je z netu, kon.stranka - www.psgrafika.sk... Ako ste na tom s pripravami? Ja mam len salu, kostol, fotografku, kameramana a DJ :) + SPZ-tku :). Na buduci tyzden idem objednat pohare... Inak nic nemam. Kamaratka sa mi vydava, 6.6.2009, tak zacnem okolo toho behat az po jej svadbe, hadam to stihnem :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, aj ja sa pridavam k datumu a stale viac a viac stresujem :-)
Odpovedať
noo na mna stresy zatial neprisli.. aj ked niektore veci uz bude treba zacat nahanat vo velkom, az sa to postiha :-)
Odpovedať
nebezpecne rychlo sa to blizi..
Odpovedať
ahojte aj m y mame ten termin dufame ze je to ten pravy termin :-)
Odpovedať
ahojte...no ako tak sleduje ten den nás bude velmi vela stastných...26.9.2009 ,, ale chcela by som pripraviť rozluckovu party, ale potrebujem aj nejaký text,,nevie nejaka buduca nevesta o nejakom linku??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata :) veru, veru, akosi sa nam to blizi :) ...zatial nemam stresy, ale pride to :) najlepsie, ze vsetko uz mam, len obrucky nie :):):)
Odpovedať
zuzzikk:tak to máš najvyšší čas na obrúčky,lebo to trvá tak mesiac a už ste posielali oznámenia
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, tak aj sa k Vám pridávam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Máte pravdu, že sa to pomaly blíži... my tiež ešte nemáme obrúčky, pre oznámenia, teda iba pre návrh si ideme ešte len zajtra, dokonca ešte nemáme ani hostí spočítaných 8-) , no najvyšší čas s tým čosi robiť... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
majkova13 - :-) fuha :) tak to ti nazavidim :))))) toto uz mam za sebou ale drzim palce mirkamurko - ahoj, obrucky ideme vyberat na buduci tyzden :) aj oznamenie uz rozdavat, ja uz mam oznamenie doma asi 2 mesiace :))))
Odpovedať
ahojte,tak nam sa podarilo obrucky kupit hned ako sme si ich vyberali..mali nase velkosti a cena bola super tak to bolo rychle rozhodnute a vybavene:) oznamka este len ideme davat dokopy lebo si ich tvorime sami... no a uz nas caka len poucenie na fare a vybrat menu v restike :) drzim nam vsetkym palce aby sme vsetko stihli nacas vybavit a aby bola svadba vydarena :)
Odpovedať
Ahojte, som s Vami tiez na jednej vlne.....26. september to isti....tiez sa trapime s obruckami. A este svadobne pierka nam chybaju, a zenichove lakovky, a stuhy na auto, a ine veci. Vlastne by sme si mali trochu svihnut. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Popoluska, pohoda, my sme sa k takýmto veciam ešte ani nedostali... 8-) ale polovica oznámení je už rozdatá, tiež sme mali vlastnú tvorbu... :-D editka, tebe to ako fajn vyšlo, rovno na meniny 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
popoluska, odkiaľ budete mať obrúčky? a svadobné pierka? Ja som videla pekné sv.pierka aj na nete za dobrú cenu, tuším 0,25EUR alebo v jednej svadobke v PE, tiež okolo 0,25-0,30EUR...
Odpovedať
majkova obrucky budu mozno z Kosic, kedze sme teraz tu, pripadne z Banoviec z jedneho zlatnictva, mame predstavu a predlohu z netu, tak neviem ako to nakoniec vsetko dopadne. uz som zvedava. a co sa tyka pierok, asi to budem riesit az posledny tyzden pred svadbou a to tak, ze u mojho dedka natrhame kruspan, pridame malu latkovu ruzicku a previazeme stuzkou. nechcem tie, ktore maju v kazdom salone alebo galanterii. tak drz palce :-N
Odpovedať
Ahojte, no, ako tak pozeram, nie som sama, ktora nema obrucky, este sme ziadne ani len pozerat neboli....Hm, najvyssi cas....Inak ako velka svadba vas caka? Kolko hosti budete mat? Vsetkym z celeho srdca budem drzat palce. No a aj pocasie by nam mohlo vyst :-) 8-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Dávno som tu nebola...pozeram, že sa to tu celkom rozbehlo a pomaly sa blíži aj náš deň - od zajtra o mesiac... Asi už začínam mať ten "lechtavý" pocit v žalúdku... Prečítala som si Vaše prípravy...ja (teda my) sme na tom tak, že obrúčky sa nám robia (boli sme na skúške u zlatníka) a oznámenia sú pre pozvaných hostí chvalabohu rozdané a rozposlané všetky. Ešte doručiť oznámenia ostatným.... Ešte si musím pozrieť nejaké pekné a hlavne pohodlné topánočky...a šaty (popolnočky) aj s topánočkami... Dlho som váhala akú kytičku si vyberiem, ale už v tom mám viac menej jasno, takže ju len objednať... Bejby9: my budeme mať takú väčšiu svadbu - pod 100 ludi sa asi nedostaneme... a to pocasie dufam bude pekne - ked sa budeme vonku fotit... popoluskaxy: s pierkami som na tom podobne... krémová ružička a niečo zelené, najskôr ten krušpán... :-) DRŽME SI PALEČKY... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) My budeme mat priblizne 120 ludi (plus-minus). Na svadbu uz mame skoro vsetko...dnes som konecne zohnala topanky k satam po redovom. Vlado potrebuje este koselu po redovom a zase cakame na oznamenia, lebo tie co nam urobili, tak spravili s chybami - iny datum a bez adresy. Takze tak no :-| A inac uz by sme mali mat vsetko si myslim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) tak konečne sa našli baby, čo majú toľko hostí, čo my... už som sa bála, že to len my sme sa zbláznili.... :-D čo sa týka pierok, samozrejme, že krušpán nesmie chýbať ;-) oznámenia sú už rozdané - hosťom, len poposielať ostatným.... :-p obrúčky máme na pláne dnes... šaty popolnočné sú doma... ešte k nim topánky kúpiť svadobné topánky mám, dokonca aj jedny na prezutie ;-) o výzdobu sa postará kamarátka... budúci týždeň sa máme stretnúť s kuchárom a starejším... No ešte chýbajú nejaké "detaily"... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ved ludi treba...nech je zabava ;-)
Odpovedať
No fajn, takže sme na tom podobne...aj my budeme mať okolo 110 hostí....To bude mať kameraman radosť ako poznám našu bláznivú rodinu, známych a kamarátov :-) :-) :-) hurá, obrúčky sú doma.....už len topánky k popolnočným a nejaké drobnosti dotiahnuť....Ja tak strašne nechcem byť nervozna, ale nijak to neviem ovplyvniť....pomóóc... :-) Jááááj, toto si určite pozrite...... http://www.youtube.com/watch?v=clw7SA...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte baby, ako ste na tom s pripravami?? my pomalicky doladujeme posledne detaily, len stale rozmyslam ci som na nieco nezabudla.. no najviac ma asi stve ze drahy este nema oblek :-( v stredu ideme zhanat, snad sa podarii nejaky vybrat
Odpovedať
Nooo, tak nad tym, ci mame vsetko rozmyslam stale aj ja...este nejake drobnosti chybaju...no dufam, ze sa cim skor doriesia.... Pre lenusskaa: drzim palce pri vybere obleku, nech vam to vyjde ako nam :-) ...My sme kupili druhy, ktory si moj priatel vyskusal....(tak isto to bolo aj s mojimi satami) Vela stastiaaaaa :o) Neskutocne to letí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my uz mame vsetko doma :-) Uz len dokoncujem masle na lavice do kostola :-D A malo by to byt vsetko :-) Uz len 10 dniiii ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?