Svadba 26.9.2009. Kto má vtedy?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Kto má vtedy svadbu?
Odpovedať
pozeram ze tento datum nie je moc oblubeny :-)
Odpovedať
čawte aj ja budem mať tento deň svadbu,aj keď sme ju chceli o týždeň skôr ale už bolo všetko zajednané,tak sa budem vydávať deň po mojich narodkách.
Odpovedať
Profilova fotka
mirkamurko....my sme tiez chceli najprv o tyzden skor, ze taky pekny datum...ale potom ze 26., lebo moj drahy ma 27. narodky :-) tak sme to nejak tak pospajali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja mam v tomto termine tiež svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaa...uz mam aj svadobne topanocky ;-)
Odpovedať
gratulujem k topanockam :-) ja o tych mojich zatial nemam ani poriadnu predstavu.. viem len ze nechcem vysoky podpatok.. a furt cakam kym si vyberiem saty, az mi to k sebe pasuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dakujem :-) ja som tiez nemala velmi predstavu, jasno som mala akurat tak v tom opätku ;-) sice je o trosicku vyssi nez som chcela, ale aj tak su pohodlne :-) a najprv som tiez cakala, ze az si kupim saty, ale nejak som neodolala :-) takze uvidime no ako to nakoniec dopadne aj so satami :-)
Odpovedať
Caute, aj my budeme mat svadbu v tento termin a hadam aj mame uz vsetko vybavene. Sme v zahranici boli sme doma na 3 tyzdne. Zajednali sme kostol/mame uz aj po nauke/,Dj,salu,kamera,fotograf,aguentura na veskeru vyzdobu a kvety/kytice/,obrucky,saty/aj na redovy, po redovom/,oznamka roznesene,kadernicka,kozmeticka /make up vyskusany/vybrane,3 pary topanok kupene,perka usite,bizu,vino,krabice na vysluzky kupene,upresnit pocet kolacov. Obehala som sa teda dost, aby som to vsetko stihla.Ale kedze sa na svadbu tesim behala som s radostou. Hadam uz len malickosti.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... pridavame sa tiez k tomuto datumu ;-) . aj my to chystame na tento den, ale zatial mame len salu a kostol, ale pracujeme na ostatnom :-N. drzim palce aj ostatnym v pripravach
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky tak ja sa tiež k Vám pripájam my sme sa tiež rozhodli na tento dátm no tiež sme chceli o týždeň skôr ale už hudbu sme nezohnali a v deň svadby budem mať meniny tak moj drahý aspon si to nejako zapamätá ved viete aký su chlapi. No s prípravami je to takto máme už sálu, hudbu, kameramana, fotografa, aj kostol, tak to je hlavné tu na východe to treba skoro rok do predu plánovať tak ale to základne máme to je základ už iba také prkotinky budeme musieť doplniť. držím Vám všetkým prsti aby sme to zládli podľa naších predstáv no a od dneska to je už iba 209 dní papa
Odpovedať
jeeej, pozeram ze sa nam to tu akosi rozrasta, vitam nove nevesticky :-) uff trosku som zostala zmatena tym cislom, ze uz iba 209 dni.. to ubehne ako voda, ale uz sa nemozem dockat :-) my mame tiez tieto zakladne veci, ako salu, kostol, kameramana, fotografa, hudbu a kolace zhruba povybavovane a pozajednevane, dokonca aj obrucky su uz "doma" u priatela :-) zostava len strasne vela vselijakych drobnosti, momentalne riesim vyber siat a farbu vyzdoby, tazke rozhodovanie v oboch pripadoch :-N
Odpovedať
ahojte...nuz aj ja mam v plane mat svadbu 26teho,bola bz som rada ak by mi to vyslo kedze v tento den mam aj meniny a dokonca moj priatel ma v ten isty den aj narozky :) bolo by fajn mat este aj svadbu :) zacinam si v podstate este len zistovat kam treba ist ako prve a tak..... uf ale ak som si citala vase odkazy tak ste ma trochu vystresovali:) kolko toho uz mate vybaveneho..az sa bojim ci to do septembra stiham :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj editka29, zatial nemusis robit paniku, este mas na vsetko dost casu :-) a s terminom by ste to mali fajn, aspon by drahy nezabudal na vyrocia ;-) medzi prvymi treba urcite poriesit salu, kostol a "ludi" - foto, video, hudba.. a vraj aj tetu cukrarku, aby si poznacila datum.. pri troske stastia a sikovnosti sa to da v poho zvladnut aj za jeden den :-) potom ostavaju este saty, oznamka, pohare, obrucky, vyzdoba a mnozstvo vselijakych inych drobnosti.. je celkom fajn ked si tu registrovana a obcas kuknes do planovaca, az na nieco nezabudnes :-) vela stastia pri vybavovani
Odpovedať
diki za povzbudenie :) mozes mi prezradit ake pohare treba vybavit?? ved to vsetko maju v restike nie ?:) ja totiz planujem uplne taku svadbu,ze obrad v kostole a potom uz len nejaky obed respektive vecera a hotofka...ziadny fotograf,kameraman a hudba..proste uplne komorne to oslavime a je to... ako to co som tam niekde citala,ze 7000eur...to teda ee.. :-) tak dufam,ze o to vsetko to bude lahsie a rychlejsie vybavene :)
Odpovedať
pohare pre nevestu a zenicha, ak by si chcela nejake specialne na pamiatku (na ktore bude potom sadat prach) :-) ak planujete len take komorne, s tym veru vela vybavovaciek mat nebudes.. a urcite nemusis stresovat ze casovo nestihas :-) kolko planujete ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
Ajojte nevesticky aj my mame termin svadby 26.septembra 2009 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte aj my mame termin na 26.9.2009 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky pridávam sa do vášho klubu ako vidím neleníte a pilne pracujete na prípravách, šaty máte už za rezervované alebo vyhliadnuté??
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam zopar noviniek ;-) su v albume mojom :-) mozete omrkat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kočky ako pozerám tento termín je oblúbený...xixi aj my by sme chceli mať svadbu v tento deň.....všetkým vám želám aby vám všetko po čom túžite vyšlo tak ako si to predsatvujete ;-)
Odpovedať
ahojte tak ja som bola tento tyzden uz na fare a teda uz naozaj mam termin 26.9.09 o 15tej :) yessss :) a dala som si to aj s omsou ale teraz rozmyslam,ze asi to zmenim a bude len obrad :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) aj ja mam datum 26.9.2009 :) zatial mam len salu, faru, fotografku, kameramana a DJ :) ostatne az okolo juna-jula :)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne pozdravujem všetky nevestičky.... ;-) najprv som prečítala ako ste na tom Vy....ja som si vybrala pôvodne dátum 19.09. (ako ste tu tiež niektoré písali), ale keď sme na druhý deň volali kvoli objednaniu sály, tak "som cvakla naprázdno" - bola už obsadená - zobrali sme teda ten nasledujúci dátum (26.09). Potom sme boli aj na fare zajednať čas obradu resp. omše (to sa ešte rozhodneme) na 16:00..... a potom máme vybavené ešte hudbu, kameru, starejšieho a výzdobu sály (vybrali sme si maslovú farbu)...čo sa týka fotos, tak neviem, lebo drahý hovorí, že sa na fotkách nevie "tváriť"-tak to ešte uvedíme, či budú len také amatérske-poloprofesionálne alebo aj profesionálne. Tento mesiac by som chcela obehať aj šatočky....trošku ma pribrzdila nemocka, ale už som "mobilná a práceschopná", tak sa na to môžem zasa vrhnúť (do príprav). "V rodine" mám aj kaderníčku, len sa jej musím opýtať, či by mi spravila nejaký svadobný účes (lebo predpokladám, že bude česať celú rodinu), alebo si nájdem nejakú inú (čo by asi bolo aj načase) ... a podľa toho si vyberiem aj kozmetičku/vizážistku, aby som nebehala z miesta na miesto (aby to bolo podľa možnosti blízko). :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz mam dalsiu vec na svadbu :-) Dnes mi z Quelle prisli saty na redovy :-) Ked ich odfotim, tak tam do albumu fotku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mam termin 26.9.2009 - VT,
Odpovedať
Profilova fotka
antonia.roj • Včera o 20:12 Je tu niekto s rovnakym termínom svadby? lutsine • Dnes o 10:03 ano ja.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte je tu niekto
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam v tomto termine svadbu je tu nekto aj z vychodu?
Odpovedať
ahojte nevesticky, tiez mame s mojou laskou svadbu 26.9. a uz od januara navstevujem pravidelne tuto stranku a inspirujem sa foteckami a samozrejme cerpam dolezite rady a infosky. Velmi mi to pomaha, ved som ani netusila, ze nieco take existuje az kym sa ma to nezacalo tykat ;-) No a konecne som nabrala odvahu a zaregistrovala sa, myslim, ze je to super. Od januara sme dost pokrocili, vybavene mame papiere, miesto, cas,fotografa a uz mam zaplatenu zalohu za satecky, aj milu pani na vyzdobu mame zajednanu. Ostatne dufam vybavime do leta, lebo v tych horucavach sa nam nebude nic chciet :-| ak budem mat viac casu, tak snad vytvorim aj nejaky ten pripravny album :-)
Odpovedať
čawte,aj ja sa pripájam k tomuto dátumu aj ked tiež sme to plánovali na 19.9.ale všetko už bolo obsade
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?