Svadba 25.9.2010

Je nas tu viac???Co uz mate???
Odpovedať
nik sa tu nevydava tento termin??? ;-( |-|
Odpovedať
jááááááááá ;-)
Odpovedať
Vyzera to tak, že nás tu je viac..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co mam..hm..saty, podvazok,vankusik, pohare, bizu, pierka uz hotove, pozvanky v satdiu navrhu, salu, fotograf sa hlada a hadam hudba je tiez (to ma na starosti drahy) my sme museli zacat s niektorymi vecami skor, lebo svadba je v Chorvatsku a od juna uz nebudem na SK :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa pridavam, my mame salu, predbezne menu, dj, fotografa, kameru, saty, topanky, vyzdobu robi restauracia.
Odpovedať
jeeej ahojte ja som sa vydávala v tento dátum pred rokom,držím Vám všetkým palce
Odpovedať
Profilova fotka
a dnes sme boli zaplatit zalohu za salu. a ochutnali sme aj nejake jedlo z menu... mnam
Odpovedať
ahojte, aj ja sa k vam pridavam... a co uz mame? ...salu, saty, auto, odvoz, dj... na ostatnom sa usilovno pracuje a co vy? ako to vyzera u vas?
Odpovedať
sála, dj, fotograf, sv. šaty + boty, popolnočky + boty + popolnočná bižu :D, kaderníčka, kozmetička, pierka, ozdoby na fľaše, kniha hostí, podväzok, obrúčky, návrh na sv. oznámenia...auto...čepiec na odčepčenie (klobúk zatiaľ chýba )...no...máme toho už dosť...už aby bol aspoň august :D
Odpovedať
ahojte, pridávam sa aj ja... my už máme: sv.šaty, sv.topánky, podväzok, materiál na pierka (ale robiť ich budem až v lete), sálu (na výber menu ideme budúci víkend), výzdubu robia z reštaurácie, miesto sobášu, na oznámeniach sa pracuje, korunku do vlasov, obrúčky, DJ, fotografa, kameramana, ubytko pre cezpolných, zajernané koláče... popolnočné šaty sa mi nerarí nájsť podľa mojich predstáv. Pre baby vyššie ako 170cm je problém niečo nájsť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa vydavam tento den, zatial mame len kostol, miestnost, strejsieho, fotografa, dj-a a vyzdobu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Whaaaaw asi chytim depresiu...ja mam tiez tento termin, ale zatim asi 1 tretinu z toho co vy baby.... zatim kostol, salu jedlo a kolace neriesim, dalej fotografku a DJ ... to je zatim vsetko....saty zatim ziadne nepadli do oka.... :-( ...kedze to je vsetko v inom state ako momentalne zijem, musime to vybavovat cez znamych a rodinu...tak preto vaham so satami.... ...dobre ste baby...ticho zavidim :-D
Odpovedať
nič si z toho nerom Aniu, ja mám len termín a kostol. :) Na sále sa pracuje a nič viac zatiaľ.
Odpovedať
Ahojte :) Aj ja sa k Vam pridavam. Máme vybavený úrad, miesto oslavy, DJ, fotografa, svadobne saty, nausnicky, prave sme objednali obrucky... :-) A zatial nepanikarime
Odpovedať
joj katus som rada ze som neni sama ...ked som citala spatne tak som dostala strach ze som asi divna:-)))no my mame zatial kostol, zajednanu hostinu...ubytko pre cez polnych..a saty este stale neviem kde a ake...Mate nejake info o kupovani siat cez net?napr.zo stranky saty na predaj z Lucenca?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky..tak idem vas troska potesit :) ja som chcela termin 18.9. 2010 ale kedze vsetky saty ktore som chcela su na ten termin uz rezervovane a restika v ktorej sme to chceli mat tiez tak sme to posunuli o tyzden.. a musim povedat ze my nemame este vobec nic :-D saty pre dcerku mam vybrate, uz ich len objednat :) saty pre mna teda nie lebo sme posunuli datum tak musim ist znova, v restike sme sa boli pytat a rozmyslame ale je tam volne tak sa uvidi a obrucky dnes vyberieme cez net a dame si spravit z titanu z ciech.. tak tolko asi mam..tak by som mala asi zacat stresovat :-D inac kolko ludi chcete mat na svadbe.. my asi 40.. a vobec neviem ako tu svadbu spravit..urcite nehccem klasicku z odcepcovanim a redovym a taketo .. skor by som to pojala tak volne..len neviem ci sa mi nevytvoria skupinky a ci sa nebudu hosita nudit ked nebude ani starejsi ani nic.. iba hudba a jedlo a my :)
Odpovedať
Tak ako babenky? Čo nového? Ako ste pokročili ďalej? Čo všetko ste už zvládli ďalej pripraviť? Ja už ani neviem čo mi treba a na čo som zabudla. Mám pocit, že už teraz nič nestíham a že to nakoniec nestihnem ani do 25. 9. :(
Odpovedať
Tak aj ja sa pridávam :) 25.9. je náš dátum. Máme kostol, sálu, kapelu, kameramana, fotografa, výzdobu, sv. šaty, bižutériu. Oznámenia, menovky a etikety na fľaše budem robiť doma, vlastne už sú v PC, len kúpiť papier aký chcem a začať tlačiť a strihať... Auto zháňa milačik - bude prekvapenie. V sobotu ideme kupovať sv. oblek a ostatné veci. Dúfam, že za 2 mesiace to všetko v kľude stihneme.
Odpovedať
no tak my sme si objednali obrucky z ocele z Ciech. Do dvoch tyzdnov dosli a su krasne :-). Myslela som, ze saty uz mam, ale bola som skusat a vobec neviem, ktore chcem, takze som v stadiu zmatenosti ;-). Ale vravim si, ze este stale mam cas.Kedze nemam saty tak zenicha sme este neriesili, no a ten je stale pokojny, hadam to postihame
Odpovedať
ahojte nevestičky, my pomaly začíname s pozývaním hostí. V piatok som si bola po 4 mes. znovu vyskúšať šaty + bolerko ;-) takže šup šup na ženícha. + výber kytice + výzdoby na auto ;-) . Dnes to máme za *62* :D
Odpovedať
ahojte... tak tak..za rovné dva mesiace budete "trsať" niekde na parkete so svojimi manželmi :) Nikde neviem nájsť pekné spoločenské šaty po polnoci :( najradšej by som dlhé červené šaty a všade, kam prídem sú mi krátke, alebo mi nepasujú dobre... neviete mi poradiť nejaký dobrý obchod, kde myslia aj na slečny nad 170 cm??? :-( Mimochodom ženích sme ešte ani my neriešili. Jemu kúpime prvé sako čo mu padne, akurátik topánky ešte zohnať :)
Odpovedať
ahojte, aj my máme svadbu 25. 9. 2010. Už máme absolvované náuky, vybavenú sálu, svadobné šaty, topánky,poháre s našimi menami,kameramana, kapelu, starejšieho, oznamká by mali prísť už hotové každú chvíľu, pierka máme, pokračujem na výzdobe auta, začnem robiť menovky na stôl.
Odpovedať
Ani ja neviem nájsť za rozumnú cenu popolnočné šaty.
Odpovedať
Obrúčky ešte treba dať robiť, zajtra ideme do zlatníctva
Odpovedať
Ahoj, můžu se přidat?
Odpovedať
pravdaze sa mozes pridat a prispiet niecím pozitivnym :) urcite budeme vsetky rady :)
Odpovedať
ahojky....tak já se přidávám ;-) . Máme teda už zařízené vše podstatné - hostinu, obřad, ubytko, šaty a oblek, footgrafa, hudbu. Příští týden objednáváme prstýnky a ještě boty. No a pak jen kadeřnička, kytky a jídlo a pití :-) . Už se těším na prosinec. Teď toho je hodně, ještě řešíme hypotéku :-N , aby toho nebylo málo. Těším se na vánoce :-N
Odpovedať
ja sa tiež teším na prvé spoločné Vianoce
Odpovedať
meduela aj ja sa uz tesim na Vianoce. Minule moj drahy sedel za pocitacom a zrazu vykrikol: "Uz mam vybrany darcek na Vianoce pre tvojho manzela" A ja som sa musela zamysliet o kom to hovori, potom mi doplo, ze uz budeme slavit Vianoce ako manzelia a zalial ma pocit radosti. :-D A potom som zbadala to co si vybral ako darcek a hlavne cenu darceku a bolo po radosti :-p Ale nie, vazne, bolo to mile
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?