Svadba 25.5.2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby, máte niektorá svadbu 25.05.2013? Som zvedavá koľko vás tu je..... a kde všade bude v ten istý deň koľko svadieb. Je tu aj nejaká zo Žiliny?
Odpovedať
@kirriana Ďakujeem podobne.. ešte nemáme nič rezervované a ked sa pozerám tu na ms čo všetko už baby majú tak sa obávam že mne sa to asi nepodarí :)) priatel je grekokatolík je z východu :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@danninkach ale joj co si, sesterka vybavila svadbu za tri mesiace a bolo... zalezi co vsetko chces.ak mas jasnu predstavu tak ides len za tym a mas. jaj vychodniar, myslela som si a ty si greko?
Odpovedať
@kirriana predstavu mám v niečo úplne jasnú v niečom zase nie:) ale dobrá správa kostol je voľný kedže sa v ňom koná tak 8svadieb ročne :)) s Dj a Foto je to horšie už ma ich odbilo dosť že majú rezervovaný termín :( a inak ja som rimo ale všetci ma prehovorili že vraj je greckokato. obrat oveľa krajší tak ja neviem .. nikdy som ho nevidela :)
Odpovedať
Ahojte dievcata, tiez by sme chceli mat svadbu 25.5.2013 sobas v BA a hostinu asi niekde v okoli Bratislavy. Zatial nemame nic zajednane a ako tak citam, tak mame co dohanat :) V kostole mi povedali, ze az zaciatkom roka mame prist a co sa tyka priestoru pre hostinu, tak sme sa trosku zasekli. Chceli by sme nieco v prirode aj s ubytovanim tak pre cca 70 ludi za rozumnu cenu ale zatial sme nic take nenasli :)
Odpovedať
Profilova fotka
@danninkach no vy ste teda riadna kombinacia, to greko je s tymi korunkami a oni celu kazen spievaju... takze asi preto bude krajsi. no vidis uz takto skoro su sluzby obsadene, preto ja som sa poponahlala a teraz lenosim, mam casu so vsetkym... tak drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
@kati_g vies co kolegyna mala v okoli BA v Basta pajstun, aj s ubytkom, ale je to asi ina cenova kategoria aku hladas, inak tam boli spokojni... a tiez to byva obsadene, myslim ze ona si to rezervovala tak rok a pol do predu...
Odpovedať
ahojte baby..tak ja sa tiez pripajam..mame zatial kostol, miestnost, saty, DJ, urcenu farbu vyzdoby, pocet hosti a priblizne menu.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenusa87 ahoj leni a kde mate svadbu v KE?..my uvazujeme este len nad tymto terminom, tak dufam ze nie sme pozadu :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, pridavam sa do skupiny :-) aj my mame svadbu 25.5. v TT, aj ked zavazne mam zajednaneho iba Dj-a. priestor - restika v Holiday Inn trnava sice rezervovany, ale este zvazujem dalsi. a uvidime ako s obradom v kostole, zatial dohodnuty nie je. cize nemame nic, aspon jeden druheho :p
Odpovedať
Profilova fotka
@reni1512 ahoj, tak my budeme mat svadbu v KD v Sebastovciach... klasika :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana prepac ze az teraz ti odpisujem hehe... tak co sa tyka foto a video sluzieb tak v tom mam uplne jasno... vyhrali sme fotenie zadarmo s tym ze musime vziat aj video sluzby, ale je to clovek ktoreho praca sa mi maximalne paci a osobnom stretnuti nemam co riesit noo a dohodli sme sa na cene440 eur co je veelmi dobra cena a fotit a kamerovat budu od rana az do rana ako bude potrebne, ja osobne predpokladam ze hodku dve po redovom uz nie je co kamerovat, je to o tom istom :))) ale co sledujem foto video sluzby tak akoze tie sumy... paaaaniiii moji nechaju si ti ludia pekne zaplatit..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja sa pridavam k tomuto terminu :) my uz mame vsetko okrem partnerovho obleku, ale na to ma este cas...svadbu bude v KE :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@giapetkonz pani tak ty mas snad uz vsetko...
Odpovedať
Profilova fotka
@martinulka007 coze holiday inn Trnava? ja mam holiday inn Zilina a z Trnavy si chcem poziciat dreveny parket, niekedy ho odtial beru...
Odpovedať
Profilova fotka
@lenusa87 to je v pohode, ja som medzi casom vybrala tiez uz aj foto aj video, foto mam za 230e a video za 400, myslim ze super ceny a este aj super ludia, tak snad ma nesklamu. ty mas ake stastie ze vyhrala foto, paradne
Odpovedať
Profilova fotka
@lenusa87 tam je super mala kamoska :) nebola som sice ale chvalila si :)
Odpovedať
@kirriana ale kdeee...este je toho habadej.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@giapetkonz jasne ze je, ale ja si myslim ze ked uz mas saty a farbu vyzdoby tak uz mas toho kopec, lebo ja to este nemam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky. ja som zmenila dátum, máj už nepripadá v úvahu, kedže je u nás v NZ skoro všetko zajednané / môj fotograf už nemá voľný máj / tak to vyzerá tak, že to bude 01.06.2013, čiže týždeň po Vás @giapetkonz :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana tak to heej :D a navyse aj ich praca presne podla mojich predstav a to sme vlastne ani nevyhrali my ale moja sestra a jej to netreba tak nam to venovala :D
Odpovedať
@nique666 jeeej...super Veron....tesim sa ;-) @kirriana no, uz pomalicky aj kupujem veci na vyzdobu, kedze si ju chcem robit sama....tak nieco pekne a za rozumnu cenu najdem, tak to zoberiem.....velmi sa tesim na vyzdobovanie..... :-) a vcera som si kupila na bazariku krasny cipkovany vejar na fotenie..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@giapetkonz ja si budem vyzdobu robit tiez sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@giapetkonz jejo to je super ked si uz pomalicky kupujes, postupne, ked vies co chces a ako na to, ja to nechavam na agenturu, nemam na o cas, a neviem ci by ma to bavilo, mozno zo zaciatku ano... vejar? super napad... @lenusa87 aj tak dobre ze vam to takto vyslo... parada
Odpovedať
Profilova fotka
inak babky idem si uz skusat saty v piatok a v sobotu, sa neviem dockat, hlavne na to, ze ktory styl mi bude sediet, nie je to skoro? co poviete... ale mam teraz cas, potom nebudem mat...
Odpovedať
@kirriana urcite nie je skoro na skusku siat..aspon si najdes styl, ktory ti pristane na postavu.... ;-) @nique666 a aku chces mat farbu ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@giapetkonz este nie je iste, ale pravdepodobne bezovo zelenu :) alebo len bezovu, este som sa nerozhodla / sala je bielo oranzova, tak musim k tomu zladit / Vy aku????
Odpovedať
@nique666 prave som ti dopisala moja spravu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana fiha,no musim sa na to popytat! my budeme v restauracii a tam su parkety, takze parket ti zrejme budu moct pozicat.
Odpovedať
Profilova fotka
@martinulka007 jaj tak potom nic, ja to mam v sale, kde parket musia doniest, takze ty ho asi nebudes potrebovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky tiež sa pridávam, budeme mať svadbu tiež 25.5.2013 v SA. Máme už asi všetko okrem mojich šiat :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?