Svadba 24.9.2011

Ahojte, je tu niekto s rovnakym datumom? :-)
Odpovedať
1
2
9
Profilova fotka
ano, ja :)
Odpovedať
Profilova fotka
ups tak sme tri :) a kde mate baby? my v ba v baronke :)
Odpovedať
Profilova fotka
a uz styri sme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaa coool! :D a kde sa vydavate? ma obrad vo viedni a hostina v ba :-D btw akurat pozeram nejaku pesnicku ktora by sa hodila na cepcenie ale nie ludovku!..nemate daky napad?
Odpovedať
Profilova fotka
no my v Piestanoch, kedze odtial pochadzam, aj ked byvame uz dlho v BA aj tak chceme tam
Odpovedať
Profilova fotka
piestany su krasne a kludne :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :D
Odpovedať
Profilova fotka
ach! takze je nas zopar :-D predsa len
Odpovedať
Profilova fotka
aj myyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my :)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat v Trencine
Odpovedať
aj ja v Červenom Kláštore:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vianocnystromcek veru piestany su pekne, ci kludne netusim :-D :-D asi tak ako kazde normalne mesto, ja odtial pochadzam tak preto tam
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme termín 24.9.2011.... :-) v Trenčíne....
Odpovedať
:-) Zilina ....
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mať v tento deň svadbu v Žiline :-)
Odpovedať
aj my mame takyto datum... v Krompachoch :-)
Odpovedať
@lenocka23585 kde v Za? :-) inak baby kolko budete mat ludi ?
Odpovedať
Profilova fotka
radka_j obrad budeme mať na v kostole na solinkách a hostina bude v Tepličke nad Váhom v penzióne Anton, čo sa týka ľudí, tak my budeme mať okolo 60 ľudí :)
Odpovedať
@lenocka23585 aj ja som zo soliniek :-D ale svadbu budeme mat v Zavodi, hostina-hotel Slovakia.....aj pocet ludi budeme mat priblizne rovnaky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j, ja bývam na hájiku, my sme tiež rozmýšlali nad Závodím, ale keďže ja sa po svadbe presťahujem na solinky a rozmýšlam do budúcnosti, tak sú pre náš výhodnejšie solinky :)
Odpovedať
@lenocka23585 tak to ano :-) ....saty si uz bola obzriet ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j :) jooj, ja viem, že čím skôr tým lepšie, ale zatiaľ pozerám len na internete, nemám na to čas, píšem totiž diplomku, tak v polovici apríla sa tomu budem viac venovať, a ty si už asi bola, že?
Odpovedať
@lenocka23585 fuha tak to ozaj nemas moc casu...ja uz som bola pred nedavnom a mam aj dokonca rezervovane .... pravdu povediac som rada,ze to mam za sebou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame v tento den svadbu a neuhadnete kde v JARKU ;-) hned to znie zabavne ked niekoho pozvete na zabavu do Jarku :-D
Odpovedať
@nana321 heh fakt zabne :-D...a podla mna to bude take mile aspon sa budu mat svadobcania na com zasmiat :-)
Odpovedať
Aj ja sa vtedy vydavam :-)
Odpovedať
:-) baby dnes som nahodou natrafila na velmi pekny oblek pre zenicha :-D ...aku mate vy predstavu o obleku? klasicky cierny ci nieco ine?
Odpovedať
Profilova fotka
klasika cierna a biela vesta. Milujem ked je v ciernom
Odpovedať
:-) tiez som myslela,ze bude mat cierny..... ja som dnes videla taky tmavohnedy jemne leskly a velmi ma zaujal....taky troska iny ...a mojmu sa to tiez celku pozdava,zeby nemal klasicky cierny....ale tmavy musi byt...uvidime este 8-)
Odpovedať
1
2
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?