Svadba 24.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu niekto s rovnakym datumom? :-)
Odpovedať
už mi prišli šaty pre družičku, dufam že im budu sediet
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes absolvovaná skúška účesu, poraďte nejakú ozdobu do vlasov, chcem nejaký cyklámenový kvet
Odpovedať
ahojte....ake mate pocity? uz sa to strasne blizi....chvilkami na mna pride stres a chvilami je mi vsetko jedno :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj my mame termin 8.10.2011 teda presne o mesiac a uz teraz mam bobky nechce sa mi saskovat. :-|
Odpovedať
@radka_j Mám podobné pocity ako ty.Mne navyše odskočil kameraman aj fotograf a ,aby toho nebolo málo tak nemáme už ani auto.Mám chuť všetk zrušiť.Začína sa všetko nejako kaziť. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@maria22805 moj brat foti ak chces kontakt do IP ale nie je to profik - fotil zatial 3 svadby ale fotky ma pekne
Odpovedať
@bambi29 Ak budeš taká dobrá tak mi ho pošli.Máme dnes stretko s jedným, ale ak sa nedohodneme tak sa hneď ozývam.Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@maria22805 ahoj moja náhodou nenašla si ten kontakt na nechtárku a cukrárku v hrinovej? Díky a prečo vám odriekol kameraman a fotograf to je neprofesionalne
Odpovedať
@maria22805 sa ti necudujem,ze mas chut vsetko zrusit, ja som mala take pocit minuly tyzden ked som mala pocit,ze vsetko robim sama a nikto mi s nicim nepomaha a podobne a tiez mi nevysiel zbor do kostola a aj auto ale uz sa vybavuje druhe, tak snad to bude ok 8-) ...ale foto a kamera je dost dolezite ...strasne neprofesionalne fakt
Odpovedať
@radka_j Už na tom nič nezmením.Sám si robí meno.Včera sa mi podarilo nájsť kameramana a už aj zaistiť.Bol veľmi ústretový a napriek tomu, že si naplánoval na ten víkend niečo iné tak to hneď zrušil a vyšiel nám v ústrety.Takže teraz o jednu starosť menej. :-) Najväčší problém ma ešte len čaká s autom.Chcela som mojej polovičke splniť sen odviezť sa na čiernom Džípe, ale to sa mi asi nepodarí ho prekvapiť. :-| Uvidíme.
Odpovedať
@persseffona AHOJ.Tie kontakty som ti poslala do IP. Kameraman niekam odchádza a fotografa sme vybavovali cez tohto kameramana a on mu nedal vedieť a keď sme sa chceli stretnúť , aby sme sa predbežne dohodli tak vyšlo na svetlo, že on už tam niečo má.Takže smola, pre nás. :-S A tebe ako pokračujú prípravy? Mňa chytá strašná panika.Ozaj nevieš o niekom kto by mal v našom okolí požičať čierneho džípa na vozenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@maria22805 dakujem za kontakty písala som ti tiež IP...u nás všetko v pohodičke zatial sa dá bez stresu....dnes idem baliť darčeky pre hostí za ten popolnočný tanec.
Odpovedať
Článok sa načítava...
babz už máte všetko vybavené? ja som dnes konečne kupila popolnočné. zajtra idem zajednat jedlo a výydobu do penzonu, aj ubytovanie, hudbu už máme- živú ľudovú. v piatok idem na skušku učesu. ešte nemam kozmetičku, kt by ma nalíčila :-( idete na svadobnu cestu? my asi nie..
Odpovedať
@kuki23 skoro vsetko, este nemam kyticku pre hlavnu druzicku, tiez este jedlo v pondelok dohodnut, ale vcera vecer mi volala pani co nam mala robit perniky na svadbu,ze ich asi nestihne, tak som rychlo napisala dvom na maily co som nasla na nete, tak som zvedava....keby neboli, tak by sa svet nezrutil, len som sa na to tesila lebo som ich chcela davat pri vyberani na tanier :-| ....kadernicku aj kozmeticku mam vybavenu, je to jedna osoba,takze som bola odlahcena od vybavovania kozmeticky ...na skusku ucesu som ani nesla, videla som viacere nevesty, ktore cesala a licila a vzdy sa mi to velmi pacila ..iba piatok pred svadbou sa u nej stavim aby sme sa dohodli :-) ...a svadobna cesta, my urcite nie ....mozno nejaky ten vikend v tatrach..
Odpovedať
baby, tak čo myslíte...vyjde nám počasie? :-)
Odpovedať
@daarlin dúfam, že áno
Odpovedať
caute a ja mam svadbu v tomto datume ,ako je na SK ,dufam,ze tam udrzujete pekne pocasie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy..ako ste na tom..? na mna dnes padol uuplny stres..a nic sa nedari, na poslednu chvilu sa mi odhlasili dvaja bratranci..co ma teda dost mrzi..:-(..a este k tomu mi to uplne narusilo to "poparenie" slobodnakov..:-(. a mam pocit, ze absolutne nic nestiham..:-(
Odpovedať
uz sa nam to krati.. :) dievcata ziadna panika... :)
Odpovedať
baby 11 dní!!!!!!!!!!!!!!ako to ubehlo, nechce sa mi verit. ešte nemám vizážistku...ženích topánky
Odpovedať
aj ja .......uz len 11dni
Odpovedať
dievcata neviete ake hlasia pocasie na druhy vikendik>>>hadam,nam nebude prsat
Odpovedať
kuki23 neboj niekoho zozenies ,ja som mala jednu a ta mi naposlednu chvilu odvolala a nakoniec som ziskala este lepsiu tak sa vytesujem
Odpovedať
Profilova fotka
no baby mne zatial vychádza na Sabinov na svadbe strasne počasie prevažne oblačno max 17 stupňov
Odpovedať
pozerala som počasie pre žilinu a na jednej stránke má pršat, na druhej svietit slnko...tak neviem,asi si mám vybrat aké chcem :-D Bože ale strašne rýchlo to ubehlo, už budúci týžden
Odpovedať
Ahojte dievčatá,prosím Vás neviete o nejakom starejšom na 24.9.2011.Pomôžte prosím, som zúfala. :-(
Odpovedať
@kuki23 ahoj ja som bola na svadbe kde boli hry a mala som pocit ze som vdetskom tabore. Ak hry tak dobre organizovane. My tiez nebudeme mat nejak vela zvykov ale nebojim sa ze bude viaznut zabava :) A dufam ze bude svietit slnko :)
Odpovedať
Aj ja sa pripajam k buducim paniam.....Tento den je nas...aj keby prsat malo, ved to len pre stastie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
má byť slniečko:-) dnes som popozerala vsetky mozne stranky, aj v telke hlasili a neprsat:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?