Svadba 24.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu niekto s rovnakym datumom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zooye my sme sa na cokofontanu vykaslali....bude tam kopec sladkosti a inych kravin :) na kazdej svadbe co som bola ta si niektori dali a niektori to ani nevideli nejako :D zbytocne podla mna
Odpovedať
Profilova fotka
co vám este chýba vybavit? uz sa to nezadrzatelne blíííízi...
Odpovedať
my máme tiež 24.9.11 uf, ale ten čas letí. Obrúčky máme objednané, oznámenia rozposlané, pre nevestu šaty sú objednané, pre ženícha oblek kúpený, aj topánky pre nevestu... Nemám ešte spodné prádlo, podvazok, pierka, popolnočné šaty, treba kúpit alkohol... no ešte vela toho..
Odpovedať
Profilova fotka
no my už behame po najbližšej rodine a musím sa priznať, že všetci sa nás pýtajú čo chceme peniaze alebo dar. Normálne až mi je trapne im povedať čo , to aj vy ste tak na tom. Nam by skor padli peniaze keďže sme si kúpili starší domček a všetko tam prerábame ale neviem jak reagovať. Hovorím, že netušim zaklad nech pridu.
Odpovedať
Profilova fotka
zabudla som sa opýtať baby plánujete nejaký program a čepčenie budete mať ja ešte zvažujem
Odpovedať
@trimity2 my teraz tiez obehavame rodinu a tiez sa nas to kazdy pyta a hovorime,ze peniaze....a k tomu dodame,ze nechceme dve rovnake supravy alebo daco podobne :D a my este nemame svoje byvanie na tom sa bude pracovat po svadbe, takze aj to spomenieme,ze teda teraz by sme to nemali kam dat ..... program bude takyto...metlovy tanec, ta hra s tymi topankami, cepcenie .....myslim,ze to staci na kolko bude aj vyberanie na tanier a unos......ty mas v plane aky program? cepcenie je sice stary zvyk, ale mne sa to zda byt take samozrejme,ze to proste patri k tomu :-)
Odpovedať
my chceme taku neformálnu svadbu, skor talu rodinnú-uvoľnenú. na obed polievka, potom kačka s knedlou a kapustou. potom pride pečené prasa objednané a bude sa grilovat. a večer asi švédske stoly... a hudbu by sme chceli živú ludovú a bude sa striedat s modernou... Nechceli sme takú strojenú svadbu, že teraz sa ide robit toto, teraz tamto... Nechceme žiadene zvyky, ani starejší nebude, ani čepčenie, ani unos, ani zbieranie do venca..... ale bojím sa aby neviazla zábava...rozmýšlam nad nejakými svadob. hrami.....neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j tak program by mal byt asi taký, že kamaráti (družbovia ) nám niečo pripravia.stále hovoria o tančeku ale mne sa to nezdá veď program má byť s mladými. potom možno to s tými topánkami a čepčenie a asi aj únos hoci drahý nechce mi bolo povedané, že ma unesú.A zbierky nechceme nepáči sa nám zobrat od ludi, ked chcu prispiet pridu na radovy. lebo tak co som bola na svadbách a boli vela zbierky tak potom ludia dudrali a nechceli ist ani na radovy tancovat
Odpovedať
@trimity2 zalezi na zvykoch, ale v mojej aj priatelovej rodine je to zvykom, takze dudrat nikto nebude :-)...inak chvilami mam pocit,ze svadba bude uz zajtra :-D
Odpovedať
už sa to blíži!!!
Odpovedať
Kde sa chystáte na svadobnú cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
mi sme boli v Bulharsku.... kedze sme chceli nieco lacnejsie a bola najvecia sezona takze vsetko bolo najdrahsie... vratili sme sa minuly tyzden ... bolo perfektne... no uz teraz idu ceny dost dolu tak sa to viac oplati .. tak ale mi sme chceli ist hned po svadbe a aj tak sme chytili relativne dobry last minute ... :) takze vy ked budete chciet ist po svadbe tak budu akurat dobre ceny :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby už len 33 dní :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
@trimity2 no nechce sa mi veriť to číslo je riadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kuki23 tak tosme na tom asi rovnako...tiez mi chybaju rovnake veci :)
Odpovedať
tak baby. Máme to presne o mesiac :-) áááááá
Odpovedať
dievcata,aj ja som s vami,ja to mam tiez za mesiac
Odpovedať
neviete ake bude pocasie????hadam nebude prsat
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame svadbu 24. a strasne sa tesime. :-) v banovciach
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte kočky tak sa nám to kráti...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Oznámenia budú až v piatok...asi ste už všetky rozdávali však, ale tak snád to nie je veľmi neskoro :-D
Odpovedať
@persseffona my sme asi v polovici s pozyvanim :D a nemyslim si,ze je to neskoro, vsetci vedia,ze sa ideme brat, tak myslim,ze je to akurat :D
Odpovedať
Profilova fotka
ooooo už len 30 dní a ešte stále tolko treba nakúpiť a ešte absolvovať u farára nauku
Odpovedať
@dolla no ja som ich kupila v anglicku ale viem, ze ich maju aj u nas v obchodiku na sidlisku v humennom.... a ak ich zozenies kolko ich budes mat a budes rozhadzovat iba dukaty alebo aj nejake cukriky?
Odpovedať
Aj my máme spoločný dátum. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky..ale sa nam to krati..:-)...taky zvlastny pocit, neviem ci zacat stresovat alebo sa vytesovat.. :-). my uz mame oznamenia takmer roznesene, obrucky, oblecenie a to najdolezitejsie tiez vybavene. tak zacinam riesit tie rozne detaily..ako vyzdoba a tak. len mam asi najvacsi strach, aby sme na nieco nezabudli..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja dnes som si bola skusat dvoje siat medzi ktorymi sa definitivne rozhodujem, kuknite do albumu a radte, raz som rozhodnuta pre jedni potom zas pre tie druhe, na skusku obrucky idem v stredu buduci tyzden...inak tiez vsetko najdolezitejsie vybavene, torta objednana,oznamenia roznesene ...
Odpovedať
Dnes sme boli po obrúčky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my dnes máme doma predsvadobné upratovanie..... fuh
Odpovedať
@trimity2 no aj my by sme mali zacat :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?