Svadba 24.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu niekto s rovnakym datumom? :-)
Odpovedať
@daarlin ja pojdem na ostro aj s ucesom aj u vizazistky.... oznamenia si robime my takze tam nie je ziaden problem... mam iba malicky problem... objednala som si zavoj cez internet ale myslela som si ze vsetky zavoje maju hrebencek do vlasov alebo nieco take ale moj nema... ako to potom tam kadernicka pripne??? neviem si to vobec predstavit.... :(
Odpovedať
@susie2503 a keby si kupila osobitne hrebiehok a nejako ho prichytila na zavoj? Inak ti to tam bude musiet kadernicka prichytit sponkami, ktore nejako sikovne zamaskuje. Hrebienok by bol praktickejsi, aj fotograf ma upozornoval, ze ak budem mat zavoj, tak by mal byt s hrebienkom, aby sa so zavojom dalo lepsie manipulovat a dal sa pekne odfotit aj uces. Skus nieco take vymysliet.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my mame svadbu 24.9.2011 (v Martine). je tu tiez niekto z okolia?
Odpovedať
@daarlin no tiez som uz nad tym uvazovala... lebo nechce sa mi vyhodit dalsie peniaze na novy zavoj.... vyzera to tak, ze sa s tym zavojom este budem musiet poriadne pohrat... :) ako inak pokracuju pripravy???
Odpovedať
@susie2503 Skus sa s nim pohrat, nemal by to byt az taky problem. Zbytocne by si kupovala novy. No pripravy...ideme dat robit obrucky v priebehu buduceho tyzdna, este nemame :) a ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som z MT a mame svadbu tiez v tento den:-)
Odpovedať
@daarlin my uz obrucky mame... su velmi pekne... prisli sme do obchodu s tym, ze chceme iba zlte zlato... nakoniec nam padli do oka kombinacia bieleho a zlteho zlata... :) vysli nas na 270 eur... takze s obruckami sme velmi spokojny... dala by som nejake fotky ale vsetko je na Slovensku a my sme v Anglicku takze nemam nic pofotene.... ale uz si potrebujem kupit iba sperky a spodne pradlo a vsetko je prichystane... :) horsie je na tom polovicka, ktora ma iba topanky a koselu a kravatu potom na prezlecenie... stale mi tvrdi, ze ma este cas a ja z neho pomali chytam depku... :-D a vy ste ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
no nám treba ešte dotlačiť oznámenia, kúpiť poháre, mne osobne kúpiť fešné lodičky ktoré nikdenemôžem zohnať vo farbe champagne, kroj ešte pohľadať, objednať kaderníčku a kozm., drahému ešte košelu na popolnočne. ach a ešte male drobnosti .no je toho veľa.ešteže ideme konečne kupovať obrúčky.
Odpovedať
Profilova fotka
hm a ja si myslim ze nic nemam ale ked citam tak mam skoro vsetko uz :-) jedine co nemam su vlastne popolnocky a topanky k tomu.
Odpovedať
Profilova fotka
baby kedy plánujete rozdávať oznámenia????
Odpovedať
@trimity2 asi koncom jula alebo zaciatkom augusta :) ty kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j no aj ja asi tak mna sa už krstna pytala, že kedy dôjdeme k nim.čo ma trocha zaskočilo lebo sa mi to zdalo ešte skoro. ale najbližšiu rodinu osobne tak koncom júla alebo ako ty začiatkom augusta. zvyšok pošlem tak tiež začiatkom augusta.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@trimity2 my zacneme asi zaciatkom augusta a priatelova starka ma niekde v strede augusta narodeniny, takze sa zbehne skoro cela rodina,takze ich pozveme naraz :-D comu som veeelmi rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby musím sa podeliť o tú radosť máme obrúčky a to sme na nič nemuseli čakať parada
Odpovedať
ahojte nevesticky.. hlasim sa k tomuto datumu.. s otazockou.. ako treba postupovat s papierovackami na matrike??
Odpovedať
Profilova fotka
@orchidea_iris ahoj tak u nas to bolo tak, že musíte ist obaja na matriku tam poziadate o ziadost o manzelstvo, spísete zápisnicu. treba vam doniest rodne listy. a s tou ziadostou potom keď chcete aj v kostole tak za fararom
Odpovedať
ahojte baby, neuvazujete o bieleni zubov?
Odpovedať
@radka_j uvazovala.. no dat 100€ za vybielenie 5 zubov je vela.. a svadba je draha
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@dolla fuha tak to je fakt riadna palka :-D keby za vsetky este no ale iba za pat zubov, to je prilis..... @fordemirka uz mam fotografa, dakujem za info
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes som zmákla výzdobu na autičko ale je iná než bola plánovaná ale je super. a zajtra sa ide s oznamkom ku krstnej a za starostom
Odpovedať
Ahoj dievcata, rozmyslali ste niektora aj nad cokoladovou fontanou? ako to budete riesit?
Odpovedať
@zooye ano budeme mat cokolodavu fontanu... bude to zaujimave a chutne... len nam povedali ze sa bude tazko zhanat ovocie, ktore si budeme musiet sami zhanat.... a ty budes mat???
Odpovedať
@susie2503 ahoj,no my nad nou rozmyslame, len neviem ci ju kupit alebo prenajat. nasla som totiz prenajom fontany za super cenu, tak sa este rozhodneme.. a ovocie sa bude tazko zhanat? prosim ta, to mas od koho...to si nemyslim ;)
Odpovedať
@zooye ahoj, neviem sice kde budes mat svadbu, ale ak v Kosiciach alebo jeho okoli, tak poznam super kontakt na ludi, ktori ju prenajimaju za10 eur..my sme mali od nich prenajatu fontanu na svadbu a teraz v auguste chystame krstiny a chceme si ju prenajat opat :)
Odpovedať
@zooye to s tym ovocim nam hovorila ta, ktora vlastni salu, kde budeme mat svadbu... ale ja verim, ze to nebude problem.... no ak kupis fontanu mozes ju kedykolvek pouzit doma... my si ju budeme prenajimat... :-)
Odpovedať
inak dievcata uz nam ostava iba 51 dni... :) ako sa citite? v strese? alebo naopak? :-)
Odpovedať
baby... kde zohnat teraz v lete cokoladove zlate dukaty???
Odpovedať
@dolla ja ich uz mam kupene asi 2 mesiace... :) mam to z krku... len absolutne netusim kolko by ich asi malo byt... :D neviem to odhadnut...
Odpovedať
@susie2503 a kde si ich prosim ta zohnala???? to sa neda... takto v lete.. cokoladove zlate dukaty.. ja ich veeeeeeeelmi chcem... no nikde nemaju..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?