Svadba 24.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu niekto s rovnakym datumom? :-)
Odpovedať
@susie2503 tak my sme spolu už 7 rokov, tak nejako to všetko vyplynulo zo situácie, že teda sa už vezmeme. Doteraz sa smejem, že ani žiadna romantika a frajer ani nekľakol:) On mi zase stále tvrdí, že som mu sľúbila, že keď skončíme školu, tak sa vezmeme, tak nemám vymýšľať:) A tak sa naťahujeme.... A ináč s tou výzdobou dúfam že mi to dopadne aspoň čiastočne podľa predstáv, pomôžu mi kamošky, vecičky tak priebežne nakupujem a uvidím čo z toho nakoniec bude:)
Odpovedať
@iwka62 ináč aj mňa s času načas prepadne taká panika že až.....dúfam, že sa to nebude stupňovať, lebo neviem neviem:)
Odpovedať
my sme spolu 5 rokov a na Vianoce 2009 si klakol.... ani sme to nejako neriesili, ale minuly rok koncom leta sme sa dohodli predbezne a neskor zacali riesit zakladne veci :-) ... co sa tyka tej nervozity, tak aj mna obcas prepadne ten pocit, ale ako nahle si spomeniem na svoju polovicku a uvedomim si,ze nejde o to, ci to bude tak alebo tak, ale ide o to,ze my si slubime vernost a lasku po zvysok zivota a to je to najdolezitejsie a myslim si,ze perfektna svadba nie je zarukou perfektneho manzelstva, i ked aj ja by som chcela aby ta nasa svadba dopadla bez chybicky..... mysli,ze staci ak si uvedomime o co vlastne v ten den ide a viacere z nas stresy prejdu :-)
Odpovedať
mna poziadal moj milacik o ruku na moje narodeniny toho roku v egypte, ale svadbu sme planovali uz skor asi od oktobra minuleho roku... a radka_i to si tu napisala nadherne o svadbe... inak kde sa budeme brat v kostole alebo na matrike?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme spolu deviaty rok a byvame spolu treti:-) ale nedalo sa to skor zrealizovat, boli nejake rodinne zalezitosti...
Odpovedať
fiha.... ja si tu trosku pri vas divne pripadam, neviem ci to nie je malo na chodenie a hned sme sa rozhodli sa vziat... ale velmi sa lubime, takze velmi to neriesim...:)
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j my 9 rokov a tiez si na vianoce klakol :D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@vianocnystromcek :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moj si tiez klakol :-) na Vianoce ale uz pred siestimi rokmi:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre, moj si klakne stale rad a furt vymysla no :D robi prkotiny a prekvapka no zasnuby boli vazne, jednoduche, sice romanticke ale na to aky je streleny som cakala tiez nieco strelene. a trafil to klincekom ze bol praveze uplne seriozny :-D ale tak slova ma rozrevali. predychavala som :-D
Odpovedať
@vianocnystromcek ja som bola tiez prekvapena,ze bol taky vazny :-D a kvoli tomu som sa zacala aj smiat :-D ale potom sme sa obaja rozplakali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j hehe :DDDD ti muzi to vedia no :D mne to nedochadzalo vobec nejako resp mne to bolo jasne ze ano, len jemu som zabudla povedat ze ano :D prsten som si isla uz dat a on ho vzal ze dockaaaaj este si neodpovedala :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vianocnystromcek ja som tiez hned neodpovedala iba som ho silno objala a az potom som povedala ano :-)
Odpovedať
jeeej ake to bolo od vasich poloviciek mile... :-) ja uz ani nepametam ci som mu hned povedala ano ale urcite ano... :-) ja som sa tesila ako male decko... :-D
Odpovedať
dnes to mame za 100 dni :-D :-D :-D tesite sa? :-D
Odpovedať
Tak a od zajtra uz len dvojciferne ciselka....ako to rychlo leti, co? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete mi poradiť vraj sa rodičom presnejšie mamám kupuje nejaky dar. už ste to riešili? a aj hlavnej družičke a družbovi. čo im kupujete?
Odpovedať
@trimity2 ja mam taku skusenost.. ze sa im dava kytica.. kytica pre mamicky.. (rovnake) odovzdava sa pri odobierke.. a taktiez kytica pre druzicku.. tiez pri odobierke sa odovzdava..
Odpovedať
no to hadam nie.. ako citam.. kazda uz mate obrucky??? len my nie?? dajte mi teda echo na sikovneho dodavatela.. .-)
Odpovedať
Profilova fotka
kytice pre mamy tak to som netusila skôr som myslela, že im kúpim swarovskeho nausnice abo nieco take aby mali pamiatku. A hlavna druzička tak ta určite dostane kyticu ale ta žeby mala len tu dostat
Odpovedať
@trimity2 o dare mamam som nepocula....viem,ze niekde davaju mama kyticku, ale inak nic.... baby budete davat zenichom aj vestu ci len oblek a kravata? dakujem :-)
Odpovedať
@radka_j aj vestu, zda sa mi to slavnostnejsie.
Odpovedať
@dolla ani my nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahy bude mat svadobnu vestu s francuzskou kravatou
Odpovedať
@daarlin lebo oblek bude taky ten modernejsi co ma sako na dve gombicky tak neviem uvidime ked pride do salonu,ze co bude k tomu viac sediet
Odpovedať
urcite bude vesta a kravata.... priklanam sa k tomu nazoru ze to vyzera slavnostnejsie a naozaj pekne... :-)
Odpovedať
@radka_j tiez si myslim, ze skuska vam to najlepsie ukaze. ja osobne by som bola rada, keby mal moj buduci manzel :-D aj vestu. ale zatial sa vyjadril v tom zmysle, ze uvidi ako sa v tom bude citit. tak sa necham prekvapit :)
Odpovedať
@daarlin @susie2503 dakujem za nazory :-) tiez si myslim,ze s tou vestou to bude lepsie..lebo sako zhodi po prvom kole tancovacky :-D a potom bude vyzerat tak obycajne a vesta doda tomu taky smrnc :-)
Odpovedať
no ako dievcata pokracuju vase pripravy????? co sa u vas zmenilo???
Odpovedať
@susie2503 No ja som si vcera dohodla uz termin skusky na september u vizazistky a cakame na oznamenia, tento tyzden by mali byt tu :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?