Svadba 24.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu niekto s rovnakym datumom? :-)
Odpovedať
@matilda1 no obrucky mi ani nespominaj lebo som sa kvoli nim uz tak vytocila,ze je to az neskutocne... kamaratkina mama je zlatnicka a chceli sme si u nej dat vyrobit obrucky (mam ich v albume) jednoduce zlte zlato vo vnutri a cervene po okrajoch presne nieco ako mate vy...no lenze to zlte sme chceli ten odtien champaign ci take nieco je to proste bledsia zlta.. a najskor,ze nie je problem a ked som tam bola minule pretoze som dala vylestit svokre prsten, tak mi vravi,ze to nie je mozne...tak som bola taka nahnevana,ze az, tak nakoniec budeme mat zlte a po okrajoch biele zlato ....
Odpovedať
@radka_j tak to je blbe, ale neboj nakoniec isto budete spokojni:) Ja to beriem tak, ved to je len prsten, len symbol, dolezitejsi je ten vztah medzi nami ako prsten:) A inac ako pokracujete v pripravach? Ja mam svadobne saty, topanky, ale priatel nema este nic:(
Odpovedať
@matilda1 vsak ano len mi islo o princip,ze najskor ziaden problem a potom zrazu bol...ja mam na seba uz skoro vsetko, chyba mi len spodne pradlo a pancusky :-D takze som v podstate vybavena a ten moj tiez este nema nic, pojdeme asi nikedy v juni :-) a dufam,ze max. dva dni a vsetko okolo neho vybavime :-D ... a co sa tyka ostatnych priprav: cakame na obrucky, pohare a pierka..
Odpovedať
:))) tak to mas pravdu, nastve, ked slubia a potom si rozmyslia... a ja potrebujem este upravit saty, na prezlecenie zatial nemam nic a najviac ale riesim vyzdobu, kedze si ju robime sami, stale daco dokupujem, kombinujem a neustale prichadzam na to, co nam este chyba:))) Ale uz sa aj tak velmi tesim....
Odpovedať
@radka_j )) tak to mas pravdu, nastve, ked slubia a potom si rozmyslia... a ja potrebujem este upravit saty, na prezlecenie zatial nemam nic a najviac ale riesim vyzdobu, kedze si ju robime sami, stale daco dokupujem, kombinujem a neustale prichadzam na to, co nam este chyba)) Ale uz sa aj tak velmi tesim....
Odpovedať
@matilda1 fuha to by som sa neodvazila, sama si robit vyzdobu. mala som problem uz len s vyberom kvetov do saly a par deteilov a nie to vsetko..mas moj obdiv ;-)
Odpovedať
@radka_j no ja uvidim, co z tej vyzdoby nakoniec bude, ale dufam ze to bude aspon scasti taka, aku si predstavujem:)
Odpovedať
@matilda1 urcite ano ;-) dnes ideme na skusku obrucok,tak som zvedava co to bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sa hlasime na 24.9.2011 - Presov :)
Odpovedať
@radka_j no co ako to vyzera s obruckami? spokojni ste? Ja teraz riesim tie kolace, zhanam cukrarku:)
Odpovedať
@lenkajaro vitaj medzi nami:)
Odpovedať
@matilda1 su velmi pekne, v podstate som necakala,ze budu take krasne :-D ale sme velmi spokojni :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem pekne :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :))) ja len ze aj ja som 24.9 :)
Odpovedať
hláááśim sa 24. 09. 2011 Nádherný dátum....
Odpovedať
Profilova fotka
Veru, nadherny datum x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja sa pripajam k tomuto datumu, ako ste na tom, je tu este niekto okrem mna:-) kto nema saticky?
Odpovedať
@mimik79 ja nemam, ale len popolnocky :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zas mam len popolnocky:-)
Odpovedať
ja nemam saty...a ked vsetko pojde podla planu koncom jula pridu do salonu
Odpovedať
ahojte dievcence.... aj my mame datum svadby 24.09.2011 a uz sa nemozeme dockat.... uz mam saty - biele, cervene na redovy aj popolnocky ku vsetkym aj topanky a ozdoby do vlasov, cakam na zavoj, mam topanky ku vsetkym satam, este potrebujem sperky.... obrucky mame a su nadherne dvojfarebne biele a zlte zlato, pohare uz mame, salu, hudbu, kameramana a fotografku taktiez..... boli sme za knazom vsetko je vybavene aj matrika.... zakusky objednane, vino tiez... :-) o vyzdobu saly postarane a kozmeticka a kadernicka objednane... viac menej je vsetko pripravene... pozvanky si robime sami. Navrh je hotovy uz to treba len vytlacit a pozvat ludi osobne, ale to budeme robit tyzden a pol pred svadbou. Este si lameme hlavu nad alkoholom a ako si vyzdobime auto. Moja polovicka este nema takmer nic iba topanky a koselu a kravatu ku cervenym satam. :-S Na svadbe budeme mat asi 120 ludi, takze bude poriadna zabava.... ani neviete ako sa uz nemozem dockat... :-D Este si hladam nejake pekne bolerko a korunku do vlasov alebo celenku. a vy co budete mat vo vlasoch? tiez budete mat zavoj alebo nieco ine? a ako pokracujete s pripravami? aku budete mat vyzdobu? my sme zvolili nieco zivsie cyklamenovo - pistaciove... vyzera to uzasne na bielych obrusoch... :-D
Odpovedať
@susie2503 ahoj :-) ja budem mat vo vlasoch korunku aj zavoj...pripravy ja mam na seba skoro vsetko okrem spodneho pradla a pancusiek ... drahy ma zatial iba topanky :-D oblek, ale ideme uz v najblizsich dnoch riesit, dufam :-N ....vsetko hlavne uz je...tento tyzden by mali byt obrucky hotove, tak som velmi zvedava ake budu..... vyzdobu budeme mat zelenu....vy idete pozyvat tyzden a pol pred svadbou? nie je to neskoro? alebo to u vas v rodinach tak chodi ?.. u nas sa pozyva tak dva mesiace pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
supis baby ked tak pozeram co vsetko mate ja nemam zatial nic iba salu, kameramana, fotografku, nechtarku a nic ineee chyta ma panika :-(
Odpovedať
@susie2503 fiiiha tak ty si nám tu dala riadnu prezentáciu :) My už mame všetko, len mne chýbajú šaty na prezlečenie....
Odpovedať
Inak baby neviem ako vy, ale ja už začinam byť riadne nervozna a to ešte do svadby je dosť času :D
Odpovedať
Profilova fotka
@persseffona nechytaj paniku :) svadba sa da organizovat aj za mesiac ;-) hlavne veci mas. ostatne postihas :) keep cool
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja napisem co mam ja teda :) frajer ma oblek, obrucky uz su doma, zajednaneho mam fotografa, hostinu, matriku :D, kolace, tortu, vizazistu, vyzdobu. doma mam zopar doplnkov ako su i do kamienky, pancuchy. saty sa mi siju :) aj s bolerkom a zavojom - malo by to byt hotove tento tyzden. no a teraz uz riesim len tie detajly :) hladam topanky ako blba (nic mi nesedi:) ale mam kopec casu este takze no stress :) ostatne zacnem riesit ak budu saty a budem vediet ci su take ake som chcela alebo sa to uplne pomeni :DDDD uvidime. beriem to v pohode :) jedine co sa zacina trosku motat je zasadaci poriadok a rodina. niektori vymyslaju ze nepridu tak som im povedala, nech mi definitivne dajnu vediet aby som sa zariadila podla toho. ked mi den pred svadbou povedia ze dojdu a predtym povedali ze nedojdu, tak budu mat zial smolu - neriesim. dufam ze budeme mat vsetky dobre pocasie :) ani hic ani zimu :)
Odpovedať
my zijeme v anglicku takze preto budeme pozyvat oficialne hosti asi tyzden a pol pred svadbou ked doletime domov... :-D ale niektorych by som najradsej vynechala lebo nemame najlepsie vztahy ale patri sa to tak co uz... :-( neoficialne uz skoro vsetci vedia, ze sa chysta svadba... :-D aj kedy bude... vianocnystromcek a kde si si dala sit saty??? kolko ta to bude stat? ja mam tiez site a objednane cez internet a som s nimi spokojna... dala som za nich asi 120 euro a tesim sa lebo tu saty stoja okolo 800-1200 euro. Boli sme doma na SVK asi 6 dni z toho vikend na svadbe a za ten cas sme vybavili obrucky, pohare, topanky pre mna a pre neho, ale s topankami pre mna to bol riadny problem.... nemali cisla iba male alebo velmi velke a v niektorych ani nemali svadobne topanky... tiez ma prekvapili ceny za obrucky... (nevedela som, ze su az take drahe), ale nakoniec sme nasli velmi pekne za 270 euro. a teba matilda1 velmi obdivujem za to, ze si budes robit vyzdobu sama.... ja by som na to nemala urcite nervy a ani cas ani by som nevedela kolko toho nakupit... ;-) obdivujem ja ta... ;-)
Odpovedať
po akom dlhom case chodenia ste sa rozhodli sa zobrat??? :-) lebo my sme sa rozhodli asi po 7 mesiacoch a potom v oktobri sme uz zacali vybavovat svadbu... ako ste na tom vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?