Svadba 24.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu niekto s rovnakym datumom? :-)
Odpovedať
@dadulka271 za malo :-) podla mna bude stacit ked tam pojdes len ty :-) ....dohodnes sa s fararom a on ti uz povie co dalej ;-)
Odpovedať
@radka_j tak ja si saty planujem ist pozriet na Ukrajinu, uvidime, co tam maju a ak nic nekupim, tak zacnem obiehat svadobne salony. Teraz prave zhaname obrucky a krizik do kostola, tak sme si na to dali termin do konca tyzdna, uvidime:)
Odpovedať
Dievcata, planuje niektora z vas svadobne satky na ramienka, ci s rukavmi ci nieco podobne? Lebo ja strasne nerada nosim saty bez ramienok, sa neprijemne citim(bojim sa ze spadnu) a velka vacsina siat je korzetovych, co s tym?
Odpovedať
@puss02 ahoj prosimta v ktorom salone si bola skusat saty a ake to tam maju cenovo.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@dadulka271 no tak to bude komplikovane ja som bola vo velmi vela salonoch ale kludne ti dam moje dojmy no tak zacnem trencinom Danica, Ana, Alia, Svadobka, Afrodita, Mylady, One Day (tam na mna nemali vobec nic) este je tam Amarel ale tam som nebola lebo na mna nevyzerali. V Ilave som bola tiez v Gabrielle´s Style. V Dubnici Innessa a Caroline. Ale nakoniec som si nasla satecky v bratislave v salone El. Aka je cena? No to zavisi od typu siat takze to nie je ani o salone ale ake saty sa ti pacia. Ja mam taky jednoduchy styl takze mi vsetci hovorili okolo 250 eurach
Odpovedať
@matilda1 ahoj.. aj ja sa tam chystam.. daj vediet.. ako si dopadla.. a nezabudni na foto...
Odpovedať
ahojte kocky, tak ako pokracuje v pripravach? Nejako to tu viazne:) A ja uz mam saticky, sa strasne tesim, krasne su... Len stale nemozeme zohnat nejakeho dobreho DJ, uz ma z toho hlava boli, vsetci su uz na september obsadeni:(
Odpovedať
@matilda1 môzem vidiet? posli foto..
Odpovedať
Profilova fotka
@matilda1 a nemozu ti na saty tie ramienka prisit??sestre tiez tak prisili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@puss02 peknucke su :-))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@norka.1 dakujem bolo to tazke vybrat a nakoniec som si aj tak vybrala take co sa nepacia celej nasej rodine cize je z toho halo ale uz to nechavam tak :(
Odpovedať
@norka.1 Tak som nakoniec kupila take, co su okolo krku a su super, tak nemusim ani prisivat:) Ale inac tety na Ukrajine boli super, aj sa ponukali ze mi nasiju ramienka ake chcem:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dolla fotecky urcite dam, len az niekedy po vikende, lebo som cely cas s drahym a ten sa toho, aby videl svadobne saty boji ako cert kriza:)
Odpovedať
Profilova fotka
@puss02 najdolezitejsie je ze sa pacia tebe a ze sa v nich citis dobre. ;-)
Odpovedať
:-( jaj babeny.. ja sa teraz ucim na statnice.. chystacky so svadbou musia pockat..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby aj ja 24.9.2011 Hriňová -Vígľaš...už sa teším na to krásne počasie ...tiež sa chystám na Ukrajinu, ale ešte chcem schudnúť dovtedy lebo mi ostalo ešte brucho po porode
Odpovedať
@persseffona jeeejha.. my sa tiez chystame na ukrajinu.. ale presne ako hovoris.. najprv schudnut musim.. mas nejaku dobru dietu? sice nemam to stastie na tehotenske brusko, ale nafuknute ho mam aj bez toho... :-N caka ma ucenie na statnice, vtedy zerem vsetko.. nervy robia svoje..
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j zať nemal čierny pozri album a bol za super cenu rozhodli sa keď ho videli
Odpovedať
Profilova fotka
@dolla neboj sa statnice zvladnes, musis si verit!!! a co sa tyka brucha radsej pomlcim pred porodom nasich dievcat 130cm teraz radsej nemeram ale ako v 4-5mesiaci :-( nevadi dam dako dole ja nechcem drzat dietu skor chcem viac cvicit bez pohybu nepomoze ziadna zarucena dieta takze pohyb +brusaky :-p
Odpovedať
@persseffona ejha.. ja ti neviem veru poradit.. tehotenstvo som este nezazila.. ale co sa chudnutia týka.. tak hube si viem rozkazat.. ze nebudem jest.. ale donutit sa cvicit.. taaaak to je u mna pohroma... k tomu sa neviem donutit.. pritom sama dobre viem ze zaruceny vysledok sa dostavi jedine tým spôsobom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dolla ja zas opacne niekedy fakt neodolám keksíku, ale cvičiť sa viem prinútiť hlavne po dákych 3 razoch ma to začne baviť :-D
Odpovedať
@persseffona pocuj.. my dve by sme tu dietu mali zacat asi spoločne.. :-D jedna doplna druhu... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@dolla no prídi dáme odtučnovačku :-D som zvedavá či dačo ulovíme na tej ukrajine..inak dnes som pozerala pas mi končí v máji tak si musím predlžiť a neviem či to zas nebude trvať mesiac :-) inak nemala som sa kukat ale velmi sa mi paci styl siat maggie sorento a bojim sa ze az take nenajdem :-D
Odpovedať
Tak ako baby? Ako pokračujú Vaše prípravy? Ja asi túto škaredú nedeľu strávim šitím svadobných pierok:)
Odpovedať
@matilda1 ahoj, no my sme hura hura vyriesili kolace a to som si myslela,ze to bude najmensi problem :-D tam kde sme chceli dat robit mali uz obsadene, dalsia moznost mala zrusene tel.cislo a dalsia sme sa nemohli dovolat :-N a tento tyzden sme si boli dat konecne vyrobit obrucky,tak som zvedava ako budu vyzerat...a ty co mas noveho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dlho som tu nebola a musím sa priznať, že ste mi nahnali stres. My kostol neriešime ešte, čakám do 10 júna na promócie a v tento deň zorganizujeme aj take oficialne zasnuby aj keď sa fotrovci poznajú :D a potom šup za fararom a po papiere na matriku. Koláče nejak riešime (to ma na starosť mamča) obrúčky pôjdeme koncom júna pozrieť, nemám ešte ani kaderníčku a kozmetičku a ani pozvánky. Nehovoriac, že ešte musíme dohodnuť starostu .....och sa to nejak hromadííííí
Odpovedať
@radka_j a to uz mam aj kolace riesit? Ja som to chcela tak mesiac az dva pred svadbou, no neviem si ma vystrasila, ci by som nemala dakoho znanat, ale ved ani neviem kde sa obratit... Inac ma uz obcas chyti taky mensi stresik. Aj sa mi snivala, ze saty som mala pokrcene, nemal ma kto ucesat a namalovat:) Ale jedna radost, ze sme si boli v piatok uz po obrucky a su nadherne tak sa vytesujem:) A neustale riesime vyzdobu, kedze si budeme salu zdobit sami, tak je okolo toho velky humbuk..... A hlavne sa uz nemozem dockat:)
Odpovedať
Baby a oznamenia budete kedy rozdavat? My by sme si chceli vyrobit vlastne, tak uvidim, kedy sa k tomu dostaneme. Len neviem ako dopredu sa to maju rozdavat?
Odpovedať
@matilda1 tak neviem, mozno to bola nahoda,ze prave tam kde sme ich chceli dat robit mali obsadene, ale podla mna za jeden telefonat nic nedas. Ja som s nasim pekarom dohodnuta a uz iba mesiac pred svadbou sa mu ozvem a presnejsie sa dohodneme na detailoch :-). A ake mate obrucky? :-) ...Oznamenia budeme rozdavat mesiac alebo dva pred svadbou asi tak zaciatkom augusta.
Odpovedať
@radka_j tak tie kolace budem musiet tento tyzden este poriesit, dakujem za pripomenutie:) A obrucky mame este krajsie ako sme si predstavovali. My sme totiz vedeli, ze chceme jednoduche, dvojfarebne - cerveno zlte zlato, oble a leskle, tak nam presne podla toho vyrobili a parada - spokojnost je velka:) A vy uz mate?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?