Svadba 24.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu niekto s rovnakym datumom? :-)
Odpovedať
ahojte, aj ja mam rovnaky datum......len s tym ze sme to zacali vybavovat az tento tyzden.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridávam sa aj ja : ))....baby zo žiliny...aku budete mat hudbu???
Odpovedať
jééééj! to je NAS datum :-) buduce nevesty ako ste na tom s planovanim? je tu aj niekto z okolia NR? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa ... Bratislava 24.9.2011
Odpovedať
@janie1 ako pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
sala, menu, kostol, kvety, vyzdoba, fotograf...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridávam k vám baby. 24 sept je krasny datum. a pripravy su asi take ze sala, fotograf, kameraman, hudba aj ked ju chcem zmeniť, vyzdoba a dnes k tomu pribudli aj šaty
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja uz mam saty :)
Odpovedať
ejha... vy uz mate aj saty? no toto!!! ja mam foto+kameru.. kapelu.. salu.. vyzdobu zajednanu.. a osvetlenie... riesim kadernicku a kozmeticku teraz... nic viac nemam..
Odpovedať
@katka.hranka priatelov ujo robi dj takze mame o starost menej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby pocujte ako je to na matrike v bratislave. kedy robia v sobotu ten sobas? da sa vybrat aj poobede?
Odpovedať
babiky? ake mate saty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak toto su moje saticky a ja v nich samozrejme este sa budu skracovat :)
Odpovedať
@puss02 pekne :-)
Odpovedať
baby, viete mi poradit neakeho dJ z okolia Levic ci nitry??? som sice z bratislavy ale svadbu mam v LV.
Odpovedať
@puss02 ´pekne saty...ja sa musim priznat - davam si nacas :o)
Odpovedať
@vianocnystromcek ako ja viem, matriky maju vyhradene soboty ktore sobasia a tiez aj casy. takze si musis len vybrat volny cas.
Odpovedať
@kahlann my budeme mat zivu hudbu.. ale chvalia dj mina, a aj dj gusto je fajn:-)
Odpovedať
@dolla my budeme mat ludovu hudbu a preto chceme len DJ k tomu na doplnenie len DJ. dik checknem si ich
Odpovedať
Profilova fotka
@kahlann a mimo casu si priplatis pripadne ;-) no problem
Odpovedať
@vianocnystromcek viem ze sa zato plati a dokonca su dobre terminy aj dost vybookovane....preto som rada zeja v tomto pripade riesim kostol :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@kahlann je to v pohode..pytala som sa na to dnes a teta bola uplne v pohodicke. a terminy su okay..nejaky uz bude sediet poobede a hotovo :)
Odpovedať
@vianocnystromcek no vidis.....niekto to stastie nema :o), u nas na matrike nespolupracuju takze by som sa ani nesla pytat 8-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, tak co uz mate vsetko vybavene - uz len pol roka:)
Odpovedať
@matilda1 sala, kostol, saty a nejake tie drobnosti :-) ty si na tom ako? .. ja mam niekedy pocit,ze vobec nic nemam a inokedy zas,ze mam toho dost :-D
Odpovedať
@radka_j tak to my mame zatial salu, kostol, kameramana. Na ostatnom sa pomaly pracuje, len ma uz zacina chytat panika z toho vsetkeho a neviem co skor:) vyzdobu si chcem robit sama, tak obzeram kadejake drobnosti, ale este som nic nekupila, lebo si nie som ista ze fialova farba je ta prava:) a saty si poziciavas, ci kupujes?
Odpovedať
@matilda1 foto aj kameru mame, ale to sme ani nejako nemuseli vybavovat lebo je to cez znamych :-) fuha sama vyzdobu, tak to budes mat dost prace.... nam vyzdobi salu hotel a nieco si dame dozdobit jednej pani, ktora ma agenturu... fialova je velmi pekna farba, my budeme mat zelenu .... saty si poziciavam i ked je pravda,ze mozno sa viac oplati si saty kupit, ale som si povedala,ze na satach setrit nebudem.. ty to ako budes riesit so satami?
Odpovedať
Ahojte aj sa pridavam tiez budeme mat svadbu 24.9.2011 jedna otazocka len vcera sme sa dohodli na termine kedy treba zajst za fararom. :-)
Odpovedať
@dadulka271 ahoj, no mne sa zda,ze kazdy hovori inak kedy tam treba ist, no ja som volala fararovi uz v januari pretoze chceme mat svadbu vo farnosti, do ktorej ani jeden nespadame, takze som chcela mat dusu na mieste,ze to bude mozne :-D farar mi povedal,ze si poznaci termin nasej svadby a ze sa mame stavit nejak v marci a poslal nas na vikendovu nauku... nauku uz mame za sebou a v najblizsej dobe sa chystame ist za nim. Ale byt tebou tam zajdem alebo aspon zavolam lebo v ten den uz moze mat niekto iny svadbu a my sme chceli obrad o tretej, tak ak nechces svadbu neskor, tak by som si minimalne rezervovala termin. Mam znamu kde jej farar povedal,ze ma este cas...a isli za fararom tri mesiace pred svadbou a nakoniec musela mat neviem ci nie o pol piatej sobas pretoze bolo viacero svadieb v ten den.
Odpovedať
@radka_j dobre vediet dakujem tento tyzden tam zajdem a staci ked pojdem len ja ci musi ist aj priatel somnov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?