Svadba 24.4.2010

Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
1
2
25
Profilova fotka
no aj my mame v ten den svadbu a pripravy v plnom prude
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Keterin, a čo všetko už máš? pochváľ sa...
Odpovedať
Profilova fotka
no mam saty a vsetko okolo toho, topanky, pierka, kameru, fotografa, hudbu, oznamka... nepotrebujes nahodou pierka??? urobim ti ak bude treba som sa prepocitala a som kupila amiesto 1m kvietockov 10m tak sa toho potrebujem zbavit, nevezmem od teba vela len za material a nieco malo za robotku, alebo aspon tie kvietocky by som odpredala, nestali vela, si pozri v mojom albume
Odpovedať
Profilova fotka
zabudla som na krizik, a ten uz mame
Odpovedať
Profilova fotka
a este vankusik na obrucky a lupienky na dekoraciu
Odpovedať
Profilova fotka
Ide ti to teda skvelo...to aby som si začala písať zoznam vecí, ktoré potrebujem...no...ja mam všetko ešte iba v teoretickej rovine - t.j.mám predstavu, aké šaty chcem, viem si predstaviť aj dekoráciu,ako by mali vyzerať oznámenia, len prakticky ešte nič z toho nemám doma... ale to sa spraví...snáď ;-) čo sa týka tých pierok, tak nad tými som ešte ani neuvažovala... inak, dnes som zasielala pozvaným na e-mail "save the date" takže som to takto nejako rozbehla... Koľko plánujete hostí?
Odpovedať
Profilova fotka
no malo to bytokolo 120 ale nakolko chcem silou mocou okruhle stoly musi sa to zredukovat na 100. ja som uz nieco vymazala zo zoznamu tak uvidime ako to nakoniec dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
Ved aj ja som chcela tak najviac okolo 100, ale nakoniec ich bude možno ešte o 20-30 viac...aj keď konečné číslo je stále vo hviezdach...a máš DJ alebo skupinu? a o koľkej máte svad.obrad? fotiť sa idete pred alebo po obrade? je tu aj fórum na túto tému...no a výsledok z toho je taký, že je to veľmi individuálne :-D ...niektorí uprednostňujú pred, iní po...na náš termín by sa malo stmievať okolo 19.30 hod...
Odpovedať
ahojte.tak ja som dalsia ktora ma 24.4?ja uz sa tak tesim... ja sa momentalne chystam riesit moju polovicku lebo mne chyba uz len pricesok inac uz mam pre seba vsetko:-))
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tak vy ste riadne rýchle...ja asi nad všetkým dlho premýšľam...máte šikovné albumy, ja si tiež nejaký založím budúci týždeň...:-) drobec, farbu máš zelenú? a koľko hostí?...no a aký alkohol budete podávať???
Odpovedať
Profilova fotka
no nad tym fotenim ako som pisala aj do spominanej temy som ani nepremyslala, jasne ze pred po by ma ani nenapadlo, hudbu mam zivu
Odpovedať
ano mam zelenu lebo som do nej zazrata...no budeme mat okolo 80-90 ludi.a na zaciatok budeme mat cinzano a potom bude vino cervene a biele,slivka hruska a asi fernet...z mojej strany nebude vela ludi takze ani toho vela nam netreba...a ty ako?aku mas vyzdobu?a co vsetko uz mas?a fotit sa tiez pojdeme urcite predtym..a mame DJ lebo s polovickou nechceme zivu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nuž ja za vami dosť zaostávam, ale nevadí, všetko mám v hlave :-D Tak ja mam akurat rezervovanú miestnosť (bez tej by som v tomto čase o termíne v apríli mohla iba snívať), reservé je aj foto a kamera, hudba... hm...no a mam svadobný bedeker, predstavu o počte ľudí, výzdobu chcem zeleno-smotanovo-jemný šmrnc ružovej, hl.kvetom bude orchidea, mám predstavu o svadobných šatách (zn.pronovias resp.la sposa) a tak... no a s tym alkoholom ešte neviem...na predsvadobnú náuku ste už boli?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som nebola sme sa dohodli ze az v januari
Odpovedať
no o tu nauku ja budem mat problem lebo moja polovicka je maloco doma a vtedy ked je nauka(t.j.stvrtok)nezvykne byt doma lebo robi v cechach..
Odpovedať
Profilova fotka
Drobec, tak skúste víkendové kurzy, existuje aj takáto možnosť...my to tiež absolvujeme asi až v novom roku
Odpovedať
a to co a ako?to kde mam zistit
Odpovedať
ahoj holky, pripajam sa k datumu 24/4/2010 :-)))) nad akym jedlom rozmyslate na svadbe?? a budete mat aj kapustnicu o polnoci???
Odpovedať
tak my uz priblizne vieme co chceme no a po polnoci budeme mat holubky lebo polovicka nechce velmi kapustnicu..a vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Drobec, pošlem ti do IP web.adresu, kde zistíš bližšie informácie. Ahoj maruska, nad jedlom sme veľmi nepremýšlali... ;-) rodičom sme povedali, že toto necháme na nich... že aspoň niečo...ale ako posledné jedlo by neboli zlé švédske stoly...hm?
Odpovedať
ahojte, pridavam sa do klubu 24.4. :) momentálne mame zajednane: saty, sála, fotograf, rozhodujeme si dve varianty výzdoby, matriku mozme riesit az v decembri, nasho vybrateho dj az v januari, lebo este nerezrvuje nic, vybavili spica miesto na fotenie v interieri
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa budem vydávať 24.4. :-) Zatiaľ máme zarezervovanú sálu, kde sa mi postarajú aj o jedlo a výzdobu, fotografa a kameramana. Zajtra idem volať DJovi a v sobotu chcem ísť pozrieť svadobné šaty, tak mi držte palce, nech si nejaké vyberiem :-D. Na matriku ideme tiež až v decembri, a to pôjdeme asi aj obrúčky pozrieť. majo.lenka, my budeme mať ako posledné jedlo švédske stoly. Myslím, že to bude lepšie ako kapustnica, každý si vyberie čo bude chcieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim sklomylu a jentu...pekne sa nám to rozrastá :-) Jenta a kam ideš vyberať svadobné šaty? Ja som bola tiež skúšať, ale ešte som si nevybrala...skúsim počkať na novú kolekciu...ale aspoň viem, že by to mal byť strih A...no a krajka, bez tej to nepôjde.. Sklomyla a ty máš aké šatky..? Prezradíš?
Odpovedať
majo.lenka:dakujem za tu web stranku a vy ste sa pre ktory rozhodli?je to celkom zaujimave..
Odpovedať
to majo.lenka: šaty su Maggie Sottero- Adelaide, farba- light gold, našla som ic hneď v prvom salóne v ktorom som bola (salon Betty- Myjava). má prísť ešte nová kolekcia tak sa ešte pre istotu pôjdem pozrieť, ale pochybujem že bude niečo lepšie. Ozaj je farba light gold totožná s Ivory? chcela som si objednávať doplnky z ebay a som mierne schaotená z tých odtieňov. Aby som uviedla na správnu mieru, všetky veci okolo svadby ako výzdoba, šaty, popolnočky, topánky, doplnky, výzdoba,kvety.... sú pre mňa dosť španielskou dedinou,keďže mám záľuby skôr v technike, turistike, počítače, fotografie....ale nasávam info o dušu, už sa do toho trochu dostávam a začína ma to aj trochu baviť :)
Odpovedať
no ja budem musiet jedlo riesit v Novembri..lebo nebyvam na Slovensku..a v novembri sa chystame domov na par tyzdnov. Ale uz mame tiez par veci zaistenych a uz mam aj kupene saty..co som rada. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drobec, ešte nevieme, možno skúsime ten víkendový termín vo februári v SP, alebo si náuku urobíme v RK, koná sa to každý mesiac vždy v sobotu... Sklomyla: keď ja tým farbám šiat tiež celkom nerozumiem - niekde je to odstupňované že: biela-prírodná biela-šampanská ...ale myslím, že šampanská/ivory/maslová je to isté...alebo je to isté prírodná biela/ivory? no a light gold to je asi šampanská.. či nie? viete to niektorá? Maruška: a kde sa nachádzaš?
Odpovedať
Profilova fotka
no ak by ste si zvoliloi biele tak by ste nemyseli risit takuto dilemu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to je pravda, ale keď tie snehobiele sa mi zdajú veľmi umelé a neprirodzené... ale to je vecou vkusu
Odpovedať
tak presne ja mam biele a nemam s nicim problem..:-))
Odpovedať
1
2
25
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?