Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ono je to niekedy lepsie pripravovat v takom kratsom casovom obdobi, pretoze aspon tolko nepreberas a estresujes. mne sa uz niekolkokrat snivalo, aj dnes v noci, ze sme zabudli na kyticu, na fotografovanie a ja som este o druhej popoludni nemala anii vlasy a ani nic pripravene. hrozne. a mojemu drahemu sa tiez nivalo ze zabudol kyticu a ze prisiel cely zablateny a neskoro. to je co????
Odpovedať
Profilova fotka
to bol len zlý sen keterin1... na iné nemysli, len na to, že všetko dobre dopadne :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby aj my mame termin 24.4.2010 a okrem svadobnych siat, hudby kamery saly a fotiek a kostola este nemame nic ine, stale si myslim ze je dost casu, ale ako tak pozeram budem mat co robit aby som to stihla.hosti budeme mat 104 a dievcata co sa tyka siat aj jas som si zarezervovala v prvom salone do ktreho som vosla a myslim si ze som urobila spravne.... :-D
Odpovedať
keterin nic neboj to bol len sen skutocnost bude ina...
Odpovedať
Profilova fotka
no ale toto sa mi uz fakt niekolkokrat snivalo, si budem musiet uz teraz zacat pélanovat minutu po minute :-D
Odpovedať
:-D no tak to ano ale ja som rada ze som zacala tak skor lebo teraz pohodicka a kupujem uz len take drobnosti a v pohodicke..
Odpovedať
holky takze my mame: restauraciu, ubytovanie pre hosti a nasu svad.noc, kameraman, DJ photo, curkarku, prstienky, saty, oblecenie pre zenicha a jeho best mana, kvety pre druzicky, oznamenia..uz poslane...pohare, este hladam svad.topanky a svad. spodne pradlo aby som mohla ist na skusku siat. A v UK mame: salu, oznamenia...uz zcasti poslane...saty budu tie iste...prstienky uz budu...(lebo uz budem vydata) a dekoraciu si urobime samy...zajednaneho kuchara na svedske stoly, DJ a stale mam pocit..ze nieco nemam...samozrejme, ze nam este treba papierovacky...ktore treba vybavit na sobas s cudzincom..ale tie nemozu byt starsie ako pol roka.
Odpovedať
no tak to mate dost..to nic ja tiez mam toho dost a stale mam pocit ze nie je toho vela...no ale si sikovna tiez super ze to tak mas vsetko aj tu aj tam zariadene...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa rozhodla , ze nemudeme kupovat pohare, ked som to navrhla tak sme obaja suhlasili. ke to zbytocne, co z nich potom ??? bude na ne sadat prach. sme sa rozpravali, ze mozno kupime nejake pekne pohare a dame si ich potom do obyvacky a budeme z nich pit sampanske alebo vinko.
Odpovedať
keterin: to je celkom fajn napad s tymi poharmi. Ja som ich kupila len pre to, ze je to zvykom na Slovensku...a anglicania to nemaju...tak sme si dali spravit na pamiatku. Ale moj snubenec chcel aby bolo na kazdom napisane nase obe mena (bez priezviska) a ziadne zdrobneniny, nemame uz 15nast ..a nie ako si to davaju druhi, ze na jednom pohari maju meno jedneho a na druhom druheho. Tak sa mu to zdalo zvlastne...:-) drobec934: dakujem, no musime to vybavovat..to vies, ked clovek nebyva na SK, ale tiez mam pocit..ze este treba vela veci. Napr. som bola dost sklamana s kadernickami. Ked som bola na Slovensku teraz v Novembri...vela bab..mi povedalo, ze nemaju kalendar na novy rok, aby som zavolala v januari...co sa mi zda dost blbe. Kedze som bola doma na skok...a sorry, ale je to trapne..ked je niekto kadernicka..alebo kozmeticka...a v Novembri si este nezajednava zakaznikov...to mi pride dobre divne. Ale samozrejme cest vynimkam. Ja som narazila na 3 kadernicky..ktore mi povedali..ze do aprila cas....ze aby som im brnkla neskor.
Odpovedať
no tak ja som kadernicka a poviem ti rovno ze ja co mam svoju kozmeticku tak som sa objednavala na januar vcera a hned som jej povedala aj o april a ako kadernicka urcite mam kalendar uz na buduci rok a moje kolegyne tiez takze nechapem tie reakcie a hlavne ked nie su na slovensku...skoda ze byvas tak daleko by som ti to tu u nas vybavila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám ten problém, že na pekný účes mám dosť krátke vlasy, tak som zvedavá, čo zo mňa vyčaruje moja kaderníčka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj s kratsich vlasov sa da nieco vycarovat a mam kolegynu ktorej sa lepsie cese s kratsich vlasov ako dlhych
Odpovedať
Profilova fotka
nemáš nejaké fotky náhodou? :-)
Odpovedať
no momentalne nemam ak budem mat poslem..
Odpovedať
Profilova fotka
boze taka som rozculene , niektore dievcata tu na fore su neskutocne trapne, nemyslim nikoho z tejto miestnosti., len som potrebovala dat vonku emocie
Odpovedať
hej keterin ja som citala a asi viem o com hovoris...akoze nechapem ten zmysel...
Odpovedať
Profilova fotka
drobec934: ďakujem :-)
Odpovedať
neni zac:-)
Odpovedať
drobec934: dakujem..si zlata...to by bolo super keby si byvala blizsie. :-)
Odpovedať
neni zac no co uz,ale fakt mi to je cudne lebo ja uz tiez mam kalendar a kolegyne takisto ved na januar uz sa tiez objednavaju tak musi uz byt...ale vies to zalezi na kadernicka a jej ochote..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to hej, nekonecne ma sere to dievca, nikdy som ju nevidela, ale .... ospravedlnujem sa za vyraz :-(
Odpovedať
no prave, mna to tiez mrzelo..hlavne ked hovorim..bola som doma len 2 tyzdne, takze som si to chcela zarezervovat. budem im musiet brnknut neskor. Kazda kadernicka je ina..ja som videla 3 ked som bola doma a ani jedna nemala kalendar...a este ze je cas do aprila. Myslim,ze to fakt zalezi od kadernicky,ale nerobi to dobre meno. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna keby kazda z nich chcela tak si ta poznaci hocikam aby nezabudla hoci aj ako pripomeniku do mobilu, niektore su vazne neochotne
Odpovedať
keterin1: uplne suhlasim
Odpovedať
tak,tak mate pravdu ja sa nato pozeram presne tak lebo ako kadernicka ked chcem zakaznicky mat tak nemozem ich takto odbijat ze este cas,nemam kalendar...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak krabičky na zákusky sú doma z PL, jedna priesvitná krabička cca veľkosti 23x14x11,5 cm (š,v,h) stála v prepočte 30 centov, kúpili sme ich v Krosne. Keterin: ja by som si nič nerobila z istej užívateľky jedného fóra...chcela urobiť myslím skvelému a peknému salónu dobrú reklamu, ale neviem, či je takáto forma zrovna prijateľná..nemusela pri tom pourážať baby, ktoré majú šaty z Ukrajiny, alebo iných salónov...ja mám síce tiež španielske šaty, ale predsa všetky sme iné, každá má aj iný "budget" na svadbu...admini stránky má pravdu...netreba sa hádať, ten salón je fakt skvelý a netreba mu kaziť fórum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem o com hovoris ale mna take veci stvu. v podstate zacala najprv na mna utocit aj ked som okrem toho ze saty a pristup su sice velmi fajn no cena je dost vysoka nic zle nenapisala. podla mna je to trapna asi nie moc vekovo stara dievcinka, ktorej mamicka s ockom zaplatili svadbu tak vyskakuje. ja som si saty odtial nevybrala preto ze by som na to nemala ale preto ze si myslim ze je jedno v akych satach sa vydam a podla mna su podstatnejsie veci, kde treba v zivote peniaze investovat. ja sa sice vydavam prvykrát no mam uz 4 rocneho syna a preto viem o iných zivotných hodnotách ako tato dotycna. ale nechajme to tak aj takí musia medzi nami byt
Odpovedať
Profilova fotka
a pre synčeka už máš svadobné oblečenie? toho predsa treba tiež zaodieť.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
och on ma ale mozno noeco este kupime aby sme ho prisposobili k ockovi (ktorý nie je jeho bilogicky ale zato bombasticky :-) )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?