Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
i ja mam trosku obavy ale kamoska co chodila tak mi povedala ze super ze sa nemam coho bat a ze to rychlo zbehne..momentalne zo svadby uz poriesim len kolace a cakam na nejake veci inac vsetko az po novom roku chcem uz trosku pauzu...uz nech je volno:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne treba este povolenie z fary lebo nemame sobas ani u u nas a ani u petra a nauky az po novom roku. my mame vlastneho farara a ten chce aby sme na nauky chodili len my ze je to take intimnejsie ako v skuúine tak som zvedava, dufam,ze to nebude natahovat. momentalne je v tanzanii nas fararika vrati sa az po vianociach
Odpovedať
o tak to mate fajn ze budete sami a mozno ze to bude lepsie...a inac iz mas co potrebujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie nemame este pohare a tie saty. inac peter uz má vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
nejaka martuska3 ma v bazare na predaj zelene saty
Odpovedať
ta ja mam vsetko a matovi treba oblek..
Odpovedať
hm dievčata...tak ja šaty ešte stále nemám, dúfam, že ešte od nového roka niečo nájdem.. dosť sa toho bojím, nájsť na mna šaty...oooouuuu :-|
Odpovedať
a ešte niečo....musím sa pochváliť, kúpili sme si prvý spoločný nábytok KOMODU prekrásnu....hihi tesim sa
Odpovedať
no tak blahozelam:-)))ja dufam ze na vianoce tiez budeme uz mat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme prvykrat spolocne kupovali vianocny stromcek
Odpovedať
tak my sme kupili auto :-D to bola prva spolocna vec..
Odpovedať
Profilova fotka
vaazne ??? no dobre ste zacali a ake?
Odpovedať
Článok sa načítava...
:)v lete sme kupili superb,ale nie uplne novy...tak ano na zaciatok dost zhurta,ale aspon mame take vacsie uz rodinne...hej som sa chcela spytat kupujete aj manzetove gombiky?
Odpovedať
manzetove gombiky nekupujeme, aj ked vyzeraju super, ale drahý sa s nimi nestotožnuje :D
Odpovedať
Profilova fotka
no asi mozno hej
Odpovedať
tak ja som mu to len minule nahodou spomenula a nebol proti takze preto sa pytam,a pojdem asi cez vikend mrknut do maxu...som zvedava na ceny.. :-D
Odpovedať
no to som aj ja zvedava, potom pe zaujimavost ich hod sem.
Odpovedať
okej ak nieco najdem samozrejme:-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja som si tiež vybrala 24/4/2010 a môj drahý má akurát vtedy meniny, takže dobre oslávime jeho meniny :-) bude nás až 116 :-)
Odpovedať
vitaj medzi nami:) my budeme zase oslavovať meniny nášho spoločného šéfa:)
Odpovedať
pekne vitaj:-))ale sa postupne rozrastame:-)pancsi:a co mas vsetko uz?
Odpovedať
holky..uz sa to krati...zachvilu mame vianoce...a april tu je ani sa nenazdame....:-) clovek sa na to vsetko tesi...ale potom to tak rychlo utecie...ze si to nestihne clovek ani uvedomit....:-)
Odpovedať
no to mas pravdu ja uz som tiez nad tym rozmyslala a ide to stale ako voda a po svadbe to pojde urcite tiez rychlo..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa k Vám tiež pridávam... :-) svadbu máme 24.4.2010.. zarezervovanú máme sálu, kostol, hudbu, kameru, fotografa a ja už mám aj vybrané a zarezervované šaty.... hostí rátame okolo 80..
Odpovedať
Vitaj medzi nami :) hm ty si ale šikovna....vsetko vybavene...Ja sa musim tiež pochvaliť, aby ste si nemysleli, že zaostávam :D s drahym už mame doma obrúčky, a poháre....juj tesim sa, ale šty ešte nemaaaam fňuk :(
Odpovedať
tak momentalne riesim manzetove gombiky,lebo chcem to ako prekvapko pre mata na vianoce:-))a nasla som v celku fajn za fajn ceny:D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem... :-) slecna2: no všetko to nie je... momentálne sme vo veľkom hľadaní starejšieho... ale som rada, že sa mi podarilo aspoň tieto, podľa mňa hlavné veci vybaviť ešte do konca roka, lebo som sa bála, že potom už budú všetci obsadení... a s tými šatami to bola úplná náhoda... ja som tiež neverila, že keď prídem do prvého salónu, že si hneď vyberiem.. a stalo sa.. ešte teraz som prekvapená, ale zatiaľ som názoru, že som si vybrala správne... ;-)
Odpovedať
Katka aj ja som mala presne to isté! a tiež som doteraz nenašla žiadne ktoré by mi prišli krajšie:)
Odpovedať
ak si myslis ze si si vybrala spravne tak uz ani nehladaj ani neries najlepsie je to tak...
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa rozhodli až v piatok, že sa zoberieme :-) takže som rýchlo musela vybaviť starejšieho, keďže nám navrhol dátum 24/4/2010, /najbližší termín by bol až v roku 2011/ tak som sa rozhodla, že nebudeme dlho čakať...zatiaľ nám všetko vychádza, aj sálu, hudbu, kameramana a dokonca aj šaty som si už zarezervovala :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?