Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my obrúčky ešte nemáme, krabice na koláčiky by sme chceli z priesvitného materiálu (je to nejaký plast, napr.v obchodných reťazcoch v tom majú zabalené koláče), aby sa nerozmočili, tie papierové krabičky toho veľa neznesú dľa mojej osobnej skúsenosti, hlavne, keď sú naložené už 1 deň dopredu... no a mamka spomínala, že niektorým hosťom pribalí aj flašku...a do toho sa už radšej nestarám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobry napad s tymi plastovymi krabickami a uz si sa s nimi niekde stretla, kolko stoja???
Odpovedať
inak aj mna to celkom oslovilo:)))
Odpovedať
http://www.shop-obaly.cz/2085-blistr-... nasla som niečo takéto.....
Odpovedať
Profilova fotka
sklomyla dobre si našla, len my sa na to chystáme do PL, závisí to od veľkosti krabičky, ale tie menšie (19x13x7) sa dajú kúpiť aj do 1 Zl/kus, závisí to od toho, kde to kupuješ, na internete majú rôzne ceny, len z PL objednávať je trošičku komplikovanejšie kvôli platbe, preto si tam skočíme osobne...
Odpovedať
Profilova fotka
a na slovensku si nanesla dodavatela???
Odpovedať
Profilova fotka
keterin, ani som nehľadala...verím tomu, že tu by to aj tak stálo viac (väčšinou to tak býva) a do PL nie je problém skočiť...ale veď hádam ani pre teba, veď si z PO...keď ich kúpim v PL, tak dám vedieť
Odpovedať
majo.lenka ked to mas fajn že to máš do Poľska na skok:) ja idem googliť a googliť snád na niečo natrafím a hodím link!
Odpovedať
Profilova fotka
...skúšala som teraz hľadať dodávateľa v SR, ale našla som len vaničky z PVC, keď ani poriadne neviem, čo mám zadať do vyhľadávača...v PL to majú obchody so svadobnými potrebami, možno by nebolo od veci skúsiť sa spýtať v nejakej cukrárni, či oni nevedia viac :-)
Odpovedať
tak u nas sa dava tiez nejaka ta pollitrovka a nie vino a plus kolace no uvidime...
Odpovedať
ano aj mi tak davame....kolače a pollitrovku zvačsa vodku, a čo sa týka tých krabíc z toho priestivného materiálu nám ponúkali, ale ma to moc neoslovilo....no teraz na to príchádzam že to ma výhody...juuj :-o
Odpovedať
tak ja uz mam kupene krabice s ruckou takze ja uz viac neriesim...:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mna by to tiez nenapadlo ale ma to daco do seba, lakavo to vyzera a nevycuciava z kolacov to najlepsie ako papier :-p
Odpovedať
;-) tak to je pravda ale moja mamca uz zohnala tie klasicke tak uz sa jej nebudem do toho miesat :-D baby a davate na flasky alebo krabice take ine etikety?myslim s vasimi menami a ze dakujem,alebo nieco v totm zmysle?
Odpovedať
:-) jeeej tak to by sa mi veľmi pacilo, myslím s tými etiketami, a ty drobec934 budes mat? Kde sa to da zohnat, respektíve kde take robia? Ja nemam vôbec ani šajnu o tom....ale je to zaujímave...
Odpovedať
tak ja budem mat na flasiach a na krabiciach to este neviem..no tam kde budem davat robit oznamka tak tam maju asi par druhov motivov na flase..je to na capajevovej v presove...a chcela by som teda aj na krabice ale to mu donesiem asi len navrh co si stiahnem ci mi urobia...a budem to davat lenn na flase ktore vlastne dostanu na konci pri odchode..
Odpovedať
dá sa inak kúpiť aj etiketový papier, tzv. prázdne etikety a vy si tam už vytlačíte čo potrebujete
Odpovedať
heeej,nad tym som ani nerozmyslala..a kde ho zozeniem?
Odpovedať
skus popýtať v papiernictvách alebo e-shopy s kancelarskym tovarom http://www.amarok.sk/product_info.php... napríklad len to je balene po 100 ks.
Odpovedať
mozes mozno vyuzit aj na flase ktore budu na stoloch, už som to tak videla a vyzeralo to velmi pekne. este ked ich doladis s výzdobou.....
Odpovedať
no ano ja som to tak chcela a mamca so svokrou ze netreba tak uvidim dakujem :D
Odpovedať
nemáš začo:) ono to je taký malý detail, ktorý moze vyzerat velmi pekne ale uznávam je to mozno aj zbyotcnost, a robotka navyše.... tiež zvažujem či áno, či nie... podla toho ako sa mi do toho bude chcieť ísť:)
Odpovedať
vies ked ja mam rada taketo veci a mat nieco ine ako ostatni vies mna ako hosta by to velmi prekvapilo a potesilo:-))
Odpovedať
Profilova fotka
tie etikety na fľaše my meniť nebudeme... jednak je to dosť pracné a už to vôbec nie je rarita, lebo to má veľa mladomanželov a...hm...budeme mať celkom kvalitné vínko a ostatný alkohol, takže nech hostia vedia čo pijú ;-) a keď sme už pri tom alkohole, aké druhy budete mať? a koľko plánujete fliaš? lebo ozaj neviem, akej mierky sa mám pridŕžať
Odpovedať
No jasné každý podľa svojho gusta :) z alkoholu mam hlavu v smutku bo absolutne neviem kolko coho a kolko druhov :) a ešte nealko, kolko caju nakupit, kolko kavy.... jedine co viem ze na pripitok bude hruškovica (vypálená v roku ked som sa narodila :) )
Odpovedať
tak u nas alkohol riesi mamca z ocom takze ja sa im do toho nemiesam ale viem ze vinko uz kupovali:-)
Odpovedať
to máš super... z našej strany som prvá ktorá svadbuje, takze mi nema kto velmi poradiť. drahého sestra sa síce vydávala minulý rok, ale kedze u nás nepredpokladali že budeme svadbovať tak pozabúdali kolko toho vlatne vtedy kupovali:)
Odpovedať
tak u nas je to druha svadba a aj u polovicku je to druha takze uz priblizne vedia...no v sobotu budeme mat dalsiu vec topanky pre mileho,takze dalsia vec pribudne:DDD
Odpovedať
super tak pomaly odsýpa:) mna caka zajtra stretnutie s vizážistkou, aj topane pre mna prídu.
Odpovedať
juj tak to je super ja by som chcela tak aby taketo vsetky som do konca februara mala lebo potom chcem uz mat pokoj...:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?