Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som musela tiež fotky zmenšovať, tak som sa riadne "zabavila" pri tom :-D
Odpovedať
ahojte baby, tak ake mate posvadobne dojmy??? My uz s netrpezlivostou cakame na svadobne dvd malo by byt uz zajtra, snad. Momentalne vsak riesim ine veci a hlavne riesim dilemu. Cakame babatko co som sa dozvedela len teraz 18.5. Som v piatom tyzdni no 6.6. mame letiet do Egypta - Hurghada a ja sa bojim, ze ci mi nemoze nieco hrozit. Let a vobec cela dovolenka. A hlavne ta faraonova pomsta................ moj lekar mi to sice nezakazal, ale aj tak mam trosku obavy a neviem si rady. Mate niekto skusenost alebo niekoho znameho kto riesil podobny problem?
Odpovedať
Profilova fotka
och nikina srdecne ti blahozelam a zaroven zavidim. ja som si od svadbz trikrat robila test a nic, uz z toho blbnem... kamoska bola v egypte tehotna a nejake extra problemy nemala
Odpovedať
neboj keterin, neboj aj ty sa dockas. Ja som si robila od svadby tiet tri. Prvy vysiel negativny a tie dva posledne uz pozitivne. A podla doktora je termin pocatia okolo 25.4. takze to celkom sedi na svadobnu noc, alebo rano??? :-D ale ak ti mozem poradit skus pit alchemilkovy caj. my sme sa snazili tri mesiace a podarilo sa to az teraz. A to mi kamaratka mesiac pred svadbou poradila, ze je priaznivy na maternicu a veci s tym suvisiace. Drzim palce, dufam, ze sem coskoro napises a budem gratulovat ja tebe :-) takze dakujem za info. trosku som kludnejsia, ze je o jednu viac co to v egypte ako tehu zvladla.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček:-) nikina tak to vám srdečne blahoželám!!! a myslím, že sa nemáš čoho obávať v Egypte, akurát by si mala byť opatrnejšia na slnku...a faraón ťa môže chytiť pri diétnej chybe aj na Slovensku :-D keterin: prajem, nech vám to čoskoro vyjde ;-)
Odpovedať
Juuuuj baby, vy už takto bábatkovsky?:)))))
Odpovedať
Profilova fotka
Nikina, gratulujem ti :-) Myslím, že sa nemáš čoho obávať, keď ti lekár povedal, že nič nehrozí. Len si dávaj pozor na slnko ako napísala Majo.lenka. Ja som už v štrnástom týždni a práve pozeráme nejakú dovo, lebo potom sa už asi ťažko dostaneme niekam ;-)
Odpovedať
baby tak vam gratulujem tak ako vam je fajn..dufam ze aj mi uz coskoro zacneme sa tesit :))) a myslim ze ked si das nikina na to slnieccko pozor tak si dovolenku super uzijes :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence, nuž pekne ste sa rozbehli :-D jenta, blahoželám, nech rastiete do krásy :-)
Odpovedať
a inac babenky ako si nazivate?ako ide mladomanzelsky zivot?
Odpovedať
jenta, drobec, dakujem za radu, budem sa snazit davat si max.pozor, aby sa nieco nestalo a dufam, ze dovolenku si uzijem a budem mat na nu len pekne spomienky. Aspon trosku oddychu a odviazania sa od stereotypu v praci. Ved ja mam pocit, ze moj zamestnavatel odkedy vie, ze som tehotna mi dava este viac prace ako predtym..... ta dovolenka mi pride naozaj vhod :)))) Jenta, drzim palceky nech vsetko dobre dopadne a nech babatko pekne rastie a nech sa vam dobre dari :) a tebe drobec zelam nech sa vam to teda uz coskoro podari, aby ste sa aj vy mohli tesit :) na noveho maleho clena rodiny :) vsetko dobre
Odpovedať
majo.lenka, dakujem za blahozelanie a musim povedat, ze ako si spominala ta dietna chyba sa moze prejavit aj na Slovensku :) mala som tu cest cez vikend zistit, ze jedalnicek, ktory vyhovoval doteraz uz tak moc nevyhovuje, a ze uz nemozem jest len tak co si zmyslim, moj zaludok nie vsetko toleruje :) Takze v Egypte budem urcite opatrnejsia :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ďakujem všetkým za gratulácie a dúfam, že sa čoskoro zadarí aj vám dievčatá :-) Nikina, mi hovor niečo o tom, že žalúdok nie všetko toleruje. Síce som nemávala nevolnosti, ale veci, ktoré mi predtým chutili, nemôžem teraz ani cítiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooooooooooooooj tak vam zavidim aj ked ja uz 4,5 rocneho syna mam vvelmi by sme chceli babatko, tak sme sa snazili a tesili ci to nahodou tento mesiac nevyjde a v sobotu som sklamane zistila ze nic z toho nebude :-( vcera sme s manzelom prezili krasne mesacne výrocie tak aj vam ostatnym prajem vela pekných dní
Odpovedať
keterin ani nam to teraz nevyslo ale nevadi nabuduce sa to uz podari:-)))))))
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dufam, aj ked si myslim ze nam sa to podari najskor v zime lebo peter ma dost silnu alergiu takze celkovo ma oslabeny organizmus teraz v takom obdobi
Odpovedať
no a ja netusim,ale konecne je uz martin doma a nepojde na cechy takze snad sa podari cim skor....a co vies mozno opat nebudeme daleko od seba s datumom :)))
Odpovedať
ahojte baby..no co ako si nazivate? ;-) dovolenky uz mate za sebou ci este len pred sebou?nejak sme sa odmlcali? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ked osm videla ze si tu dnes napisala som normalne myslela ze sa ides pochvalit ze uz sa to podarilo... my este nie sme úpo dovolenke, dali sme robit kuchynsku linku, objednali spotrebice, asi budeme prerabat aj kupelnu snad bude aj dovolenka, v zavislosti od finncii lebo sme sa velmi rpzmachli s vydavkami...
Odpovedať
nie nie minuly mesiac nevyslo no a uvidime tento..:))tak my zatial to nechavame tak co sa tyka dovolenky lebo asi to najskor bude nejaky last minute koncom augusta..:))tak potom ked budete mat hotove tak daj nejake fotecky novej kuchyne :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme sa včera vrátili zo svadobnej cesty, nakoniec sme sa rozhodli pre krásne 2 týždne v Turecku...no bolo úplne super, vrelo doporučujem, 3 dni sme mali až tropické horúčavy 45st., more bolo tepľučké...no paráda! Pozerám, že vy ste už voľajako naladené bábätkovsky ;-)
Odpovedať
ahojcek.aj kolegyna tam bola a si pochvalovala:)))tiez som uvazovala uz nad tureckom ked ho tak kazdy vychvaluje :))
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tam tiez chcela ist, a cez aku cestovku ste sli a kolko vas to stalo???
Odpovedať
My sme tiez uvazovali nad Tunisom a Cyprom..alebo Tureckom. Nakoniec zvitazili Kanarske ostrovy. uz sa moc tesim. Ideme v septembri.... Drobec934: podla mna je to lepsie ked ides neskor na dovcu...ked ides hned....po svadbe...tak mas hned po tom...takto sa mas na co tesit.....xxx
Odpovedať
maruska mas uplnu pravdu my tiez az niekedy asi v septembri lebo martin ma cele leto aj ja roboty az az takze vyhovuje nam to obom...tak my sme sa este nerozhodli ale bud turecko alebo tunis...a inac ako sa mate vsetky?
Odpovedať
no nam sa v juli uz neda..lebo maju kolegovia pobrate dovolenky, v auguste...sa podla mna na dovcu moc neoplati ist...ak sa nechces upiect..a vsade su este deti...lebo su prazdniny..takze myslim...ze september je celkom idealny. :-) Inak my sa mame OK. Pomalicky...buducu sobotu sa zeni manzelov brat. Tak ideme na svadbu...som zvedava. :-) Ako sa mate vy??
Odpovedať
tak my v celku fajn vidime sa rano ako ideme do prace a potom vecer :-)))ale super inac ja som velmi spokojna nas caka asi v septembri jedna svadba:-))no a pokusame sa o potomka tak uvidime :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, no my sme dovolenku zrušili, keďže som prišla o prácu a treba veľa vecí pre bábo nakupovať. Ale ideme na 5 dní na výlet do Anglicka, na návštevu a hlavne na nákupy ;-) Už sa teším. No a dovolenku si ani neviem teraz predstaviť, veď doma mi je teplo nenormálne, tak neviem, čo by som s bruchom robila niekde pri mori :-D
Odpovedať
no my este cakame este s babom....este si chceme uzit honeymoon az potom uvidime....ako sa budem citit....:-) Jenta: ja byvam v Anglicku....he he...a mali sme tiez posledne tri tyzdne velmi horuco..ti poviem..je fajn ist k moru aj tu v UK. A ten shopping si isto uzijes...maju super vypredaje ako vzdy.....:-) tu v UK.
Odpovedať
Profilova fotka
maruska55 to ja viem :-D my sme tam žili takmer tri roky v Manchestri, tak pôjdeme pozrieť, čo je tam nové. Bývalí spolubývajúci nás zavolali, takže ubytko máme zadara :-) Ostane viac peniažkov na nákupy. Chceme hlavne pre bábo nakupovať, ale tak oblečenie si neodpustíme ani my. Veď to je úplne iná kvalita a ceny ako tu u nás. A kde v Anglicku bývaš? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?